دستگاه بسته بندی خشکبار

دستگاه بسته بندی خشکبار

یکی از مهمترین ماشین آلات در زمینه ی تولید محصولات صنایع غذایی و علی الخصوص حبوبات و خشکبار و غیره دستگاه بسته بندی چهارتوزین می باشد. این دستگاه وظیفه ی خطیر بسته بندی محصولات در شکل ها و سایز های مختلف بنا بر کشش و درخواست بازار در ابعاد و ظرفیت های مختلف تولید می گردد.

یکی از دستگاه هایی که در شرکت صنعت کاران متحد ، طراح، سازنده و صادر کننده ماشین آلات خطوط صنایع غذایی و آشامیدنی، تولید می گردد، دستگاه بسته بندی چهارتوزین می باشد.

دستگاه بسته بندی چهارتوزین به لحاظ کارکرد، دارای سیستم فکی دوخت دوطرفه به همراه سیستم های برقی برنامه نویسی شده و چهار عدد سیستم توزین و در ابعاد و سایزهای مختلف می باشد و در انواع و ظرفیت های مختلف دارای سرعت متناسب با محصول می باشد.

دستگاه بسته بندی چهارتوزین مجهز به سیستم کنترلی تمام لمسی بوده و اپراتور به راحتی می تواند با دستگاه کار کرده و یکی از بزرگترین مزیت های این دستگاه سیستم عیب یابی در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

شرکت صنعت کاران متحد طراح وتولید کننده دستگاه بسته بندی خشکبار می باشد و با جدید ترین تکنولوژی صنعتی وبا استفاده از متریالهای با کیفیت افتخار دارد درخدمت کارخانجات وصنایع غذایی درجهت رشد هرچه بیشتر این صنعت درکشورباشد.

این دستگاه برای بسته بندی انواع خشکبار، شکر، برنج، غلات، سویا، قندوچای، میوه جات خشک، چیپس، گرد، پسته، تخمه، انواع ماکارونی فرمی وگیاهان وفرآورده های دارویی مورداستفاده قرار می گیرد.

امروزه بسته بندی تلفیقی از هنروصنعت در آماده سازی موادغذایی برای نگهداری وفروش است.بسته بندی علاوه برخاصیت حفاظتی بایددارای جذابیت بلالقوه برای جذب مشتری نیز باشد.

یک بسته بندی مناسب خشکبار باید دارای خصوصیات زیر باشد:
– سطح آن کاملا شفاف ودرخشان باشدتا نظرمشتری رابه خودجلب کند
-ازنفوذپذیری رطوبت جلوگیری کند
– بسته به نوع محصول نفوذپذیری خورشید راکنترل کند
-تحمل تغییرات حرارتی به هنگام نگهداری واستفاده را دارا باشد
-درتهیه آن ازمواد مضروسمی استفاده نشده باشد
-ارزان اما باکیفیت بسته بندی گردد
-ازوروداکسیژن جلوگیری کنندهمچنین رطوبت خودمحصول راحفظ نماید
-ودربرابر ضربه مقاوم باشد

واین میسر نیست جزبااستفاده از دستگاه های باکیفیت واستاندارد بسته بندی.
دستگاه بسته بندی خشکبار ازجمله محصولات تولیدی شرکت صنعت کاران متحد می باشد که باتوجه به استانداردهای ملی وجهانی تولیدشده ومی تواند رضایت مشتریان عزیز را درتمامی زمینه های بسته بندی جلب کند.

خشکبارازجمله موادغذایی می باشدکه دربسته بندی آنها استفاده از ماشین آلات مناسب وباکیفیت در پروسه های بعدی نگهداری وفروش بسیارمهم است.

جایگاه خشکبار(آجیل ومغزها، غلات سبوس دار) درهرم غذایی گویای اهمیت این محصولات درسبدغذایی خانوارمی باشد. این ماده غدایی درردیف اول قرارمی گیرد که یکی ازپرمصرف ترین موادغذایی است.متخصصان تغذیه وسلامتی توصیه می کنند از این موادغذایی ۲تا۳وعده در روز استفاده شود.

دستگاه های موجود دراین خط شامل(دستگاه تفت وشورکن یا بودادن انواع آجیل –تخمه آفتابگردان- پسته – بادام – فندوق-تخمه کدو- تخمه هندوانه- نخودچی- و….

دستگاه میکسر طعم یا لووک برای اضافه کردن انواع طعمهای مختلف – فلفلی – دارچینی- گلپر- زعفرانی- آبلیمویی و…

دستگاه خشک کن با باد گرم برای رطوبت زدایی از محصول بعد از مرحله اضافه کردن طعم بااستفاده از کوره حرارتی و سرند ویبراتور می باشد.

برای بسته بندی آجیل آماده شده از دستگاه های بسته بندی توزین دار (تک توزین- دوتوزین– چهار توزین – ۱۰ توزین –
۱۴ توزین ) در اوزان مختلف در سایزهای متنوع

با قابلیت تزریق گاز ازت برای ماندگاری بیشتر محصول – تاریخزن حرارتی و فرم پاکت زن استفاده می شود.

با این دستگاه ها میتوان انواع آجیل( گردو- پسته- بادام- نخودچی- فندوق – تخمه آفتابگردان- تخمه کدو- تخمه هندوانه- بادام زمینی – بادام هندی و… )را فرآوری و بسته بندی نمود.

دستگاه بسته بندی ۴توزین خشکبار

SKM-۱۲۰۲

ابعاد دستگاه

۱۷۰*۳۲۶*۲۷۲

برق مورد نیاز

سه فاز

وزن بسته

۱۰۰۰الی ۲۰ گرم

وزن دستگاه

۷۰۰ کیلوگرم

سرعت بسته

۱۰الی ۳۵ بسته

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از دستگاه ها و همچنین اطلاع از آخرین قیمت دستگاه های بسته بندی می توانید با واحد فروش شرکت به شماره ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ تماس حاصل نموده و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اشتراک گذاری مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *