صنعت کاران متحد ارائه دهنده دستگاه های بسته بندی و خشک کن میوه

ماشین سازی صنعت کاران متحد
جستجو
Close this search box.

معرفی شرکت

شرکت دانش بنیان صنعت کاران متحد درخشان، طراح، سازنده و صادر کننده ماشین آلات صنابع غذایی- دارویی و آشامیدنی با توکل به عنایات حضرت حق و با اتکا به نیروی متخصص داخلی در سال ۱۳۸۶ به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه طراحی وساخت ماشین آلات صنایع غذایی، دارویی و آشامیدنی آغاز نموده است. این شرکت با توجه به پشتوانه فنی و علمی خود در ابتدا با ساخت ماشین آلات فرآوری و بسته بندی مواد غذایی فعالیت خود را آغاز نموده و با توجه به اقدامات گسترده در زمینه ساخت ماشین آلات موفق به راه اندازی بیش از ۸۰۰ کارخانه در داخل کشور و صادرات به ۲۲ کشور دنیا گردیده است.این شرکت موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی (ISO۹۰۰۱-۱۴۰۰۱-۱۸۰۰۱) و نشان CE اروپا در سیستم مدیریت کیفیت شده است، همچنین دارای چندین ثبت اختراع و نوآوری در زمینه تولید ماشین الات مواد غذایی می باشد.

مرغوب بودن کالا

رضایتمندی مشتری وبالابردن زمینه اشتغال زایی

فعالیت در عرصه جهانی

توسعه صادرات و دستیابی به بازارهای جهانی

پشتیبانی محصولات

گارانتی و خدمات پس از فروش گسترده در داخل و خارج از کشور

تولید ملی

با تلاش متخصصان داخلی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا

صادرات به بیش از ۲۲ کشور دنیا

شرکت صنعت کاران متحد با مجوز دانش بنیان موفق به اخذ دیپلم افتخار از اداره ثبت اختراعات و همچنین جواز تاسیس از وزارت صنایع و معادن گردیده است. هم اکنون این شرکت همزمان با تولید ماشین الات خطوط حبوبات و خشکبار پسته و اجیل، سورت و بسته بندی میوه جات، دستگاه تولید قند و انواع قند خردکن و غیره… اقدام به صادارت محصولات خویش به بیش از ۲۲ کشور دنیا و راه اندازی بیش از ٨۰۰ کارخانه در داخل کشور نموده است. هدف اصلی این شرکت، ایجاد تحول در عرصه تولید و صادرات کشور و فراهم نمودن زمینه اشتغالزایی بیشتر می باشد.

معرفی شرکت

سخن مدیر عامل

سخن مدیرعامل صنعتکاران

به نام پروردگار یکتا
با سلام به همه شما مشتریان گرامی شرکت صنعت کاران متحد
در پناه لطف لایزال الهی و با پشتوانه نیروی متخصص داخلی و استفاده از ظرفیتهای فنی موجود در کشور این مجموعه با تجربه ای بالغ بر ۲۰ سال در زمینه طراحی، ساخت و تولید انواع ماشین آلات فرآوری و بسته بندی مواد غذایی مفتخر است گام موثری در تجهیز کارخانجات صنایع غذایی در داخل کشور و همچنین صادرات به کشورهای گوناگون در جهت رشدو اعتلای صنعت ماشین سازی کشور بردارد. هدف این شرکت بومی سازی تکنولوژی ساخت ماشین آلات، ایجاد اشتغال پایدار، طراحی و ساخت ماشین آلات مدرن، بالابردن راندمان و بهره وری در ساخت، تجهیز کارخانجات و مراکزی که در زمینه صنایع تبدیلی فعالیت دارند می باشد. این شرکت همواره سعی نموده که نیاز کشور را حتی المقدور به واردات ماشین آلاتی که توان ساخت آن در کشور موجودمی باشد را کاهش داده و حتی با تولید ماشین آلاتی که از لحاظ کیفیت و کمیت با نمونه های خارجی رقابت می کند این محصولات را به کشورهای دیگرنیز صادر نماید. امید آن داریم با پشتوانه شما عزیزان و حسن اعتمادی که به تولید کننده ایرانی دارید نام ایران و ایرانی را در سراسر این پهنه گیتی پرآوازه نماییم.

با تقدیم احترام مهندس داود اسفندیاری

مشتریان صنعت کاران متحد