قیمت دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی
انواع دستگاه های بسته بندی

قیمت دستگاه بسته بندی

 

دستگاه بسته بندی مواد غذایی راهکاری برای دسترسی سریع، مطمئن و بهداشتی به مواد غذایی می باشد. استفاده از دستگاه بسته بندی مواد غذایی تمام اتوماتیک و نیم اتوماتیک با گسترش جوامع و صنعتی شدن کشورها، نیاز به غذای سالم و آماده بیش از پیش احساس می شود.
راه اندازی ماشین آلات و خرید دستگاه های بسته بندی مواد غذایی می تواند بعنوان یک شغل مفید و پردرآمد باشد، چرا که با یک دستگاه بسته بندی بیش از 150 مدل محصول مختلف را می توان بسته بندی نمود.

دستگاه های بسته بندی شامل طیف وسیعی از ماشین آلات صنایع غذایی و صنایع مختلف دیگر می باشند که بنا به نوع بسته بندی، نوع مواد و شرایط نگهداری و… متفاوت می باشند. این دستگاه ها در قیمت های مختلف بصورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک ساخته می شوند.

دستگاه های بسته بندی در انواع مختلف عملکرد و قیمت تولید می شود و شما می توانید با توجه به نیاز خود در راه اندازی و توسعه کسب و کار خود استفاده نمایید.

ویدئو کوتاه از معرفی دستگاه و ماشین آلات بسته بندی

انواع دستگاه های بسته بندی توزین دار

برای بسته بندی انواع مواد گرانولی مانند دستگاه بسته بندی حبوبات ،دستگاه بسته بندی خشکبار و انواع دستگاه های بسته بندی شکر، قند، چای و… در انواع دو توزین، چهار توزین، ده توزین ارائه می گردند.

انواع دستگاه های بسته بندی پودری

برای بسته بندی انواع مواد پودری مانند دستگاه بسته بندی آرد، دستگاه بسته بندی ادویه و انواع دستگاه های بسته بندی پودرهای خوراکی، دارویی و شیمیایی و.. در انواع بسته بندی پودری، قوطی پرکن پودری، ساشه پودری ارائه می گردند.

دستگاه های بسته بندی تک نفره (برای بسته بندی انواع محصولات به صورت تک نفره) در انواع ساشه پودری، ساشه مایع، پیلوپک، تی بگ و…. ارائه می گردند.

دستگاه های بسته بندی کیسه پرکن (برای بسته بندی انواع محصولات در اوزان بالای یک کیلوگرم) در انواع کیسه پرکن گرانولی، کیسه پرکن پودری ارائه می گردند.

قیمت دستگاه بسته بندی متناسب با ساختار ماده ای که نیاز به بسته بندی آن دارید و میزان راندمان درخواستی تان و با توجه به بودجه در نظر گرفته شده، متفاوت است.

برای خرید یک دستگاه بسته بندی مناسب باید به نکات زیر توجه کنیم:

 1. چه محصولی را می خواهید بسته بندی کنید و نمونه بسته بندی از آن محصول در بازار چگونه است؟
 2. محصولی که میخواهید بسته بندی کنید از نظر ظاهری جزء چه دسته ای قرار می گیرد (جامد-مایع و… )
 3. به چه صورت و داخل چه لفافی می خواهید بسته بندی کنید (سلفون، کارتن، نایلون، قوطی و…)
 4. برچه اساسی می خواهید محصول خود را بسته بندی کنید (وزن-تعداد و….)
 5. ظرفیت تولیدی خود را مشخص کنید؟
 6. از نظر مکان دستگاه با چه محدودیت هایی مواجه هستید؟

دلایل استفاده از ماشین آلات ساخت شرکت صنعت کاران متحد

طیف وسیعی از انواع دستگاه بسته بندی به طور عمده در بسیاری از صنایع تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از دستگاه ها با توجه به پیشرفت قابل ملاحظه ای در بسیاری از کسب و کار ها به طور عمده مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از دستگاه بسته بندی به طور قابل ملاحظه ای می تواند کیفیت محصول به دست آمده را تحت کنترل قرار دهد. با استفاده از یک بسته بندی عالی به راحتی می توان اطمینان کافی برای نگهداری محصولات ارائه داد یک بسته بندی با کیفیت می تواند طول مدت زمان استفاده از یک محصول را ارتقا دهد و از سوی دیگر یک بسته بندی شیک و استاندارد می تواند از به وجود آمدن هرگونه آسیب فیزیکی جلوگیری کند به همین دلیل با در نظر گرفتن نوع محصولات تولیدی تهیه ی مطلوب ترین دستگاه بسته بندی امری الزامی است. برای مواد غذایی و البته مواد مورد استفاده در صنایع شیمیایی و هر گونه محصولات دیگر تولید نوع بسته بندی خاصی مد نظر است. به گونه ای که هر کدام از انواع دستگاه بسته بندی می تواند کارایی مناسبی داشته باشد. چرخه ی تولید بدون به کار بردن یک دستگاه بسته بندی مناسب دوام نخواهد داشت زیرا محصولات با گذر زمان تا اینکه به دست مشتری برسد ممکن است کیفیت و کارایی خود را از دست دهد. به همین دلیل به گونه ای برای ایجاد کیفیت بهتر ضروری است که مناسب ترین گزینه را در اولویت قرار دهید.

شرکت صنعت کاران متحد با بیش از 10 سال تجربه تخصصی مشاور شما در راه اندازی کسب و کار شما در این صنعت می باشد.

 

رنج قیمت دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک بین 20 تا 30 میلیون تومان و قیمت دستگاه بسته بندی تمام اتوماتیک از 55 تا 90 میلیون تومان است.

 
دستگاه بسته بندی

آشنایی با برخی از انواع روش های بسته بندی

در ادامه با برخی از ماشین آلات بسته بندی و کاربردهای آن در این صنعت بیشتر آشنا خواهیم شد:

دستگاه بسته بندی حبوبات

یکی از کاربردهای مهم دستگاه های بسته بندی استفاده برای تولید کنندگان انواع محصولات حبوبات می باشد. شرکت صنعت کاران با تکیه بر بروزترین تکنولوژی ساخت ماشین آلات بسته بندی هم اکنون انواع دستگاه های بسته بندی حبوبات را با قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه می نماید.

 • دستگاه بسته بندی حبوبات در ظروف پلاستیکی PP (فویل سیل)

 • دستگاه بسته بندی حبوبات داخل پاکتهای پلاستیکی (وکیوم)

 • دستگاه بسته بندی حبوبات بصورت سلفون (رایج ترین روش بسته بندی در حبوبات می باشد)

 • دستگاه بسته بندی حبوبات داخل قوطی (معمولا داخل ظروف استوانه ای از جنس پلاستیکی پت قوطی فلزی و …)

 • دستگاه بسته بندی حبوبات داخل کیسه (جهت انواع حبوبات مانند برنج، گندم، جو، غلات و… در کیسه های با اندازه های  5-10-15-20-25-50 کیلویی)

دستگاه بسته بندی خشکبار

محصولات خشکبار مانند حبوبات مورد استفاده زیادی دارد و شرکت صنعت کاران متحد انواع مختلف دستگاه های بسته بندی خشکبار را با قیمت مناسب و بهترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

 • دستگاه بسته بندی خشکبار در قوطی

 • دستگاه بسته بندی خشکبار در کیسه

 • دستگاه بسته بندی خشکبار در فویل سیل

 • دستگاه بسته بندی خشکبار در وکیوم

 • دستگاه بسته بندی خشکبار در سلفون

دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی توزین دار

این دستگاه مخصوص بسته بندی محصولاتی از قبیل خشکبار، حبوبات، چیپس سیب زمینی، غلات گردو پسته چای شکلات گیاهان دارویی و… مورد استفاده می باشد. دستگاه بسته های بندی چهار توزین و دو توزین و ده توزین روتاری هست که به صورت خانگی و صنعتی و یا کارگاهی که سرعت بسته بندی در آن ها با هم تفاوت دارد. جنس لفاف بسته بندی در بسته بندی خشکبار و بسته بندی حبوبات و سایر محصولات مرتبط در دستگاه های توزین دار، سلفون صدفی، فویل آلومینیوم، پلی استر و اکثر لفاف های رولی را شامل می شود، در خصوص بسته بندی قوطی، شیشه ای و فلزی نیز مورد استفاده می باشد.

دستگاه بسته بندی حجمی

دستگاه بسته بندی حجمی مورد استفاده جهت بسته بندی محصولاتی مانند پفک، نمک، شکر ماکارونی فرم اسنک پاپ کورن سویا و سایر محصولات مورد استفاده می باشد.

دستگاه های بسته بندی و پرکن مایعات و مواد غلیظ

این دستگاه بسته بندی شامل ساشه مدادی، ساشه مایع، ساشه پودری و ساشه سه طرف دوخت می باشد. دستگاه ساشه سس تکنفره یکی از انواع دستگاه های بسته بندی است که برای پر کردن مایع غلیظ در خطوط تولید و بسته بندی به صورت ساشه مورد استفاده می باشد. این دستگاه بسته بندی انعطاف پذیری ظرفیت ساشه ها در گرم های مختلف را دارا می باشد. برای بسته بندی انواع سس کچاپ و عسل از این دستگاه ها استفاده می شود.

دستگاه کیسه پرکن گرانولی

کیسه پرکن ها محصولات را در اوزان ۲ الی ۵۰ کیلوگرم در کیسه و کارتن تخلیه میکنند. دستگاه قوطی پرکن گرانولی چهار توزین مخصوص پر کردن قوطی های پلاستیکی، مقوایی، شیشه ای، فلزی و … میباشد. موارد استفاده آن شامل انواع میوه و سبزیجات خشک، حبوبات و خشکبار قند، چای، کشمش، زرشک و …

دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی خانگی

دستگاه بسته بندی خانگی و بسته بندی در منزل یکی از راهکارهای کم هزینه و با ریسک پایین برای آن دسته از مشتریان است که فضای تولیدی کوچکی را در منزل خود ترتیب داده اند. با روی کار آمدن بسته بندی خانگی محصولات، شرایطی فراهم آمد تا افراد زیادی به درآمد برسند و برای خود کسب درآمد خوبی داشته باشند. برای انجام بسته بندی خانگی افراد باید کلیه مراحل بسته بندی را با دقت انجام داده تا هیچ کم و کاستی نه در وزن و نه کیفیت دوخت بسته بندی خانگی وجود داشته باشد.

بسته بندی خانگی شامل مواردی از قبیل بسته بندی حبوبات، خشکبار، زعفران، ادویه، آجیل و پسته، نان و انواع مواد گرانولی است.

چند ویژگی از دستگاه بسته بندی خانگی

 1. تمام بخش های دستگاه باید ایزوله باشد
 2. بهتر است ارتفاع دستگاه کم بوده تا در مکان هایی که کمبود ارتفاع دارد مشکلی ایجاد نشود

دستگاه دوخت دستی

از ویژگی های این دستگاه ها سبک، کم حجم و همچنین دارای عمر کارکرد بالایی می باشد. می توان گفت ساده ترین و در عین حال یکی از کاربردی ترین دستگاه ها برای کسب و کار بسته بندی خانگی و فروشگاهی استفاده از این نوع دستگاه می باشد.

دستگاه بسته بندی

دستگاه پرکن حجمی

دستگاه بسته بندی پرکن حجمی با داشتن پیمانه وزنی مقدار مورد نیاز از غلات، برنج یا هر محصول دیگری را در پاکتی که زیر آن قرار می‌دهید می‌ریزد. این دستگاه بسته بندی نیز تمامی استاندارد های مشخص و معین و نکات بهداشتی را دارا می باشد. دستگاه پرکن حجمی با داشتن چشم الکترونیکی موجب راحتی کار برای اپراتور دستگاه می شود.

دستگاه بسته بندی لیوانی

کاربرد این نوع بسته بندی بسیار بالا بوده و روشی بسیار مناسب می باشد. در این نوع بسته بندی از لایه سلفون نازکی به صورت کیپ روی لیوان پک شده که موجب عدم نفوذ هوا و گرد و غبار به محتوای محصول می گردد.

دستگاه بسته بندی اسکین پک

این بسته بندی بسیار زیبا و دارای مزیت های مهمی می باشد. بسته بندی به روش اسکین پک به دلیل حجم کوچک و ولتاژ ۲۲۰ تک فاز، قابلیت بسته بندی در خانه را برای شما ایجاد می نماید. بسته بندی محصولاتی مانند زعفران، لوازم بهداشتی و آرایشی و بسیاری دیگر از محصولات که به صورت یک پک کنار هم بسته بندی می‌شود در این روش مورد استفاده می باشد.

دستگاه بسته بندی غلات

این محصولات در دسته مواد گرانولی قرار داشته و دستگاههای بسته بندی آنها شامل بسته بندی پرکن حجمی و دستگاه دوخت می باشد.

دستگاه بسته بندی خانگی ادویه جات

بسته بندی ادویه در شاخه ماشین آلات بسته بندی مواد غذای پودری مورد استفاده قرار می گیرد و امروزه این فرآورده های غذایی مصرف زیادی در میان محصولات مورد استفاده مردم دارند.

شما می توانید از تجربه کارشناسان صنعت کاران متحد برای انتخاب بهترین محصول متناسب با بودجه و معیارهای مورد نظر خود استفاده کنید. تیم مشاورین صنعت کاران شما از نقطه صفر تا صد راهنمایی خواهد نمود.

واحد فروش: ۰۲۶۴۴۵۲۶۶۰۱
همراه فروش – خط ویژه: ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰
پست الکترونیک: info@sanatkaran.com
کارخانه و نمایشگاه: کیلومتر12 اتوبان کرج- قزوین، روبروی کارخانه آرد ستاره، شرکت صنعت کاران متحد

کلیه ماشین آلات تولید شده توسط شرکت صنعت کاران متحد شامل ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشند و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل نیز توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و اطلاع از قیمت ماشین آلات می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ تماس حاصل فرمایید و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها (69)

 • باقر صبوری Reply

  با سلام و عرض خسته نباشید به محضر شما.
  به نظر اگر شما قیمت تقریبی تولیدات خود را ذکر کنید، خریداران بیشتر ترغیب به خرید خواهند شد. توجه داشته باشید که با توجه به رقابت شدید تولیدکنندگان کالا، بازدید یک مشتری به سایت تولیدکنندگان ممکن است یک بار اتفاق بیافتد و اگر تولیدکننده نتواند آن را جذب کند این فرصت دیگر پیش نیاید و مشتری در ویترین تولیدکننده دیگری جذب شود. شاید بگویید قیمت ها نوسان دارند، شما علاوه بر اینکه قیمت تقریبی را ذکر میکنید این نکته نوسان قیمت را هم ذکر میکنید. بنده الان به دنبال یک دستگاه بسته بندی خانگی و کوچک هستم و جمعا ۲۵ میلیون سرمایه دارم. الان که به سایت شما مراجعه کردم نتوانستم قیمت دستگاه ها را مشاهده کنم و نسبت به آنها تصمیم بگیرم. بزرگترین مشاور هر فردی خود فرد است.

  از من به شما توصیه:
  قدرت تصمیم گیری و انتخاب را برای مشتری‌هایتان بالا ببرید و سعی کنید بازدیدکنندگانتان را جذب کنید و تا میتوانید آنها را به بخش خرید لینک نکنید و آنقدر منوی محصولاتتان را آسان ـو باز تاکید میکنم آسان ـ طراحی کنید که مشتری برای خرید نهایی با شما تماس بگیرد.

  در پناه حق موید باشید

  مرداد 6, 1398 at 11:36 ق.ظ
 • آیدین Reply

  سلام لطفا قیمت دستگاه رو برای بنده ایمیل بفرمایید

  مرداد 6, 1398 at 11:36 ق.ظ
  • صفر فیض الهی Reply

   سلام . ضمن تشکر از تولید انواع دستگاههای بسته بندی لطفا با عنایت به اینکه تصمیم دارم بسته بندی انواع محصولات از جمله خشکبار ، حبوبات و ادویه جات را را راه اندازی نمایم لطفا لیست قیمت دستگاههای مورد نیاز و نیز ابعاد آنها را اعلام فرمائید . ضمنا حداقل متراژ موردنیاز برای نصب و راه اندازی این دستگاهها چقدر باید باشد؟

   تیر 12, 1399 at 4:32 ب.ظ
   • saadati_admin Reply

    با سلام اطلاعات درخواستی به ایمیل شما ارسال گردید لطفا ملاحظه کنید با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

    تیر 16, 1399 at 7:57 ق.ظ
 • آیدین Reply

  سلام لطفا قیمت دستگاه رو برای بنده ایمیل بفرمایید………….

  مرداد 6, 1398 at 11:37 ق.ظ
 • رضوی Reply

  باسلام لطفن قیمت دستگاه بسته بندی تکنفره اویشن چنده

  مرداد 6, 1398 at 11:37 ق.ظ
 • الهه مجیدی Reply

  با سلام ممنون لطفاً قیمت دستگاه رو بگید.

  مهر 16, 1398 at 8:10 ق.ظ
  • saadati_admin Reply

   سلام اطلاعات مود نظر برای شما ارسال گردید ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   مهر 16, 1398 at 11:45 ق.ظ
 • اکبر Reply

  لطفا لیست قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات در منزل رو برام ایمیل کنید ولطفا ذکر کنید چه دستگاههایی نیاز است و اینکه کلا چه میزان سرمایه می خواد

  آبان 9, 1398 at 10:38 ق.ظ
  • saadati_admin Reply

   سلام اطلاعات مورد نظر به ایمیل شما ارسال گردید
   ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   آبان 12, 1398 at 10:30 ق.ظ
   • Zamani Reply

    باسلام وخسته نباشید,من کار بسته بندی حبوبات خشکبار ومواد پودری بصورت دستی انجام میدم لطفا دستگاههای مورد نیاز جهت بسته بندی این اقلام در مقاس تولید کم وخانگی رو با ذکر قیمت برام بفرستین فعلا نمیتونم زیاد هزینه کنم ممنونم

    دی 30, 1398 at 8:36 ق.ظ
    • saadati_admin Reply

     اطلاعات مورد نیاز به ایمیل شما ارسال گردید لطفا ملاحظه کنید باتشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

     دی 30, 1398 at 10:00 ق.ظ
     • زارع

      سلام لطفاً قیمت راه اندازی یک خط تولید بسته‌بندی حبوبات در یک کارگاه کوچک را سال کنید

      اردیبهشت 20, 1399 at 9:11 ب.ظ
     • saadati_admin

      اطلاعات درخواستی به ایمیل شما ارسال گردید ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

      اردیبهشت 21, 1399 at 7:29 ق.ظ
 • میلاد Reply

  سلام، لطفا در مورد تفاوت عملکرد دستگاه بسته بندی حبوبات با دستگاه بسته بندی خشکبار توضیح بدهید
  من تمایل دارم یکسری از ماشین الات بسته بندی را تهیه کنم و در منزل این کار را انجام بدهم، چه ویژگی هایی برای راه اندازی کسب و کار خانگی بسته بندی در خانه وجود داره که باید رعایت کنیم.
  پیشاپیش از شما تشکر میکنم

  دی 26, 1398 at 7:19 ب.ظ
 • ف Reply

  سلام و خسته نباشید
  لطفالیست قیمت بروز رو ایمیل کنید برام
  با تشکر

  بهمن 17, 1398 at 11:15 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات مورد نظر شما ارسال گردید با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰-۰۲۶۴۴۵۲۶۶۰۱

   بهمن 19, 1398 at 9:10 ق.ظ
  • saadati_admin Reply

   اطلاعات مورد نظر به ایمیل شما ارسال گردید

   بهمن 27, 1398 at 9:42 ق.ظ
 • Mostafa Reply

  لطفا لیست قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات در منزل رو برام ایمیل کنید ولطفا ذکر کنید چه دستگاههایی نیاز است و اینکه کلا چه میزان سرمایه می خواد

  اسفند 8, 1398 at 11:12 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات درخواستی به ایمیل شما ارسال گردید با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   اسفند 11, 1398 at 9:01 ق.ظ
 • مهران Reply

  سلام لطفا قیمت دستگاه های بسته بندی پسته و همین دستگاه تف کن رو برام ایمیل کنید با تشکر بنده مصر ب خرید هستم

  اسفند 14, 1398 at 7:39 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات مورد نظرتون به آدرس ایمیلتون ارسال شد لطفا ملاحظه کنید باتشکر

   اسفند 15, 1398 at 8:47 ق.ظ
 • مهدی شیرمحمدی Reply

  روز بخیر جهت بسته بندی خشکبار،سبزیجات تازه،سبزیجات خشک،ادویجات نیاز به قیمت دستگاههای تمام اتوماتیک دارم،ممنون میشم ایمیل کنید،با سپاس

  اسفند 16, 1398 at 2:49 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   به ایمیل شما ارسال گردید

   اسفند 17, 1398 at 8:43 ق.ظ
 • esmaeil Reply

  سلام و عرض ادب
  جهت بسته بندی محصولاتی شبیه آلو بخارا از چه دستگاهی باید استفاده کرد؟ و قیمت دستگاه چند می باشد؟ دستگاهی که معرفی می کنید صرفاً برای بسته بندی یک محصول قابل استفاده است؟

  فروردین 2, 1399 at 7:41 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات لازم از طریق ایمیل ارسال شد با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰-۰۲۶۴۴۵۲۶۶۰۱

   فروردین 5, 1399 at 9:52 ق.ظ
 • مهدی Reply

  با سلام و خسته نباشید
  لطفا قیمت دستگاههای مرتبط با بسته بندی و وکیوم مرتبط با خشکبار و حبوبات رو برای بنده ارسال کنید

  با تشکر

  فروردین 4, 1399 at 1:00 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام و سپاس از شما اطلاعات درخواستی به ایمیل شما ارسال گردید ۰۲۶۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   فروردین 5, 1399 at 9:56 ق.ظ
 • جلوخانی Reply

  سلام
  لطفا ارسال لیست قیمت
  به این شماره
  تلگرام یا واتساپ
  ۰۹۳۸۹۵۹۲۷۰۰

  فروردین 8, 1399 at 8:17 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات درخواستی از طریق واتس اپ ارسال گردید لطفا ملاحظه کنید با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   فروردین 10, 1399 at 7:20 ق.ظ
 • میثاق Reply

  سلام خسته نباشید
  لیست قیمت یا کاتالوگی اگر موجود هست به این شماره بفرستید
  سپاسگزارم
  ۰۹۱۱۷۷۵۲۱۶۳

  فروردین 19, 1399 at 1:42 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات مورد نظر از طریق واتس اپ ارسال میشود ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   فروردین 20, 1399 at 7:42 ق.ظ
 • آروین عبدی پور Reply

  سلام لطفا لیست قیمت و یا کاتالوگ رو برای من ارسال کنید ممنون

  فروردین 22, 1399 at 5:27 ق.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات مورد نظر شما به ایمیلتان ارسال گردید با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   فروردین 23, 1399 at 7:43 ق.ظ
 • ایمان Reply

  باسلام،
  لطفا قیمت و کاتالوگ و شرایط خرید واسه بنده ارسال کنید،
  با تشکر
  ۰۹۳۸۷۴۱۹۴۹۸

  فروردین 24, 1399 at 5:09 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات مورد نظر از طریق واتس اپ ارسال شد با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   فروردین 25, 1399 at 7:57 ق.ظ
 • حامد Reply

  سلام
  قیمت دستگاه بسته بندی حجمی دو توزین
  تک فاز
  ۰۹۳۰۲۹۱۹۹۸۲واتساپ

  فروردین 31, 1399 at 6:26 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   یبا سلام اطلاعات درخواستی شما به شماره واتس اپ ارسال می شود.

   اردیبهشت 1, 1399 at 7:15 ق.ظ
 • شیری Reply

  با سلام قیمت های یک خط کامل برای بسته بندی حبوباترو میخواستم واسه خرید لطفا ایمیل بفرمایید
  سپاس

  اردیبهشت 2, 1399 at 2:31 ق.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات درخواستی به ایمیل شما ارسال گردید لطفا ملاحظه کنید با تشکر
   ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   اردیبهشت 2, 1399 at 7:26 ق.ظ
 • سعید Reply

  سلام لطفا قیمت و مشخصات دستگاه بسته بندی ۲۰ گرمی را برایم ارسال نمایید
  باتشکر

  اردیبهشت 5, 1399 at 8:24 ق.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام لطفا مشخصات محصولی که میخواهید بسته بندی کنید رو ارسال بفرمایید از طریق ایمیل پاسخگو هستیم با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰-۰۲۶۴۴۵۲۶۶۰۱

   اردیبهشت 6, 1399 at 10:24 ق.ظ
   • زارع Reply

    سلام لطفاً قیمت راه اندازی یک خط تولید بسته‌بندی حبوبات در یک کارگاه کوچک را سال کنید

    اردیبهشت 20, 1399 at 9:10 ب.ظ
    • saadati_admin Reply

     اطلاعات درخواستی به ایمیل شما ارسال گردید ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

     اردیبهشت 21, 1399 at 7:29 ق.ظ
 • سیوان Reply

  با سلام، لطف کنید قیمت دستگاه های کیسه و کارتن پرکن حبوبات را برای اینجانب ارسال کنید.

  اردیبهشت 13, 1399 at 10:09 ق.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات درخواستی به پیوست ارسال گردید لطفا ملاحظه کنید با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   اردیبهشت 14, 1399 at 10:07 ق.ظ
 • رضا Reply

  لطفا لیست قیمت دستگاه های بسته بندی حبوبات و ادویه رو برای من ارسال کنید

  اردیبهشت 14, 1399 at 1:02 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات مورد نظر از طریق واتس اپ ارسال میشود با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   اردیبهشت 15, 1399 at 10:04 ق.ظ
 • احمدرضا ابراهیمی Reply

  سلام لطفا لیست قیمت خط کامل انواع بسته بندی حبوبات رو برای من ارسال کنید ممنون

  اردیبهشت 14, 1399 at 6:23 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعاتت مورد نظر از طریق ایمیل ارسال گردید با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰-۰۲۶۴۴۵۲۶۶۰۱

   اردیبهشت 15, 1399 at 10:06 ق.ظ
 • رنحبر Reply

  سلام عزیز خسته نباشید…من میخوام کار بسته بندی حبوبات رو از منزل شروع کنم خواستم اگه امکانش هست قیمت دستگاه مناسب واسه این کار رو برام بفرستید و یه فیلم هم از دستگاهتون برام ارسال کنید…ممنون۰۹۱۷۸۳۰۵۲۲۱

  اردیبهشت 23, 1399 at 4:08 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات درخواستی از طریق واتس اپ ارسال میگردد با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   اردیبهشت 24, 1399 at 7:16 ق.ظ
 • ایمان Reply

  سلام. لطفا قیمت دستگاه ۲ توزین و ۴توزین تمام اتوماتیک رو برای بنده بفرستید

  اردیبهشت 26, 1399 at 1:55 ق.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات درخواستی از طریق ایمیل ارسال گردید با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   اردیبهشت 27, 1399 at 7:21 ق.ظ
 • آریا Reply

  سلام
  لطفا قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات سلفونی رو برام ایمیل کنید
  هم اتوماتیک هم نیمه اتوماتیک
  مچکرم

  خرداد 16, 1399 at 1:39 ق.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات درخواستی به ایمیل شما ارسال گردید با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   خرداد 17, 1399 at 7:32 ق.ظ
 • مجتبی Reply

  با سلام و خسته نباشید لیست قیمت دستگاه های بسته بندی حبوبات و خشکبار رو میخواستم لطفآ ایمیل کنید
  با تشکر

  خرداد 19, 1399 at 9:08 ق.ظ
  • saadati_admin Reply

   ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰با سلام اطلاعات درخواستی به ایمیل شما ارسال گردید با تشکر

   خرداد 20, 1399 at 7:23 ق.ظ
 • مجتبی Reply

  و اینکه هر دستگاه به چند نفر نیروی نیروی انسانی برای بسته بندی نیاز دارد؟

  خرداد 19, 1399 at 9:11 ق.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات به ایمیل شما ارسال گردید ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   خرداد 20, 1399 at 7:24 ق.ظ
 • پرور Reply

  سلام لطفا لیست قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات برای من ایمیل کنین با تشکر

  خرداد 22, 1399 at 2:44 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات از طریق شماره موبایلی که ارسال کردید برای شما ارسال میگردد با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   خرداد 24, 1399 at 7:09 ق.ظ
 • الهام پرور Reply

  سلام وقت بخیر میشه لطفا لیست قیمت دستگاههای بسته بندی حبوبات واسم ایمیل کنین با تشکر

  خرداد 25, 1399 at 10:26 ق.ظ
  • saadati_admin Reply

   ا سلام اطلاعات درخواستی به ایمیل شما ارسال گردید با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰ب

   خرداد 26, 1399 at 7:25 ق.ظ
 • صفورا Reply

  سلام
  لطفا قیمت دستگاه بسته بندی خانگی حبوبات، ظرفیت و محدودیت های دستگاه رو هم بفرمایین
  با تشکر

  خرداد 25, 1399 at 11:31 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات درخواستی به ایمیل شما ارسال گردید با تشکر

   خرداد 26, 1399 at 7:32 ق.ظ
 • احسان Reply

  سلام و خسته نباشید
  لطفا قیمت دستگاه های خط کامل بسته بندی کارگاه کوچک برای من ارسال کنید
  ممنون

  تیر 17, 1399 at 10:28 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات درخواستی از طریق ایمیل ارسال شد با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   تیر 18, 1399 at 7:23 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *