قیمت دستگاه میوه خشک کن

قیمت دستگاه میوه خشک کن

دستگاه میوه خشک کن

برای خشک کردن انواع میوه -سبزی-گیاهان دارویی-صیفی جات- مواد شیمیایی مرطوب-خرما-کشک-لواشک و…. نیاز به دستگاه خشک کن داریم .

اما یک دستگاه میوه خشک کن چه ویژگی هایی دارد؟

چه مدل دستگاه میوه خشک کن خریداری کنیم ؟

با چه قیمتی دستگاه میوه خشک کن خریداری کنیم ؟

اینها سوالاتی هست که در این مقاله به آنها می پردازیم

در کشور ما خشک کردن میوه یکی از مشاغل در حال رشد به شمار می آید و با توجه فراوانی تولید میوه و سبزی از رونق بسیار بالایی برخوردار است . کاربرد دستگاه خشک کن متنوع می باشد و در فصول مختلف به تناسب شرایط کشت محصولات می توانید از آن استفاده کنید .

در سال های اخیر مصرف چیپس میوه یا میوه خشک در ایران مورد استقبال عموم بسیاری از مردم قرار گرفته است و وارد بازار تنقلات شده‌ است. چیپس میوه در عین خوشمزه گی، بسیار مقوی بوده و به عنوان تنقلات سالم از آن میتوانند استفاده نمود، دستگاه میوه خشک کن استاندارد علاوه بر حفظ ارزش های غذایی میوه در نگهداری و ماندگاری طولانی مدت این محصول تاثیر فراوانی دارد.
مخلوط آجیل با میوه های خشک و سرو آنها در میهمانی به عنوان تنقلات، به یکی از محصولات پرترفدارد در سال های اخیر تبدیل شده است. در حال حاضر تولیدات زیادی در سراسر جهان به تولید میوه های خشک، به روش های مختلف پرداخته و درصدد تامین این محصول گران و پر سود برای بازار برآمده اند.

دستگاه میوه خشک کن
تولید این محصول با دستگاه میوه خشک استاندارد می تواند سود آوری مناسبی را نصیب تولید کننده داخلی کرده و مانع واردات میوه خشک از کشورهایی مانند تایلند به ایران می شود و در نتیجه کارآفرینی بسیار سودآوری برای شما میباشد.

شرکت صنعت کاران متحد به مدد تیم طراحی و ساخت خود، دستگاه میوه خشک کن را با بالاترین استاندارد های روز که مطابق با اصول بهداشتی و صنعتی می باشد تولید و راه اندازی می نماید. با کمک این ماشین آلات میوه خشک کن، تولید کنندگان می توانند با بهترین قیمت و هزینه، بیشترین بازدهی را داشته باشند. با دستگاه خشک کن میوه میتوان انواع میوه مانند خرمالو، آلو، پرتغال، سیب، توت فرنگی، آلبالو، زنجبیل، کیوی، آلوچه، موز، آناناس، توت، سیر، موسیر، خرما، جوانه گندم و حتی پیاز و گوجه و… را خشک نمود.

فرآیند تولید میوه خشک در دستگاه میوه خشک کن یا خشک میوه :

برای خشک کردن نیاز به ایجاد هوای گرم داریم تا رطوبت میوه را خارج کرده و آن را خشک کنیم  در دستگاه های خشک کن  میوه معمولا هوای گرم در یک کوره تولید شده و توسط فن های دمنده داخل سینی ها چرخش پیدا می کند و باعث خشک شدن میوه می گردد .

ظرفیت تولید دستگاه خشک کن :

ظرفیت تولید دستگاه های میوه خشک کن براساس دو معیار اساسی مشخص می شود یکی میزان ورودی میوه یا سبزی تازه و دیگری میزان خروجی میوه خشک یا سبزی خشک است . بنابراین باید توجه داشته باشید که براساس نوع اسلایس میوه و حجمی که اشغال می کند و همچنین ابعاد سینی ها وروردی هر خشک کن متفاوت است بعنوان مثال برای میوه ای مثل آلبالو هر سینی شاید ظرفیت 3 کیلو آلبالو داشته باشد در حالی که برای میوه سیب همین سینی یک کیلو گنجایش دارد . بنابراین نوع میوه و اندازه آن هم در تعیین ظرفیت خشک کن ها موثر است .

میزان خروجی دستگاه میوه خشک کن و سبزی چه قدر است ؟

با توجه به تبخیر رطوبت بطبع وزن نهایی محصول کاهش می یابد وزن خروجی سبزیجات خشک با وزن خروجی میوه های خشک نیز تفاوت دارد.معمولا این مقدار خروجی برای میوه ای مثل سیب ،هر ده کیلو ورودی یک کیلو میوه خشک به شما تحویل می دهد. پس برای خرید دستگاه خشک کن متناسب با نیاز خود باید بدانید که چه میزان ورودی یا چه میزان خروجی مدنظر شما است تا طبق آن بتوانید دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید .

چه محصولاتی را میتوان با  دستگاه خشک کن میوه و سبزی خشک کرد؟

دستگاه خشک کن میوه وسبزی دارای کاربرد فراوانی می باشد از جمله :

 • تولید میوه خشک (چیپس میوه): انواع میوه ها از جمله ( سیب-گلابی-پرتقال-کیوی-انبه –نارگیل –برگه زردآلو-قیصی-گیلاس-آلبالو-توت فرنگی-توت سفید-انگور-خرمالو و….)
 • تولید سبزی خشک: انواع سبزیجات از جمله(شوید-گشنیز-جعفری و..)
 • تولید گیاهان دارویی: انواع گیاهان دارویی (گل گاوزبان-بوماداران و….)
 • تولید چایی :خشک کردن انواع چای سبز
 • تولید صیفی جات خشک : پیازخشک-سیرخشک-گوجه خشک-موسیرخشک و…
 • تهیه لواشک : برای تولید لواشک و پوره میوه جات —–
 • تولید کشک یا غذاهای محلی (ترخینه و… )
 • خشک کردن انواع مواد شیمیایی مرطوب و کلیه موادی که نیاز به خشک شدن دارند .
 • تهیه چیپس خرما (خشک کردن خرما) و…

انواع مختلف دستگاه میوه خشک کن ؟

دستگاه میوه خشک کن در دو دسته ی جداگانه از جمله جریان افقی و جریان عمودی ساخته می شود که عملکرد هر کدام از انواع این دستگاه ها متفاوت است و در صنایع غذایی با توجه به نیاز های موجود می تواند در اولویت خرید قرار گیرد. زمان خرید این محصولات در نظر گرفتن نکاتی چون، توزیع و گردش گرما اندازه گنجایش کاربری آسان صدا توان مصرفی گستره ی دمایی نقش مهمی در انتخاب مناسب ترین محصول خواهد داشت. دمای لازم برای خشک کردن مواد غذایی مختلف نیز با هم متفاوت دارند به گونه ای که اگر در شرایط خاص خشک نشود می تواند کیفیت خود را در مدت زمان کمی از دست بدهند.

فرآیند دستگاه میوه خشک کن یا دستگاه خشک کن میوه

ظرفیت های موجود در فرایند خشک نمودن میوه جات فاکتورهای متعددی را در بر میگیرد. حرارت وارد شده به هر نوع میوه و پخت آن باید در نظر گرفته شود تا موجب خرابی و یا پختگی و سوختگی محصول نشود. عملکرد دستگاه میوه خشک کن استاندارد شرکت صنعت کاران متحد به گونه ای است که حرارت را به صورت غیر مستقیم و کاملا یکنواخت به تمام سینی ها منتقل نموده و بدین صورت میوه تغییر رنگ نداده و ویتامین های موجود در آن حفظ می شود.

دستگاه های خشک کن میوه به دو روش کلی صنعتی و خانگی تقسیم می شوند:

دستگاه میوه خشک کن صنعتی

دستگاه میوه خشک کن صنعتی برای تولیدکنندگان با حجم بالا میتواند بهترین گزینه باشد. تولید کنندگانی که قصد صادرات و فروش عمده چیپس میوه را دارند می توانند با دستگاه های اتوماتیک شرکت صنعت کاران متحد محصول تولیدی را به بهترین شکل فراوری و عرضه نمایند.

انواع دستگاه میوه خشک کن

دستگاه میوه خشک کن و سبزی صنعتی کابینتی

دستگاه های میوه خشک کن مینی تک کابین، تک کابین، دو کابین و سه کابین انواع خشک کن ها در ظرفیت های مختلف ساخت و تولید می شوند. رایج ترین و ارزان ترین روش خشک کردن میوه با دستگاه میوه خشک کن می باشد در صنایع غذایی دستگاه های میوه خشک کن کابینتی مانند کمدهای بزرگی هستند که دارای سینی های مخصوص برای قرار دادن سبزیجات و میوه جات هستند.
این دستگاه ها دارای ظرفیت بالایی نیستند و در نهایت می توانند در هر دور در حدود سیصد کیلوگرم سبزی و یا میوه را خشک کنند. در این روش میوه های اسلایس شده در سینی های توری کنار همدیگر چیده می شوند و در طبقات خشک کن های کابینتی جای میگیرند. در مدل های پیشرفته خشک کن میوه کابینتی از فن نیز استفاده می کنند.
دستگاه های خشک کن میوه ، ساخت شرکت صنعت کاران دما و هوای گرم را در تمام نقاط کابین بصورت یکسانی پخش نموده تا شاهد خشک شدن یکنواخت در تمامی میوه های درون خشک کن باشید.

دستگاه میوه خشک کن کابینتی ارزان قیمت، کم جا، متناسب با سطوح مختلف کاری، با کیفیت و قابلیت کاربری راحت مورد استقبال اکثر تولید کنندگان سبزی و میوه خشک شده است.
نکته مهم در خشک کردن میوه و سبزی در نظر گرفتن سرعت کم و دمای بین 40 تا 60 درجه سانتی گراد می باشد تا در حفظ مواد مغذی و ویتامین ها، زیبایی، طعم، رنگ و بو به نتیجه ایده آل دست یابید. برای هر میوه زمان مشخص و متفاوتی را می توان برای خشک شدن در نظر گرفت، رطوبت اولیه هر میوه و ضخامت برش های میوه باید در هنگام خشک کردن میوه در نظر گرفته شود. در نظر داشته باشید که میزان درصد رطوبت نهایی طبق سلیقه مصرف کننده میتواند متفاوت باشد.

دستگاه میوه و سبزی خشک کن صنعتی تونلی
دستگاه های میوه خشک کن تونلی بسیار پیشرفته هستند و می‌توانند تا حجم بالایی از انواع سبزی و میوه را خشک کنند. این دستگاه ها شبیه به تونل‌های بزرگی هستند که میوه ها و سبزی ها بر روی تسمه آن ها قرار می گیرند و به داخل دستگاه برده می شوند و پس از مدتی میوه و سبزی خشک شده از سمت دیگر دستگاه به بیرون تحویل داده می شود.

مراحل خشک کردن انواع میوه جات به روش صنعتی

در مرحله اول میوه های که برای فراوری به بخش تولید وارد می شوند باید دستچین شوند تا از میوه ای ناسالم و خراب جدا شوند، در مرحله بعد میوه ها را شسته و ضد عفونی نموده و سپس آب حاصل از شستشو میوه و رطوبت روی محصول باید گرفته شود. پس از آن باید برش و اسلایسر میوه ها انجام شود و به ضخامت یک میل تا هشت میل و در صورتی که میوه مورد نظر هسته بزرگ داشته باشد باید قبل از برش به دستگاه هسته جداکن منتقل شود.
دستگاه میوه و سبزی خشک کن نیمه صنعتی یا دستگاه میوه خشک کن خانگی
دستگاه میوه خشک کن های مینی تک کابین کوچکترین نوع ماشین آلات خشک کن میوه می باشد که معمولا برای کسب و کار های خانگی و نیمه صنعتی کاربرد بسیاری دارند. دستگاه میوه خشک کن خانگی به لحاظ سایز و ابعاد، امکان استفاده در هر مکان را از جمله کارگاه های کوچک، حیاط یا پارکینگ خانه، مغازه و… را دارد که هم در مدل گازی ساخته می شود و هم در نوع برقی، مدل های گازی که برای راه اندازی نیاز به برق تک فاز دارند معمولا در ابعاد بزرگتر ساخته می شوند .مدل های میوه خشک کن برقی معمولا برای مکانهای کوچک تر و دستگاه هایی با ظرفیت و ابعاد کوچک استفاده میشود که امکان استفاده از گاز وجود ندارد. مصرف انرژی در هر دو نوع مدل گازی و برقی بهینه میباشد.

 • برای خرید یک دستگاه میوه خشک کن باید به چه چیزهایی توجه کنیم؟
 • یک خشک کن میوه خوب چه ویژگی هایی دارد؟
 • از کجا و چگونه می توان برای خرید یک دستگاه خشک کن اقدام کرد؟

اینها همه سوالاتی هستند که قبل از تهیه دستگاه میوه خشک کن بایستی به آنها بپردازیم.
در ادامه به چند پارامتر مهم در تعیین قیمت دستگاه میوه خشک کن اشاره خواهیم کرد.

اولین نکته در خرید دستگاه خشک کن میوه این است که شما قصد دارید با چه ظرفیت تولیدی میوه خشک تولید کنید که در این صورت هر یک از مدل های خشک کن تک کابین، خشک کن دو کابین، خشک کن چهار کابین و… را می توانید انتخاب کنید.

نکته مهم دیگر این است که نوع سوختی که شما در دسترس دارید چه نوع سوختی است آیا از گاز شهری استفاده می کنید؟ آیا دسترسی به گاز ندارید و می خواهید از نیروی برق استفاده کنید؟ اگر اینگونه است باید قبل از سفارش دستگاه، سوختی که در دسترس دارید را به سازنده دستگاه اعلام کنید تا براساس آن برای شما دستگاه را ساخته و راه اندازی کند.

اسلایسر میوه هم بر اساس ظرفیت تولید دارای دو مدل اسلایسر کوچک با ظرفیت 50 تا 100 کیلو در ساعت و اسلایسر های بزرگ تا ظرفیت 250 کیلو در ساعت می باشد.

همچنین برای خشک کردن سبزیجات باید ساقه و برگ کامل از هم جدا شده و هر یک به طور جداگانه خشک شود.

و برای شستشو و آبگیری میوه و سبزیجات هم به دستگاه های شست وشو اتوماتیک، دستگاه نوار نقاله ابگیر، دستگاه آبگیر سانتریفیوژ، دستگاه سبزی خرد کن نیاز است.

همچنین دستگاه های مورد نیاز برای بسته بندی میوه خشک یا سبزی خشک، دستگاه های بسته بندی دو توزین، چهار توزین، ده توزین با قابلیت تزریق گاز ازت برای حفظ ماندگاری محصول، سیستم تاریخ زن حرارتی برای درج مشخصات روی بسته است.

واحد فروش: ۰۲۶۴۴۵۲۶۶۰۱
همراه فروش – خط ویژه: ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰
پست الکترونیک: info@sanatkaran.com
کارخانه و نمایشگاه: کیلومتر12 اتوبان کرج- قزوین، روبروی کارخانه آرد ستاره، شرکت صنعت کاران متحد


سوالات متداول برای خرید و انتخاب دستگاه میوه خشک کن

انواع دستگاه میوه خشک کن چیست؟

دستگاه های خشک کن میوه به دو شکل صنعتی و خانگی تقسیم بندی میشوند.

دستگاه میوه خشک کن استاندارد چه ویژگی هایی دارد؟

میوه خشک کن های استاندارد علاوه بر حفظ ارزش های غذایی میوه در نگهداری و ماندگاری طولانی مدت محصول نهایی تاثیر فراوانی دارند. دستگاه میوه خشک کن صنعتی استاندارد می تواند سود آوری مناسبی را نصیب تولید کننده داخلی کرده و کیفیت بالای محصول نهایی می تواند مانع واردات میوه خشک از کشورهای مختلف شود.

قیمت دستگاه میوه خشک کن به چه عواملی بستگی دارد؟

دستگاه‌میوه‌خشک‌کن در دو دسته‌ی جداگانه از جمله جریان افقی و جریان عمودی ساخته می شود که عملکرد هر کدام از این دستگاه‌ها متفاوت است. زمان خرید این محصولات در نظر گرفتن نکاتی چون، توزیع و گردش گرما اندازه گنجایش کاربری آسان صدا توان مصرفی گستره‌ی دمایی نقش مهمی در قیمت خواهد داشت.

اولین نکته در خرید دستگاه میوه خشک کن چیست؟

در هنگام خرید دستگاه‌خشک‌کن‌میوه میزان ظرفیت تولیدی میوه خشک مورد نظر خود را در اولویت قرار دهید. از مدل های خشک کن تک کابین، خشک کن دو کابین، خشک کن چهار کابین و… را می توانید انتخاب کنید.

کلیه ماشین آلات تولید شده توسط شرکت صنعت کاران متحد شامل ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشند و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل نیز توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و اطلاع از قیمت ماشین آلات می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ تماس حاصل فرمایید و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها (45)

 • محمدرضا Reply

  سلام
  من قصد خرید دستگاه میوه خشک کن حرفه ای را دارم و نیاز به مشاوره بیشتر دارم، یکی از مهمترین سوالات من قبل از خرید دستگاه میوه خشک کن ابعاد دستگاه ها هستش، چون من میخوام یک دستگاه خوب و تمام اتوماتیک داشته باشم ولی چون میخوام در خانه ازش برای تولید محصول میوه خشک استفاده کنم ابعاد و صدای دستگاه خیلی مهم هست.
  برق مصرفی دستگاه را هم اگر ممکنه برای ۸ ساعت کار در روز بفرمایید.

  اردیبهشت 16, 1399 at 4:00 ق.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات درخواستی به ایمیل شما ارسال گردید ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   اردیبهشت 16, 1399 at 8:46 ق.ظ
 • تسنیم Reply

  سلام برای تعدادی خانم سرپرست خانوار قصد دارم اشتغالزایی کنم خرید دستگاه خشک کن میوه را پیشنهاد دادن لطفا یک دستگاه با کیفیت و سود اور معرفی فرمایید و قیمت هم بفرمایید
  تشکر

  اردیبهشت 17, 1399 at 10:35 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات مورد نظر از طریق ایمیل ارسال شد ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰-۰۲۶۴۴۵۲۶۶۰۱

   اردیبهشت 18, 1399 at 8:15 ق.ظ
 • علیرضا بهروزی Reply

  با سلام
  بنده قصد خرید یک دستگاه را دارم و نظرم دستگاه میوه خشک کن های مینی تک کابین که کوچکترین نوع ماشین آلات خشک کن میوه می باشد که معمولا برای کسب و کار های خانگی و نیمه صنعتی کاربرد بسیاری دارند. دستگاه میوه خشک کن خانگی به لحاظ سایز و ابعاد، امکان استفاده در هر مکان را از جمله کارگاه های کوچک، حیاط یا پارکینگ خانه، مغازه و… را دارد که هم در مدل گازی ساخته می شود و هم در نوع برقی، مدل های گازی که برای راه اندازی نیاز به برق تک فاز دارند معمولا در ابعاد بزرگتر ساخته می شوند .
  این متون را از سایت خودتون کپی پیس کردم لطفاً ابعاد دستگاه با سوخت گاز شهری و مشخصات فنی را برایم همراه قیمت به آدرس ایمیلم بفرستید .
  متشکرم

  اردیبهشت 18, 1399 at 2:12 ق.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات درخواستی از طریق ایمیل ارسال شد با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   اردیبهشت 18, 1399 at 8:16 ق.ظ
 • Haj_heydar Reply

  سلام. میخواستم یک دستگاه نیمه صنعتی میوه خشک کن بخرم ولی در سایت شما قیمت موجود نیست. برای مشاهده محصولات مختلف باید چکار کرد؟

  اردیبهشت 23, 1399 at 11:27 ق.ظ
  • saadati_admin Reply

   اطلاعات درخواستی از طریق ایمیل ارسال گردید ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰-۰۲۶۴۴۵۲۶۶۰۱

   اردیبهشت 24, 1399 at 7:16 ق.ظ
 • awalkhan Reply

  سلام اول خان يم له افغانستان ننګرهار څخه
  غواړم چې د ميوه او سبزي وچولو يو ماشين وخلم د تجارتي کار لپاره تر ټولو غټ مشين په ساعت کې څومره کار کوي او مصارف يي څومره ده?
  که يي نرخ, قيمت وليکی
  او دلته راوړل او لږول به يي څنګه وي??
  ۰۰۹۳۷۸۷۴۱۴۶۴۸ ټيليفون او واټساپ

  اردیبهشت 24, 1399 at 9:13 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات مورد نظر از طریق ایمیل ارسال گردید

   اردیبهشت 25, 1399 at 7:14 ق.ظ
 • Ali Reply

  سلام خسته نباشید
  من قصد خرید دستگاه میوه خشک کن شمارا دارم میخواستم ببینم دستگاه های شما هوشمند هستن یعنی داری برنامه زمانی خشک کردن مخصوص هر میوه هستن یا باید خودمون حواسمون باشه که کی خاموش کنیم دستگاه رو
  لطفا کاتالوگ دستگاه تک کابین و دو کابین رو برام بفرستید با تشکر

  اردیبهشت 27, 1399 at 11:33 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام وقت بخیر اطلاعات دستگاه های خشک کن را به ایمیل شما ارسال گردید ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   اردیبهشت 28, 1399 at 7:24 ق.ظ
 • جاوید Reply

  با سلام و خسته نباشید
  بنده میخوام دستگاهی بخرم که خانگی باشه و ابعادش زیاد بزرگ نباشه تا بتونم در محیط آپارتمان استفاده بکنم. (از لحاظ صدا و حجم مناسب باشه) و قابلیت کارکرد با گاز و برق رو داشته باشه (دو سوخته)
  بیزحمت اگه چنین مدلهایی موجود باشه مشخصات و قیمت رو برام ارسال بکنین. ممنون…

  اردیبهشت 29, 1399 at 6:28 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات مورد نظر به ایمیل شما ارسال گردید لطفا ملاحظه کنید باتشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   اردیبهشت 30, 1399 at 7:24 ق.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام پاسخ شما ایمیل شد با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   خرداد 11, 1399 at 7:41 ق.ظ
 • علی Reply

  سلام
  من دنبال یه دستگاه خشک کن نسبتا کوچک میگشتم واسه مشاغل خانگی
  لطف بفرمایید قیمت و مشخصات را برایم ارسال فرمایید

  خرداد 1, 1399 at 5:39 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات مورد نظر ایمیل گردید باتشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   خرداد 11, 1399 at 7:45 ق.ظ
 • محمد حبیب الهی Reply

  سلام وقت بخیر خریدار دستگاه میوه خشک کن هستم قیمت و انواع دستگاه میخواستم

  خرداد 3, 1399 at 2:00 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات درخواستی به ایمیل شما ارسال گردید باتشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰-۰۲۶۴۴۵۲۶۶۰۱

   خرداد 11, 1399 at 7:48 ق.ظ
 • هانا Reply

  سلام
  قیمت انواع دستگاههاتون رو میخواستم و اینکه در کاتالوگ دستگاهها زمان مناسب برای هر میوه شرح داده شده؟؟؟ سوال دیگه اینکه اطلاعات لازم برای تهییه میوه خشک با کیفیت رو از کجا میتونم تهییه کنم از نظر زمان خشک شدن میوه ها و افزودنی های مورد نیازشون و یا مواد نگهدارنده

  خرداد 6, 1399 at 6:38 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات درخواستی به ایمیل شما ارسال گردید لطفا ملاحظه کنید باتشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   خرداد 11, 1399 at 7:56 ق.ظ
 • سیاوش Reply

  سلام لطفا اطلاعات ابعاد و قیمت محصولات رو برام ای میل کنید

  خرداد 7, 1399 at 8:36 ق.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات مورد نظر به ایمیل شما ارسال گردید با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   خرداد 11, 1399 at 8:03 ق.ظ
 • رستمی Reply

  سلام .دستگاه تک کابین با سوخت گاز شهری دارای چه قیمتیست؟

  خرداد 12, 1399 at 7:30 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات درخواستی به ایمیل شما ارسال گردید

   خرداد 13, 1399 at 7:15 ق.ظ
 • علی محمدی Reply

  سلام ما یه دستگاه میوه خشکن ۱۰۰ کیلویی دوکابینه داریم که دارای تایمر جهت روشن و خاموش شدن اتوماتیک
  حدود ۱۵۰ تا سینی ,کنترل, 
  مشعل ایتالیایی و… هستش که کلا ۲۰ بار هم روشنش نکردیم و کاملا نو هستش 
  اگه تمایل به خرید دارید با شماره ۰۹۱۲۴۴۱۹۳۸۷ تماس بگیرید
  این رو هم اضافه کنم که یک قیمت عالی روش گذاشتیم تا فروش بره

  خرداد 14, 1399 at 9:35 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   سلام دوست عزیز اگر در سایت دیوار یا شیپور آگهی کنید زودتر به نتیجه میرسید

   خرداد 17, 1399 at 7:30 ق.ظ
 • علی علیزاده Reply

  سلام . من مشخصات خشک کن های تونلی و قیمتهاشون رو می خوام

  خرداد 20, 1399 at 9:05 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   اطلاعات درخواستی به ایمیل شما ارسال گردی لطفا ملاحظه کنید با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   خرداد 21, 1399 at 7:25 ق.ظ
 • متین Reply

  سلام..وقت بخیر…میخواستم بدونم دستگاهی ک ظرفیت ۳۰۰ کیلو ورودی رو داشته باشه مدلش چی هست و قیمتش چند و اینکه دمای محیط اطراف این دستگاه حداکثر چقدر میتونه باشه

  خرداد 25, 1399 at 5:19 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات درخواستی به ایمیل شما ارسال گردید با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   خرداد 26, 1399 at 7:27 ق.ظ
 • محمد Reply

  سلام قيمتهاي تمام اتوماتيك خشك كن ۸ ساعتي يك تن جندقيمت است.

  تیر 17, 1399 at 5:12 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات از طریق ایمیل ارسال شد با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   تیر 18, 1399 at 7:18 ق.ظ
   • مهدی Reply

    سلام
    اطلاعات دستگاه میوه خشک کنی شما را می خواستم

    تیر 21, 1399 at 6:24 ق.ظ
    • saadati_admin Reply

     اطلاعات به ایمیل شما ارسال گردید با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

     تیر 21, 1399 at 7:24 ق.ظ
 • محسن فرخی Reply

  سلام من احتیاج به یک دستگاه میوه خشک کن ۲۰ کیلویی دارم خواهشمندم کاتولوگ و قیمت دستگاه هایتان را برایم بفرستید

  تیر 19, 1399 at 9:28 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات درخواستی از طریق ایمیل ارسال شد با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   تیر 21, 1399 at 7:32 ق.ظ
 • لادن جلالوند Reply

  سلام یک دستگاه میوه خشک کنی خانگی استاندارد و کاربردی با قیمت مناسب می خواستم شما می تونین معرفی و ارسال کنید؟

  تیر 24, 1399 at 5:24 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام مطالب درخواستی به ایمیل شما ارسال گردید ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   تیر 25, 1399 at 7:17 ق.ظ
 • پری Reply

  سلام یه دستگاه میوه خشک کن خانگی میخوام هم قیمتش رو میخوام بدونم هم اینکه سروصدا و میزان مصرف برقش چقدر است چون میخوام تو خونه ازش استفاده کنم

  تیر 25, 1399 at 8:26 ب.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات درخواستی به ایمیل شما ارسال گردید با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   تیر 26, 1399 at 7:23 ق.ظ
 • سید مهدی سماک Reply

  سلام
  من قصد خرید دستگاه میوه خشک کن حرفه ای را دارم و نیاز به مشاوره بیشتر دارم، لطفا اطلاعات کامل در مورد انواع دستگاه ها و ظرفیت مختلف آن ها و جزئیات مربوطه برای بنده ارسال نمایید
  با تشکر ۰۹۱۲۶۰۹۹۰۴۲

  تیر 26, 1399 at 9:10 ق.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام اطلاعات مورد نظر از طریق واتس اپ ارسال میگردد . با تشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

   تیر 28, 1399 at 10:24 ق.ظ
 • tohid Reply

  با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیزم
  بنده تازه کار هستم و هیچ آشنایی با این صنعت ندارم ولی میخواهم این صنعت را برآورد کنم که تا چه اندازه سود آوری دارد . یک خشک کن صنعتی متوسط حدود ۳۰۰ کیلوگرم (فعلا ) ولی با کیفیت خیلی بالا جهت صادرات همراه با کلیه دستگاه های ملزوم از شستشو گرفته تا بسته بندی نیازدارم و هر دستگاهی که برای محصولاتی مانند سیب ، گلابی ، هلو ، آلو ، زرد آلو ، گیلاس و به لازم می باشد . لطفه لیست دستگاه ها به همراه قیمت نقدی و در صورت امکان طرح توجیهی این صنعت را برایم ارسال بفرمایید .
  خیلی ممنونم

  مرداد 4, 1399 at 10:59 ق.ظ
  • saadati_admin Reply

   با سلام لطفا با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰ تماس حاصل فرمایید باتشکر

   مرداد 5, 1399 at 8:02 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *