دستگاه میکسر پودر

دستگاه میکسر پودر

دستگاه میکسر پودر

دستگاه میکسر پودر یا مخلوط کن پودر یکی از تولیدات شرکت صنعت کاران متحد طراح، سازنده و صادرکننده انواع ماشین آلات فرآوری و بسته بندی مواد غذایی میباشد.

این دستگاه در حجم و ظرفیتهای گوناگون با کاربرد های مختلف ساخته میشود. جنس بدنه این دستگاه معمولا از جنس استیل بوده و داخل آن پره هایی به شکلهای مختلف وجود دارد که باعث چرخش مواد داخل میکسر در جهات گوناگون بالا،پایین ،چپ و راست میشود و باعث مخلوط شدن چند نوع ماده مختلف میشود.

ازدستگاه میکسر پودر برای میکس یا مخلوط کردن انواع مواد( پودری – ادویه جات – پودرهای شیمیایی – پودرهای شوینده – خاکهای صنعتی – کودهای گیاهی – شیرخشک – کافی میکس – پودر کیک – پودر شکلات – مواد اولیه شکلات – مواد اولیه کیک – چای – و…) استفاده میشود.

این دستگاهها در دومدل ریبونی و پدلی طراحی میشود که هرکدام برطبق نوع ماده یا جنس مورد نظر ساخته میشود.

سرعت چرخش این دستگاه با استفاده از سیستم کنترل دور قابل تنظیم میباشد. این مزیت باعث میشود که سرعت مخلوط کردن مواد قابل تنظیم باشد و به مقدار دلخواه و به تناسبی که مدنظر است مواد را مخلوط کند.

این دستگاه در کارخانجات تولید مواد پودری و آرد – چای و … قابل استفاده میشود.

همچنین قابل استفاده در سایزهای کوچک برای استفاده در کارگاههای کوچک خانگی میباشد. در بعضی از مدلها برای تخلیه مواد از داخل میکسر از دریچه پنوماتیک اتوماتیک استفاده میشود که باعث تخلیه آسان این مواد شده و به راحتی کلیه مواد از داخل میکسر میشود.

ظرفیت این دستگاهها با حجم ۲۰۰ لیتری-۵۰۰ لیتری- ۱۰۰۰ لیتری میباشد.

سیستم های مکمل این دستگاه عبارتند از سیستم های طعم پاش یا اسانس پاش میباشد که به صورت مایع یا پودر به مواد اضافه شده و باعث میشود که درهنگام مخلوط کردن اسانس یا طعم مورد نظر هم با مواد مورد نظر مخلوط گردد.

دستگاه میکسر پودر شرکت صنعت کاران متحد دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش میباشد.
این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *