صنعت کاران شما را به بازدید از نمایشگاه دائمی صنایع غذایی دعوت می نماید. اطلاعات بیشتر همه روزه 8-18

دستگاه های فرآوری پفک

دستگاه های فرآوری پفک

امروزه پفک یک خوراکی پر طرفدار در بین اغلب مردم شده است.

شرکت صنعت کاران متحد یکی از بهترین شرکت ها در زمینه طراحی، تولید، صادرات انواع ماشین آلات صنعتی می باشد که جهت فرآوری انواع محصولات از جمله پفک دارای دستگاه های مختلفی می باشد که عبارت اند از:

میکسر رطوبت زن پفک:
یکی از مهمترین ماشین آلات در خط تولید پفک دستگاه میکسر رطوبت زن می باشد که وظیفه ی ترکیب، فرمولاسیون و طعم دهی محصولات تولیدی را برعهده دارد.

اکسترودر:
دستگاه اکسترودر وظیفه ی حجیم کردن و رطوبت دادن به محصول را برعهده دارد که در ابعاد و ظرفیت های مختلف تولید می گردد.

سیستم انتقال پفک :
دستگاه انتقال پفک شامل مخزن ذخیره سازی اولیه و سیستم ویبراتور جهت کنترل سطح مواد اولیه و سیستم انتقال دهنده تولید شده از نوارهای pvc تمام بهداشتی می باشد.

خشک کن پفک :
این دستگاه وظیفه ی خشک کردن و رطوبت گیری پفک را برعهده دارد که در ابعاد و ظرفیت های مختلف تولید می گردد.

دراژه طعم پاش پفک :
یکی از دستگاه هایی که در شرکت صنعت کاران متحد تولید می گردد، دستگاه دراژه طعم پاش می باشد.

مخزن ذوب روغن :
مخزن روغن ذخیره سازی اولیه ی روغن را را انجام می دهد.

Z بالابر :
مکانیزم عملکردی در دستگاه بالابر Z به این صورت می باشد که در ابتدا مواد اولیه وارد قسمت مخزن ذخیره سازی گردیده و سپس از طریق سیستم کنترل سطح، وارد پیاله های پلی آمید می گردد.

دستگاه بسته بندی مولتی هد ۱۴ توزین :
یکی از مهمترین ماشین آلات در زمینه ی تولید محصولات صنایع غذایی علی الخصوص حبوبات، خشکبار، پفک و … دستگاه بسته بندی مولتی هد ۱۴ توزین می باشد که وظیفه ی خطیر بسته بندی محصولات در شکل ها و ابعاد مختلف را دارد.

کلیه ماشین آلات تولید شده توسط شرکت صنعت کاران متحد شامل ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشند و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل نیز توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و اطلاع از قیمت ماشین آلات می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ تماس حاصل فرمایید و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *