صنعت کاران شما را به بازدید از نمایشگاه دائمی صنایع غذایی دعوت می نماید. اطلاعات بیشتر همه روزه 8-18

سوالات متداول

سوالات متداول

طراحی و ساخت ماشین آلات فرآوری و بسته بندی مواد غذایی خطوط (حبوبات- خشکبار- ادویه جات- سبزیجات تازه و خشک- خرما- قند- چیپس – پفک –پاپ کرن ) و انواع دستگاه های بسته بندی گرانولی- پودری- توزین دار- خشک کن های میوه – قوطی پرکن – کیسه پرکن- و……

دستگاه های بسته بندی توزین دار براساس توزین یا وزن کردن عمل می کنند به این صورت که دارای ترازوهای دیجیتالی هستند که وزن محصول را اندازه گیری کرده و بسته بندی می کنند هرچه تعداد این ترازوها بیشتر باشد سرعت وزن کردن و در نتیجه سرعت بسته بندی بالاتر میرود منظور از دستگاه دو توزین دستگاه بسته بندی با دو ترازو- دستگاه چهار توزین دستگاه بسته بندی با چهار ترازو و… است.

تفاوت این دو دستگاه در سرعت عملکرد و سرعت بسته بندی است به این صورت که چهار توزین به دلیل داشتن ترازوی بیشتر سرعت بیشتری در بسته بندی را دارا می باشد.

انواع مواد گرانولی اعم از شکر- نمک-قند- چای- حبوبات- خشکبار- چیپس-پفک- پاپ کرن- و….. وهر ماده ای که به شکل گرانول باشد.

انواع مواد پودری- آرد- ادویه جات- پودرهای خوراکی- پودرهای شیمیایی- پودرهای دارویی و کلیه موادی که به شکل پودر و آرد هستند.

بله این دستگاه ها تمام اتوماتیک هستند.

برای استفاده از این دستگاه ها به کمپرسور هوا- برق سه فاز یا تک فاز- سلفون از نوع opp—ترسبافون- متالایز- صدفی و… نیاز است.

کلیه مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل توسط تکنسین های شرکت صنعت کاران متحد در محل خریدار انجام می پذیرد.

خیر هر کسی با هر سطح تحصیلات میتواند به راحتی با این دستگاه ها کار کند.

کلیه دستگاه های ساخت این شرکت دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

بله کلیه دستگاه های ساخت کشور ایران می باشدو با استفاده از فن آوری داخل کشور ساخته شده است.

بله امروزه با پیشرفت جوامع بشری و صنعتی شدن زندگی انسانها نیاز بشر به تهیه غذای سالم و فوری هرچه بیشتر احساس می شود و بحث فرآوری و بسته بندی مواد غذایی یکی از اولویت های هر کشوری به شمار می آید لذا این کار یکی از کارهای مفید با سوددهی بالا می باشد که هر کسی حتی با اندک سرمایه میتواند این کار را شروع کند.

بله این شرکت با استفاده از نیروی متخصص و دانش فنی بالا اقدام به تولید ماشین آلات در ابعاد و سایزهای کوچک با همان کارآیی دستگاه های صنعتی نموده که افراد مختلف با هر شغل و عنوانی میتوانند از این دستگاه ها در محیط های خانه- مغازه- کارگاه های کوچک- روستا- پارکینگ منزل و… استفاده کنند.

بله شما میتوانید همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ به آدرس کارخانه مراجعه نموده و از نمایشگاه دائمی ما بازدید بعمل آورید.

شماره های تماس مشاورین و کارشناسان فروش ما ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ —-همراه فروش در خدمتگزاری شما آماده است.

اگر سوال دارید،
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.