دستگاه بسته بندی قند و شکر

دستگاه بسته بندی قند و شکر

دستگاه بسته بندی قند و شکر

قند یک محصول مهم تولیدی در ایران می باشد. قند بعنوان یک طعم د هنده شیرین همواره در کنار چای یکی از نوشیدنی های مورد علاقه ما ایرانیان می باشد.

قند به دو روش تولید قند پختی از چغندرقند یا نیشکر و روش پرسی تولید قند از شکر تولید می گردد. تعداد کارخانجات بزرگ تولیدی قند در کشور گواهی بر با اهمیت بودن این محصول می باشد و سهم بزرگی از بازار مواد غذایی ما را تحت تاثیر خود قرار داده است. در همین زمینه ماشین آلات تولید قند- قند خردکن – بسته بندی قند در اوزان زیر یک کیلوگرم و اوزان بالاتر از یک کیلوگرم به صورت کارتنی و کیسه ای سهم بسزایی در رونق تولید این محصول دارا می باشد.

بسته بندی قند
شرکت صنعت کاران متحد طراح، سازنده و صادرکننده انواع ماشین آلات صنایع غذایی سازنده تخصصی دستگاه های تولید قندقند خردکن – دستگاه های بسته بندی (تک توزین-دو توزین- چهارتوزین- ده توزین) و انواع دستگاه های کارتن پرکن- کیسه پرکن می باشد.

دستگاه های بسته بندی توزین دار شامل( دستگاه های بسته بندی تک توزین- دو توزین- چهار توزین- ده توزین- چهارده توزین ) برای بسته بندی انواع مواد گرانولی حبوبات-خشکبار- قند –شکر- نمک- چای– برنج- غلات – چیپس و پفک و پاپ کرن به صورت تمام اتوماتیک از ۲۰ گرم تا یک کیلوگرم استفاده می شود. با این دستگاه می توان بسته های (۱۰۰-۲۰۰-۳۰۰-۴۰۰-۷۰۰-۹۰۰و۱۰۰۰ گرمی ) تولید کرد.

برای بسته بندی در اوزان بالاتر از یک کیلو از دستگاه های کیسه یا کارتن پرکن استفاده می شود با استفاده از این دستگاه می توان بسته بندیهایی در اوزان (۲-۵-۱۰-۱۵-۲۰-۳۰-۵۰) کیلوگرم تولید کرد. برای پرکردن کیسه های برنج و حبوبات و …. در این اوزان مناسب می باشد.

کلیه دستگاه های بسته بندی مجهز به سیستم PLC-تاچ اسکرین لمسی و منوی چهارزبانه میباشند. کلیه دستگاه ها شامل ۱۸ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش میباشند.

نمونه دستگاه های تولید قند

دستگاه تولید قند پرسی

قند کله
دستگاه تولید قند شمشی پرسی

بسته بندی قند و شکر
دستگاه تولید قند حبه روتاری

بسته بندی قند حبه
جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره دستگاه بسته بندی قند و شکر می توانید با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

۹۸۲۶۳۴۷۶۳۳۲۶-۸+ ۹۸۲۶۳۴۷۱۴۹۶۴-۶+ ۹۸۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰+

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

اشتراک گذاری مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *