صنعت کاران شما را به بازدید از نمایشگاه دائمی صنایع غذایی دعوت می نماید. اطلاعات بیشتر همه روزه 8-18

دستگاه شستشو میوه و سبزی

دستگاه شستشو میوه و سبزی

برای شستشو و پاکسازی انواع میوه جات و سبزی از دستگاه شستشو میوه و سبزی استفاده می شود که یکی از پیش نیازهای صنایع غذایی می باشد. برخی از انواع میوه وسبزی نیاز به شستشوی بیشتر دارند، و برخی دیگر نیاز زیادی به شستشو ندارند و فقط یکبار آبکشی برای آنها کافی است.

دستگاه شستشو سبزی و میوه جات به منظور میکروب زدایی و آبکشی برای آماده سازی مواد غذایی و بسته بندی محصولات درفرایند تولید قرار می گیرد.

وان شستشوی مواد غذایی، یکی از بخش های مهم در تولید صنایع غذایی محسوب می شود، شرکت صنعتکاران متحد با به روز ترین تکنولوژی در خصوص تولید ماشین آلات شستشو میوه و سبزی مطابق با استاندارد ها و اصول بهداشتی خدمت رسان تولیدکنندگان عزیز می باشد.

مصرف عمده این ماشین آلات برای باغ داران، مشاغل بسته بندی مواد غذایی، کارخانجات تولیدی و فرآوری مواد غذایی و … است.

برای شستشوی انواع سبزیجات، از دستگاه شستشوی اتوماتیک، جهت آنزیم زدایی و گل زدایی استفاده می شود. سبزیجات، نسبت به میوه ها در معرض آلودگی بیشتری قرار دارند ولی چون دارای بافت حساس تری هستند، باید در شستشوی آنها دقت شود تا هم عاری از هرگونه باکتری و آلودگی شوند و هم طراوت وتازگی خود را از دست ندهند، به همین دلیل استفاده از دستگاه وان شستشو بسیار ضروری هست. با به گردش درآمدن آب در مخزن این ماشین آلات،سبزیجات گل زدایی شده و شن و مواد زائد آن ها در وان، ته نشین می شودومیوه جات و سبزیجات کاملا شسته خواهد شد.

 

کاربرد دستگاه شستشو میوه و سبزی:

 1. زدودن هرگونه آلودگی و باکتری از روی پوست میوه و سبزی
 2. شستشوی میوه و سبزی در وان شستشو و استفاده از مواد ضدعفونی کننده مناسب
 3. جداسازی سبزی ها و میوه های خراب: وقتی میوه ها و سبزی ها در وان آب در حال حرکت باشند، میوه یا سبزی خراب روی آب قرار میگیرد و به راحتی قابل جداسازی می باشند.

شرکت صنعت کاران متحد تولیدکننده دستگاه وان شستشو میوه و سبزی با ابعاد 150*100*240 می باشد که دارای برق تک فاز و سه فاز است.

 

ویژگی های دستگاه شستشو میوه وسبزی صنعتی:

 1. به کمک سیستم فیلتراسیون از هدر رفتن آب جلوگیری می شود.
 2. روش ضدعفونی شدن میوه ها مورد تایید وزارت بهداشت می باشد.
 3. شستشوی میوه ها و سبزی ها را فوری و مقرون به صرفه می کند.

 

خط شستشو-خشک کردن- سرخ کردن و بسته بندی سبزیجات:

 1. میز بازرسی یا نوار دستچین سبزیجات
 2. آنزیم زدایی ( گل گیری سبزی)
 3. ضدعفونی سبزی
 4. آبکشی سبزی
 5. آبگیرسانتریفیوژ سبزی
 6. دستگاه سبزی خرد کن بشقابی
 7. دستگاه سبزی خرد کن صنعتی
 8. دستگاه سبزی سرخ کن
 9. دستگاه اسلایسر میوه
 10. دستگاه خشک کن میوه وسبزی
 11. دستگاه بسته بندی فویل سیل
 12. دستگاه بسته بندی وکیوم
 13. دستگاه بسته بندی سبزی و میوه خشک

کلیه ماشین آلات تولید شده توسط شرکت صنعت کاران متحد شامل ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشند و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل نیز توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و اطلاع از قیمت ماشین آلات می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ تماس حاصل فرمایید و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *