صنعت کاران متحد ارائه دهنده دستگاه های بسته بندی و خشک کن میوه

قیمت دستگاه میوه خشک کن

دستگاه میوه خشک کن

برای خشک کردن انواع میوه -سبزی-گیاهان دارویی-صیفی جات- مواد شیمیایی مرطوب-خرما-کشک-لواشک و…. نیاز به دستگاه خشک کن داریم .

اما یک دستگاه میوه خشک کن چه ویژگی هایی دارد؟

چه مدل دستگاه میوه خشک کن خریداری کنیم ؟

با چه قیمتی دستگاه میوه خشک کن خریداری کنیم ؟

اینها سوالاتی هست که در این مقاله به آنها می پردازیم

در کشور ما خشک کردن میوه یکی از مشاغل در حال رشد به شمار می آید و با توجه فراوانی تولید میوه و سبزی از رونق بسیار بالایی برخوردار است . کاربرد دستگاه خشک کن متنوع می باشد و در فصول مختلف به تناسب شرایط کشت محصولات می توانید از آن استفاده کنید .

در سال های اخیر مصرف چیپس میوه یا میوه خشک در ایران مورد استقبال عموم بسیاری از مردم قرار گرفته است و وارد بازار تنقلات شده‌ است. چیپس میوه در عین خوشمزه گی، بسیار مقوی بوده و به عنوان تنقلات سالم از آن میتوانند استفاده نمود، دستگاه میوه خشک کن استاندارد علاوه بر حفظ ارزش های غذایی میوه در نگهداری و ماندگاری طولانی مدت این محصول تاثیر فراوانی دارد.
مخلوط آجیل با میوه های خشک و سرو آنها در میهمانی به عنوان تنقلات، به یکی از محصولات پرترفدارد در سال های اخیر تبدیل شده است. در حال حاضر تولیدات زیادی در سراسر جهان به تولید میوه های خشک، به روش های مختلف پرداخته و درصدد تامین این محصول گران و پر سود برای بازار برآمده اند.

دستگاه میوه خشک کن
تولید این محصول با دستگاه میوه خشک استاندارد می تواند سود آوری مناسبی را نصیب تولید کننده داخلی کرده و مانع واردات میوه خشک از کشورهایی مانند تایلند به ایران می شود و در نتیجه کارآفرینی بسیار سودآوری برای شما میباشد.

شرکت صنعت کاران متحد به مدد تیم طراحی و ساخت خود، دستگاه میوه خشک کن را با بالاترین استاندارد های روز که مطابق با اصول بهداشتی و صنعتی می باشد تولید و راه اندازی می نماید. با کمک این ماشین آلات میوه خشک کن، تولید کنندگان می توانند با بهترین قیمت و هزینه، بیشترین بازدهی را داشته باشند. با دستگاه خشک کن میوه میتوان انواع میوه مانند خرمالو، آلو، پرتغال، سیب، توت فرنگی، آلبالو، زنجبیل، کیوی، آلوچه، موز، آناناس، توت، سیر، موسیر، خرما، جوانه گندم و حتی پیاز و گوجه و… را خشک نمود.

فرآیند تولید میوه خشک در دستگاه میوه خشک کن یا خشک میوه :

برای خشک کردن نیاز به ایجاد هوای گرم داریم تا رطوبت میوه را خارج کرده و آن را خشک کنیم  در دستگاه های خشک کن  میوه معمولا هوای گرم در یک کوره تولید شده و توسط فن های دمنده داخل سینی ها چرخش پیدا می کند و باعث خشک شدن میوه می گردد .

ظرفیت تولید دستگاه خشک کن :

ظرفیت تولید دستگاه های میوه خشک کن براساس دو معیار اساسی مشخص می شود یکی میزان ورودی میوه یا سبزی تازه و دیگری میزان خروجی میوه خشک یا سبزی خشک است . بنابراین باید توجه داشته باشید که براساس نوع اسلایس میوه و حجمی که اشغال می کند و همچنین ابعاد سینی ها وروردی هر خشک کن متفاوت است بعنوان مثال برای میوه ای مثل آلبالو هر سینی شاید ظرفیت 3 کیلو آلبالو داشته باشد در حالی که برای میوه سیب همین سینی یک کیلو گنجایش دارد . بنابراین نوع میوه و اندازه آن هم در تعیین ظرفیت خشک کن ها موثر است .

میزان خروجی دستگاه میوه خشک کن و سبزی چه قدر است ؟

با توجه به تبخیر رطوبت بطبع وزن نهایی محصول کاهش می یابد وزن خروجی سبزیجات خشک با وزن خروجی میوه های خشک نیز تفاوت دارد.معمولا این مقدار خروجی برای میوه ای مثل سیب ،هر ده کیلو ورودی یک کیلو میوه خشک به شما تحویل می دهد. پس برای خرید دستگاه خشک کن متناسب با نیاز خود باید بدانید که چه میزان ورودی یا چه میزان خروجی مدنظر شما است تا طبق آن بتوانید دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید .

نوع سوخت دستگاه میوه خشک کن چیست ؟

این دستگاه ها می توانند در مدلهای گازی- گازوئیلی-برقی تولید شوند . گرمای مورد نظر دراین دستگاه ها از طریق مشعل گازسوزیا گازوئیل سوز و یا المنت های برقی تامین می شود . بنابراین در هر محیطی می توان از این دستگاه ها استفاده کرد .

میزان مصرف سوخت و برق دستگاه میوه خشک کن و سبزی خشک کن چه قدر است ؟

میزان مصرف گاز این دستگاه متناسب با نوع مشعل استفاده شده در آن است .اطلاعات کامل مصرف سوخت مشعل را می توانید از کارخانه های تولید کننده آن به دست آورید .

میزان مصرف برق دستگاه  هم بسته به تعداد موتور استفاده شده در دستگاه می باشد که بین 1.5 کیلو وات تا 3 کیلو وات در ساعت می باشد .

دستگاه خشک کن میوه از چه موادی ساخته می شود ؟

دستگاه خشک کن میوه و سبزی معمولا از شاسی آهنی با ورقهای آهنی یا گالوانیزه با پوشش رنگ الکترو استاتیک ساخته می شود . در مواردی با توجه به نیاز خریدار می توان این دستگاه را از جنس تمام استیل نیز ساخت.

جنس سینی های دستگاه میوه خشک کن چیست ؟

جنس سینی ها متناسب با نوع محصولی که میخواهید خشک کنید متفاوت است . برای خشک کردن سبزیجات معمولا از سبد های پلاستیکی مشبک با سوراخهای ریز استفاده می شود و برای خشک کردن میوه جات از توریهای مشبک با سوراخهای درشت تر استفاده می شود جنس توری ها معمولا فلزی یا تمام استیل می باشد .

ابعاد دستگاه های خشک کن چگونه است ؟

این دستگاه ها در دو مدل خشک کن صنعتی و خشک کن خانگی ساخته می شود . خشک کن های خانگی معمولا طوری طراحی می شوند که در محیط های خانگی با ارتفاع کوتاه و بر ق تک فاز نیز بتوان از آن استفاده کرد .

دستگاه های خشک کن صنعتی هم با طول بیشتر از دومتر و عرض بالای یک متر ساخته می شوند .

چه نوع عایق حرارتی در دستگاه های خشک کن میوه و سبزی استفاده می شود ؟

معمولا عایق مورد استفاده در این دستگاه از نوع پشم شیشه یا پشم سنگ می باشد که در ضخامت های مختلف 4 یا 5 سانت موجود می باشد .

انواع دستگاه های خشک کن :

دستگاه های خشک کن به دو مدل کلی تقسیم می شود : دستگاه های خشک کن که براساس سیستم هوای گرم عمل می کنند و دستگاه های خشک کن تحت خلا

دستگاه خشک کن کابینتی :

دستگاه های خشک کن میوه در سیستم هوای گرم دارای مدل های مختلف می باشد .

از جمله دستگاه های خشک کن کابینتی یا کابینی که در مدل های تک کابین-دو کابین-چهارکابین و….ساخته       می شود. این دستگاه ها بر اساس ابعاد آنها دارای ظرفیت های مختلفی هستند و می توانید هر کدام از این مدل ها رو انتخاب کنید .

دستگاه خشک کن کانتینیوس:

دستگاه خشک کن کانتینیوس که در مدلهای خشک کن کانتینیوس نواری و خشک کن های کانتینیوس می باشد .

تفاوت این خشک کن ها در ابعاد و اندازه دستگاه و همچنین میزان ظرفیت ورودی آنها می باشد البته مدل های دیگر خشک کن مانند دستگاه خشک کن دوار- دستگاه خشک کن گردان- دستگاه خشک کن صنعتی و دستگاه خشک کن خانگی نیز مورد استفاده قرار می گیرند .

دستگاه تولید میوه خشک :

ماشین آلاتی که برای تولید میوه خشک کاربرد دارند عبارتند از :

دستگاه وان شستشو تمام اتوماتیک: برای شستشو انواع سبزیجات و میوه جات و گیاهان دارویی

دستگاه آبگیر سانتریفیوژ: برای آبگیری سبزی و گیاهان دارویی بعد از شستشو

دستگاه نوار نقاله آبگیر : برای آبگیری میوه بعد از شستشو

دستگاه بلانچر : برای شستشو و آنزیم زدایی میوه و سبزیجات

دستگاه اسلایسر میوه : برای ورقه ورقه کردن و اسلایس میوه

دستگاه خشک کن میوه : برای خشک کردن انواع میوه و سبزی و گیاهان دارویی

مشخصات دستگاه های خشک کن :

  1. جنس بدنه آهن با پوشش رنگ الکترو استاتیک یا تمام استیل
  2. جنس سبدها : پلاستیکی نسوز یا تمام استیل
  3. درای تابلو برق با قابلیت دماسنج-رطوبت سنج-تایمر و…
  4. نوع سوخت: مشعل گازی-مشعل گازوئیلی-المنت برقی
  5. دارای گاری چرخدار جهت حمل و نقل آسان
  6. قابلیت تنظیم درجه حرارت و درجه رطوبت

دستگاه بسته بندی میوه خشک :

برای بسته بندی انواع میوه خشک-سبزی خشک-گیاهان دارویی –صیفی جات خشک و… از دستگاه های بسته بندی متنوع می توانید استفاده کنید .بنابر نوع لفاف بسته بندی می توان دستگاه بسته بندی متناسب با آن را انتخاب کنید .

دستگاه های بسته بندی توزین دار( دستگاه بسته بندی دو توزین-دستگاه بسته بندی چهار توزین- دستگاه بسته بندی ده توزین – دستگاه قوطی پرکن دو توزین-دستگاه قوطی پرکن چهار توزین –دستگاه بسته بندی وکیوم- دستگاه بسته بندی فویل سیل) دستگاه کیسه پرکن- دستگاه کارتن پرکن

چه محصولاتی را میتوان با  دستگاه خشک کن میوه و سبزی خشک کرد؟

دستگاه خشک کن میوه وسبزی دارای کاربرد فراوانی می باشد از جمله :

   1. تولید میوه خشک (چیپس میوه): انواع میوه ها از جمله ( سیب-گلابی-پرتقال-کیوی-انبه –نارگیل –برگه زردآلو-قیصی-گیلاس-آلبالو-توت فرنگی-توت سفید-انگور-خرمالو و….)
   2. تولید سبزی خشک: انواع سبزیجات از جمله(شوید-گشنیز-جعفری و..)
   3. تولید گیاهان دارویی: انواع گیاهان دارویی (گل گاوزبان-بوماداران و….)
   4. تولید چایی :خشک کردن انواع چای سبز
   5. تولید صیفی جات خشک : پیازخشک-سیرخشک-گوجه خشک-موسیرخشک و…
   6. تهیه لواشک : برای تولید لواشک و پوره میوه جات —–
   7. تولید کشک یا غذاهای محلی (ترخینه و… )
   8. خشک کردن انواع مواد شیمیایی مرطوب و کلیه موادی که نیاز به خشک شدن دارند .
   9. تهیه چیپس خرما (خشک کردن خرما) و…

انواع مختلف دستگاه میوه خشک کن ؟

دستگاه میوه خشک کن در دو دسته ی جداگانه از جمله جریان افقی و جریان عمودی ساخته می شود که عملکرد هر کدام از انواع این دستگاه ها متفاوت است و در صنایع غذایی با توجه به نیاز های موجود می تواند در اولویت خرید قرار گیرد. زمان خرید این محصولات در نظر گرفتن نکاتی چون، توزیع و گردش گرما اندازه گنجایش کاربری آسان صدا توان مصرفی گستره ی دمایی نقش مهمی در انتخاب مناسب ترین محصول خواهد داشت. دمای لازم برای خشک کردن مواد غذایی مختلف نیز با هم متفاوت دارند به گونه ای که اگر در شرایط خاص خشک نشود می تواند کیفیت خود را در مدت زمان کمی از دست بدهند.

فرآیند دستگاه میوه خشک کن یا دستگاه خشک کن میوه

ظرفیت های موجود در فرایند خشک نمودن میوه جات فاکتورهای متعددی را در بر میگیرد. حرارت وارد شده به هر نوع میوه و پخت آن باید در نظر گرفته شود تا موجب خرابی و یا پختگی و سوختگی محصول نشود. عملکرد دستگاه میوه خشک کن استاندارد شرکت صنعت کاران متحد به گونه ای است که حرارت را به صورت غیر مستقیم و کاملا یکنواخت به تمام سینی ها منتقل نموده و بدین صورت میوه تغییر رنگ نداده و ویتامین های موجود در آن حفظ می شود.

دستگاه های خشک کن میوه به دو روش کلی صنعتی و خانگی تقسیم می شوند:

دستگاه میوه خشک کن صنعتی

دستگاه میوه خشک کن صنعتی برای تولیدکنندگان با حجم بالا میتواند بهترین گزینه باشد. تولید کنندگانی که قصد صادرات و فروش عمده چیپس میوه را دارند می توانند با دستگاه های اتوماتیک شرکت صنعت کاران متحد محصول تولیدی را به بهترین شکل فراوری و عرضه نمایند.

انواع دستگاه میوه خشک کن

    1. انواع دستگاه های میوه خشک کن صنعتی
    2. دستگاه میوه خشک کن تک کابین
    3. دستگاه میوه خشک کن دو کابین
    4. دستگاه میوه خشک کن سه کابین
    5. دستگاه میوه خشک کن کانتینیوس
    6. دستگاه میوه خشک کن کانتینیوس نواری
    7. دستگاه خشک کن میوه و سبزی صنعتی کابینتی
    8. دستگاه میوه و سبزی خشک کن تونلی
    9. دستگاه میوه خشک کن دوار
    10. دستگاه میوه خشک کن گردون
    11. دستگاه میوه خشک کن تحت خلاء
    12. دستگاه میوه خشک کن کاتالیستی

دستگاه میوه خشک کن و سبزی صنعتی کابینتی

دستگاه های میوه خشک کن مینی تک کابین، تک کابین، دو کابین و سه کابین انواع خشک کن ها در ظرفیت های مختلف ساخت و تولید می شوند. رایج ترین و ارزان ترین روش خشک کردن میوه با دستگاه میوه خشک کن می باشد در صنایع غذایی دستگاه های میوه خشک کن کابینتی مانند کمدهای بزرگی هستند که دارای سینی های مخصوص برای قرار دادن سبزیجات و میوه جات هستند.
این دستگاه ها دارای ظرفیت بالایی نیستند و در نهایت می توانند در هر دور در حدود سیصد کیلوگرم سبزی و یا میوه را خشک کنند. در این روش میوه های اسلایس شده در سینی های توری کنار همدیگر چیده می شوند و در طبقات خشک کن های کابینتی جای میگیرند. در مدل های پیشرفته خشک کن میوه کابینتی از فن نیز استفاده می کنند.
دستگاه های خشک کن میوه ، ساخت شرکت صنعت کاران دما و هوای گرم را در تمام نقاط کابین بصورت یکسانی پخش نموده تا شاهد خشک شدن یکنواخت در تمامی میوه های درون خشک کن باشید.

دستگاه میوه خشک کن کابینتی ارزان قیمت، کم جا، متناسب با سطوح مختلف کاری، با کیفیت و قابلیت کاربری راحت مورد استقبال اکثر تولید کنندگان سبزی و میوه خشک شده است.
نکته مهم در خشک کردن میوه و سبزی در نظر گرفتن سرعت کم و دمای بین 40 تا 60 درجه سانتی گراد می باشد تا در حفظ مواد مغذی و ویتامین ها، زیبایی، طعم، رنگ و بو به نتیجه ایده آل دست یابید. برای هر میوه زمان مشخص و متفاوتی را می توان برای خشک شدن در نظر گرفت، رطوبت اولیه هر میوه و ضخامت برش های میوه باید در هنگام خشک کردن میوه در نظر گرفته شود. در نظر داشته باشید که میزان درصد رطوبت نهایی طبق سلیقه مصرف کننده میتواند متفاوت باشد.

قیمت دستگاه میوه خشک کندستگاه میوه و سبزی خشک کن صنعتی تونلی
دستگاه های میوه خشک کن تونلی بسیار پیشرفته هستند و می‌توانند تا حجم بالایی از انواع سبزی و میوه را خشک کنند. این دستگاه ها شبیه به تونل‌های بزرگی هستند که میوه ها و سبزی ها بر روی تسمه آن ها قرار می گیرند و به داخل دستگاه برده می شوند و پس از مدتی میوه و سبزی خشک شده از سمت دیگر دستگاه به بیرون تحویل داده می شود.

مراحل خشک کردن انواع میوه جات به روش صنعتی

در مرحله اول میوه های که برای فراوری به بخش تولید وارد می شوند باید دستچین شوند تا از میوه ای ناسالم و خراب جدا شوند، در مرحله بعد میوه ها را شسته و ضد عفونی نموده و سپس آب حاصل از شستشو میوه و رطوبت روی محصول باید گرفته شود. پس از آن باید برش و اسلایسر میوه ها انجام شود و به ضخامت یک میل تا هشت میل و در صورتی که میوه مورد نظر هسته بزرگ داشته باشد باید قبل از برش به دستگاه هسته جداکن منتقل شود.
دستگاه میوه و سبزی خشک کن نیمه صنعتی یا دستگاه میوه خشک کن خانگی
دستگاه میوه خشک کن های مینی تک کابین کوچکترین نوع ماشین آلات خشک کن میوه می باشد که معمولا برای کسب و کار های خانگی و نیمه صنعتی کاربرد بسیاری دارند. دستگاه میوه خشک کن خانگی به لحاظ سایز و ابعاد، امکان استفاده در هر مکان را از جمله کارگاه های کوچک، حیاط یا پارکینگ خانه، مغازه و… را دارد که هم در مدل گازی ساخته می شود و هم در نوع برقی، مدل های گازی که برای راه اندازی نیاز به برق تک فاز دارند معمولا در ابعاد بزرگتر ساخته می شوند .مدل های میوه خشک کن برقی معمولا برای مکانهای کوچک تر و دستگاه هایی با ظرفیت و ابعاد کوچک استفاده میشود که امکان استفاده از گاز وجود ندارد. مصرف انرژی در هر دو نوع مدل گازی و برقی بهینه میباشد.

     1. برای خرید یک دستگاه میوه خشک کن باید به چه چیزهایی توجه کنیم؟
     2. یک خشک کن میوه خوب چه ویژگی هایی دارد؟
     3. از کجا و چگونه می توان برای خرید یک دستگاه خشک کن اقدام کرد؟

اینها همه سوالاتی هستند که قبل از تهیه دستگاه میوه خشک کن بایستی به آنها بپردازیم.
در ادامه به چند پارامتر مهم در تعیین قیمت دستگاه میوه خشک کن اشاره خواهیم کرد.

قیمت دستگاه میوه خشک کناولین نکته در خرید دستگاه خشک کن میوه این است که شما قصد دارید با چه ظرفیت تولیدی میوه خشک تولید کنید که در این صورت هر یک از مدل های خشک کن تک کابین، خشک کن دو کابین، خشک کن چهار کابین و… را می توانید انتخاب کنید.

نکته مهم دیگر این است که نوع سوختی که شما در دسترس دارید چه نوع سوختی است آیا از گاز شهری استفاده می کنید؟ آیا دسترسی به گاز ندارید و می خواهید از نیروی برق استفاده کنید؟ اگر اینگونه است باید قبل از سفارش دستگاه، سوختی که در دسترس دارید را به سازنده دستگاه اعلام کنید تا براساس آن برای شما دستگاه را ساخته و راه اندازی کند.

اسلایسر میوه هم بر اساس ظرفیت تولید دارای دو مدل اسلایسر کوچک با ظرفیت 50 تا 100 کیلو در ساعت و اسلایسر های بزرگ تا ظرفیت 250 کیلو در ساعت می باشد.

همچنین برای خشک کردن سبزیجات باید ساقه و برگ کامل از هم جدا شده و هر یک به طور جداگانه خشک شود.

و برای شستشو و آبگیری میوه و سبزیجات هم به دستگاه های شست وشو اتوماتیک، دستگاه نوار نقاله ابگیر، دستگاه آبگیر سانتریفیوژ، دستگاه سبزی خرد کن نیاز است.

همچنین دستگاه های مورد نیاز برای بسته بندی میوه خشک یا سبزی خشک، دستگاه های بسته بندی دو توزین، چهار توزین، ده توزین با قابلیت تزریق گاز ازت برای حفظ ماندگاری محصول، سیستم تاریخ زن حرارتی برای درج مشخصات روی بسته است.

واحد فروش: ۰۲۶۴۴۵۲۶۶۰۱
همراه فروش – خط ویژه: ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰
پست الکترونیک: [email protected]
کارخانه و نمایشگاه: کیلومتر12 اتوبان کرج- قزوین، روبروی کارخانه آرد ستاره، شرکت صنعت کاران متحد


سوالات متداول برای خرید و انتخاب دستگاه میوه خشک کن

انواع دستگاه میوه خشک کن چیست؟

دستگاه های خشک کن میوه به دو شکل صنعتی و خانگی تقسیم بندی میشوند.

دستگاه میوه خشک کن استاندارد چه ویژگی هایی دارد؟

میوه خشک کن های استاندارد علاوه بر حفظ ارزش های غذایی میوه در نگهداری و ماندگاری طولانی مدت محصول نهایی تاثیر فراوانی دارند. دستگاه میوه خشک کن صنعتی استاندارد می تواند سود آوری مناسبی را نصیب تولید کننده داخلی کرده و کیفیت بالای محصول نهایی می تواند مانع واردات میوه خشک از کشورهای مختلف شود.

قیمت دستگاه میوه خشک کن به چه عواملی بستگی دارد؟

دستگاه‌میوه‌خشک‌کن در دو دسته‌ی جداگانه از جمله جریان افقی و جریان عمودی ساخته می شود که عملکرد هر کدام از این دستگاه‌ها متفاوت است. زمان خرید این محصولات در نظر گرفتن نکاتی چون، توزیع و گردش گرما اندازه گنجایش کاربری آسان صدا توان مصرفی گستره‌ی دمایی نقش مهمی در قیمت خواهد داشت.

اولین نکته در خرید دستگاه میوه خشک کن چیست؟

در هنگام خرید دستگاه‌خشک‌کن‌میوه میزان ظرفیت تولیدی میوه خشک مورد نظر خود را در اولویت قرار دهید. از مدل های خشک کن تک کابین، خشک کن دو کابین، خشک کن چهار کابین و… را می توانید انتخاب کنید.

کلیه ماشین آلات تولید شده توسط شرکت صنعت کاران متحد شامل ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشند و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل نیز توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و اطلاع از قیمت ماشین آلات می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ تماس حاصل فرمایید و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

مطالب مرتبط
برچسب ها
ترافل خرما توپک خرما خرمای شکلاتی خشک کن خرما خط تولید سبزی خشک خط تولید میوه خشک خمیرزنی خرما دستگاه آبگیر سانتریفیوژ دستگاه بسته بندی دستگاه بسته بندی آجیل دستگاه بسته بندی حبوبات دستگاه بسته بندی حجمی مینی دستگاه بسته بندی خرما دستگاه بسته بندی خشکبار دستگاه بسته بندی دو توزین دستگاه بسته بندی دو توزین مینی دستگاه بسته بندی ساشه آبلیمو دستگاه بسته بندی ساشه تک نفره دستگاه بسته بندی ساشه سه طرف دوخت دستگاه بسته بندی ساشه عسل دستگاه بسته بندی ساشه مایع دستگاه بسته بندی ساشه مدادی دستگاه بسته بندی ساشه پودری دستگاه بسته بندی سبزی خشک دستگاه بسته بندی سس تکنفره دستگاه بسته بندی شکر دستگاه بسته بندی قند دستگاه بسته بندی مایعات تک نفره دستگاه بسته بندی مایعات تکنفره دستگاه بسته بندی مایع تکنفره دستگاه بسته بندی مینی دستگاه بسته بندی میوه خشک دستگاه بسته بندی نستله دستگاه بسته بندی نمک دستگاه بسته بندی پودری دستگاه بسته بندی پودری مینی دستگاه بسته بندی چای دستگاه بسته بندی چهار توزین مینی دستگاه بسته بندی چیپس دستگاه بسته بندی کافی میکس دستگاه خشک کن کابینتی دستگاه میکسر بلندر پودری دستگاه کیسه پرکن قند قند خرما چیپس خرما