دستگاه بسته بندی خشکبار

دستگاه بسته بندی خشکبار

برای بسته بندی انواع خشکبار (فندوق، پسته، بادام، تخمه آفتابگردان، تخمه کدو، تخمه ژاپنی، برگه زردآلو، کشمش، میوه خشک، سبزی خشک و…) از دستگاه های بسته بندی اتوماتیک در مدل های مختلف استفاده می شود.

انواع بسته بندی خشکبار

برای بسته بندی در اوزان زیر یک کیلوگرم داخل لفاف سلفون از دستگاه بسته بندی توزین دار (دستگاه بسته بندی دو توزین، دستگاه بسته بندی چهار توزین، دستگاه بسته بندی ده توزین، دستگاه بسته بندی چهارده توزین) استفاده می شود.
اساس کار این دستگاه ها به این صورت است که محصول مورد نظر در داخل مخزن ریخته شده سپس توسط ترازوهای دیجیتال اندازه گیری می شود و بعد از آن داخل سلفون ریخته شده و بسته بندی می شود.
برای بسته بندی خشکبار داخل ظروف قوطی از دستگاه بسته بندی قوطی پرکن گرانولی استفاده می شود.
همچنین برای بسته بندی خشکبار به صورت وکیوم شده ازدستگاه بسته بندی وکیوم و برای بسته بندی داخل ظروف PP از دستگاه بسته بندی فویل سیل استفاده می شود.
شرکت صنعت کاران متحد سازنده ماشین آلات خط فرآوری و بسته بندی خشکبار در استانداردهای ملی و جهانی می باشد.
دستگاه های خط فرآوری و بسته بندی خشکبار شامل دستگاه تفت و شور کن آجیل، دستگاه بالابر نمک، دستگاه سرند نمک، دستگاه طعم زن (لووک)، دستگاه خشک کن با باد گرم و دستگاه بسته بندی توزین دار می باشد.

بسته بندی محصولات نوعی علم، هنر و تکنولوژی حمایت از محصولات در مقابل آلودگی و خطرات ناشی از حمل و نقل و ذخیره مناسب محصولات است. بسته بندی علاوه بر خاصیت حفاظتی باید دارای جذابیت بلالقوه برای جذب مشتری نیز باشد.

یک بسته بندی مناسب خشکبار دارای چه ویژگی هایی است؟

  • دارای سطحی شفاف و درخشان باشد تا نظر مشتری رابه خود جذب نماید.
  • از نفوذپذیری رطوبت به داخل بسته بندی جلوگیری کند.
  • توانایی تحمل تغییر حرارت در نگهداری و استفاده را داشته باشد.
  • در روند تولید آن از مواد مضر و سمی استفاده نشده باشد.
  • رطوبت خود محصول را حفظ نماید و نیز از ورود اکسیژن جلوگیری کند.
  • دربرابر ضربه مقاوم باشد.


کلیه ماشین آلات تولید شده توسط شرکت صنعت کاران متحد شامل ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشند و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل نیز توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و اطلاع از قیمت ماشین آلات می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ تماس حاصل فرمایید و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اشتراک گذاری مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *