دستگاه بسته بندی قند و شکر

دستگاه بسته بندی قند و شکر

دستگاه بسته بندی قند و شکر

قند یک محصول مهم تولیدی در ایران میباشد. قند بعنوان یک طعم د هنده شیرین همواره در کنار چای یکی از نوشیدنی های مورد علاقه ما ایرانیان میباشد.

قند به دو روش تولید قند پختی از چغندرقند یا نیشکر و روش پرسی تولید قند از شکر تولید میگردد. تعداد کارخانجات بزرگ تولیدی قند در کشور گواهی بر با اهمیت بودن این محصول میباشد و سهم بزرگی از بازار مواد غذایی ما را تحت تاثیر خود قرار داده است. در همین زمینه ماشین آلات تولید قند- قند خردکن – بسته بندی قند در اوزان زیر یک کیلو گرم و اوزان بالاتر از یک کیلو گرم به صورت کارتنی و کیسه ای سهم بسزایی در رونق تولید این محصول دارا میباشد.

بسته بندی قند
شرکت صنعت کاران متحد طراح، سازنده و صادرکننده انواع ماشین آلات صنایع غذایی سازنده تخصصی دستگاههای تولید قندقند خردکن – دستگاههای بسته بندی (تک توزین-دو توزین- چهارتوزین- ده توزین) و انواع دستگاههای کارتن پرکن- کیسه پرکن میباشد.

دستگاههای بسته بندی توزین دار شامل( دستگاههای بسته بندی تک توزین- دو توزین- چهار توزین- ده توزین- چهارده توزین ) برای بسته بندی انواع مواد گرانولی حبوبات-خشکبار- قند –شکر- نمک- چای– برنج- غلات – چیپس و پفک و پاپ کرن به صورت تمام اتوماتیک از ۲۰ گرم تا یک کیلو گرم استفاده میشود . با این دستگاه میتوان بسته های (۱۰۰-۲۰۰-۳۰۰-۴۰۰-۷۰۰-۹۰۰و۱۰۰۰ گرمی ) تولید کرد.

برای بسته بندی در اوزان بالاتر از یک کیلو از دستگاههای کیسه یا کارتن پرکن استفاده میشود با استفاده از این دستگاه میتوان بسته بندیهایی در اوزان (۲-۵-۱۰-۱۵-۲۰-۳۰-۵۰) کیلو گرم تولید کرد. برای پرکردن کیسه های برنج و حبوبات و …. در این اوزان مناسب میباشد.

کلیه دستگاههای بسته بندی مجهز به سیستم PLC-تاچ اسکرین لمسی و منوی چهارزبانه میباشند. کلیه دستگاهها شامل ۱۸ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش میباشند.

نمونه دستگاه های تولید قند

دستگاه تولید قند پرسی

قند کله
دستگاه تولید قند شمشی پرسی

بسته بندی قند و شکر
دستگاه تولید قند حبه روتاری

بسته بندی قند حبه
جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره دستگاه بسته بندی قند و شکر می توانید با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

۹۸۲۶۳۴۷۶۳۳۲۶-۸+ ۹۸۲۶۳۴۷۱۴۹۶۴-۶+ ۹۸۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰+

Email:[email protected]

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *