خط تولید چیپس و خلال سیب زمینی

خط تولید چیپس و خلال سیب زمینی

خط تولید چیپس و خلال سیب زمینی

صنعت کاران متحدیک از بهترین شرکت ها در زمینه ی طراحی و تولید انواع ماشین آلات صنعتی از جمله دستگاه بسته بندی ، دستگاه خشک کن ، دستگاه بسته بندی خانگی و … می باشد که دارای انواع ماشین آلات در زمینه ی فرآوری چیپس و سیب زمینی می باشد .ماشین آلات تولید چیپس و خلال سیب زمینی این شرکت جهت تولید سیب زمینی نیم پز و نیمه آماده نیز مناسب میباشند. قطعات به کار گرفته شده در ماشین آلات این شرکت از بهترین و باکیفیت ترین برندها ی موجود در بازار می باشد.

مدل های تولید چیپس در خط تولید مذکور در مدل های خلالی و اسلایس شده می باشد.

در تولید چیپس سیب زمینی می توان از انواع طعم های مختلف نیز استفاده نمود. طعم های مورد استفاده بنابر نیاز بازار قابل تغییر در انواع متنوع می باشد.

انواع دستگاه های خط فرآوری و تولید چیپس و سیب زمینی:

دستگاه شستشوی سیب زمینی : دستگاه شستشوی سیب زمینی با شاسی بدنه از جنس تمام استنلس استیل می باشد که عملیات شستشوی سیب زمینی ، میوه جات ، سبزیجات و… را انجام می دهد. دستگاه شستشوی سیب زمینی حاوی باله های گردشی می باشد.سیستم ضد عفونی سیب زمینی به صورت کامل در این مرحله صورت می پذیرد.

دستگاه بالابر سیب زمینی : دستگاه بالابر سیب زمینی جهت انتقال سیب زمینی خام به پوست کن می باشد.دستگاه بالابر از بدنه ی تمام استیل ساخته شده است.

دستگاه پوست کن سیب زمینی :دستگاه پوست کن سیب زمینی جهت جداسازی سیب زمینی از پوسته مورد استفاده قرار می گیرد.و جنس بدنه ی تمام استنلس استیل جهت استفاده در خط تولید چیپس سیب زمینی می باشد.دستگاه پوست کن دارای مخزن مخصوص می باشد.دستگاه پوست کن سیب زمینی مجهز به تنظیمات جهت ظرفیتهای مورد نظر می باشد.

دستگاه کانوایر بازبینی سیب زمینی : دستگاه کانوایر بازبینی سیب زمینی جهت بازبینی سیب زمینی پس از مرحله ی پوست کنی می باشد.دستگاه کانوایر بازبینی سیب زمینی از جنس بدنه ی تمام استلس استیل می باشد.سیب زمینی پس از مرحله ی جداسازی پوست آماده اسلایس میگردد اما قبل از آن باید توسط دستگاه کانوایر بازبینی و بازرسی شودتا از نبود ضایعات اطمینان حاصل گردد.

۵- ۴۴۵۲۶۶۰۱ -۰۲۶ ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

Email:[email protected]

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه (1)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *