دستگاه بسته بندی خانگی

دستگاه بسته بندی خانگی

دستگاه بسته بندی دوتوزین مینی SKM-۱۳۰۱

یکی از مهمترین ماشین آلات در زمینه ی تولید محصولات صنایع غذایی و علی الخصوص حبوبات و خشکبار و غیره دستگاه بسته بندی دوتوزین مینی می باشد. این دستگاه وظیفه ی خطیر بسته بندی محصولات در شکل ها و سایز های مختلف بنا بر کشش و درخواست بازار در ابعاد و ظرفیت های مختلف تولید می گردد.

بزرگترین مزیت این دستگاه ارتفاع پایین حداکثر ۲۴۰ سانتی متر ، برق تک فاز ، قابلیت جابجایی آسان می باشد.

یکی از دستگاهایی که در شرکت صنعت کاران متحد ، طراح ، سازنده و صادر کننده ماشین آلات خطوط صنایع غذایی و آشامیدنی ،تولید می گردد ، دستگاه بسته بندی دوتوزین مینی می باشد.

دستگاه بسته بندی دوتوزین مینی به لحاظ کارکرد ، دارای سیستم فکی دوخت دو طرفه به همراه سیستم های برقی برنامه نویسی شده و دو عدد سیستم توزین و در ابعاد و سایزهای مختلف می باشد و در انواع و ظرفیت های مختلف دارای سرعت متناسب با محصول می باشد.

دستگاه بسته بندی دوتوزین مینی مجهز به سیستم کنترلی تمام لمسی بوده و اپراتور به راحتی می تواند با دستگاه کار کرده و یکی از بزرگترین مزیت های این دستگاه سیستم عیب یابی در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره دستگاه بسته بندی دوتوزین مینی می توانید با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

دستگاه بسته بندی دوتوزین مینی

دستگاه بسته بندی دوتوزین مینیSKM-۱۳۰۱
سرعت تولید۱۵الی۲۰ بسته در دقیقه
ابعاد دستگاه۱۱۰*۱۴۰*۲۴۰
توان برق مصرفی۲۲۰ ولت تک فاز
وزن دستگاه۵۰۰کیلوگرم
توع عملکردبه صورت توزین دار
دقت توزین۵±۱۰ گرم

دستگاه بسته بندی چهار توزین مینی SKM-۱۳۰۲

یکی از مهمترین ماشین آلات در زمینه ی تولید محصولات صنایع غذایی و علی الخصوص حبوبات و خشکبار و غیره دستگاه بسته بندی چهار توزین مینی می باشد. این دستگاه وظیفه ی خطیر بسته بندی محصولات در شکل ها و سایز های مختلف بنا بر کشش و درخواست بازار در ابعاد و ظرفیت های مختلف را بر عهده دارد.

بزرگترین مزیت این دستگاه ارتفاع پایین حداکثر ۲۴۰ سانتی متر ، برق تک فاز ، قابلیت جابجایی آسان می باشد.

یکی از دستگاهایی که در شرکت صنعت کاران متحد ، طراح ، سازنده و صادر کننده ماشین آلات خطوط صنایع غذایی و آشامیدنی ،تولید می گردد ، دستگاه بسته بندی چهار توزین مینی می باشد.

دستگاه بسته بندی چهار توزین مینی به لحاظ کارکرد ، دارای سیستم فکی دوخت دو طرفه به همراه سیستم های برقی برنامه نویسی شده و چهار عدد سیستم توزین و در ابعاد و سایزهای مختلف می باشد و در انواع و ظرفیت های مختلف دارای سرعت متناسب با محصول می باشد.

دستگاه بسته بندی چهار توزین مینی مجهز به سیستم کنترلی تمام لمسی بوده و اپراتور به راحتی می تواند با دستگاه کار کرده و یکی از بزرگترین مزیت های این دستگاه سیستم عیب یابی در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره دستگاه بسته بندی چهار توزین مینی می توانید با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

دستگاه بسته بندی چهار توزین مینی

دستگاه بسته بندی چهار توزین مینیSKM-۱۳۰۲
سرعت تولید۲۰الی۳۵ بسته در دقیقه
ابعاد دستگاه۱۱۰*۱۴۰*۲۶۰
توان برق مصرفی۲۲۰ ولت تک فاز
وزن دستگاه۶۰۰کیلوگرم
توع عملکردبه صورت توزین دار
دقت توزین۵±۱۰ گرم

دستگاه بسته بندی پودری مینی SKM-۱۳۰۳

یکی از مهمترین ماشین آلات در زمینه ی تولید محصولات صنایع غذایی و علی الخصوص پودریجات و غیره دستگاه بسته بندی پودری مینی می باشد. این دستگاه وظیفه ی خطیر بسته بندی محصولات در شکل ها و سایز های مختلف بنا بر کشش و درخواست بازار در ابعاد و ظرفیت های مختلف بر عهده دارد.

یکی از دستگاهایی که در شرکت صنعت کاران متحد ، طراح ، سازنده و صادر کننده ماشین آلات خطوط صنایع غذایی و آشامیدنی ،تولید می گردد ،دستگاه بسته بندی پودری مینی می باشد.

بزرگترین مزیت این دستگاه ارتفاع پایین حداکثر ۲۴۰ سانتی متر ، برق تک فاز ، قابلیت جابجایی آسان می باشد..

دستگاه بسته بندی پودری مینی به لحاظ کارکرد ، دارای سیستم فکی دوخت دو طرفه به همراه سیستم های برقی برنامه نویسی شده و در ابعاد و سایزهای مختلف می باشد و در انواع و ظرفیت های مختلف دارای سرعت متناسب با محصول می باشد.

دستگاه بسته بندی پودری مینی مجهز به سیستم کنترلی تمام لمسی بوده و اپراتور به راحتی می تواند با دستگاه کار کرده و یکی از بزرگترین مزیت های این دستگاه سیستم عیب یابی در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره دستگاه بسته بندی پودری مینی می توانید با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

دستگاه بسته بندی پودری مینی

دستگاه بسته بندی پودری مینیSKM-۱۳۰۳
سرعت تولید۱۰الی۲۵ بسته در دقیقه
ابعاد دستگاه۱۴۰*۱۱۰*۲۳۰
توان برق مصرفی۲۲۰ ولت تک فاز
وزن دستگاه۵۰۰کیلوگرم
توع عملکردبه صورت ماردونی
دقت توزین۵±۱۰ گرم

دستگاه بسته بندی حجمی مینی SKM-۱۳۰۴

یکی از مهمترین ماشین آلات در زمینه ی تولید محصولات صنایع غذایی و علی الخصوص حبوبات و خشکبار و غیره دستگاه بسته بندی حجمی مینی می باشد. از آنجایی که این دستگاه وظیفه ی خطیر بسته بندی محصولات در شکل ها و سایز های مختلف بنا بر کشش و درخواست بازار در ابعاد و ظرفیت های مختلف تولید می گردد.

یکی از دستگاهایی که در شرکت صنعت کاران متحد ، طراح ، سازنده و صادر کننده ماشین آلات خطوط صنایع غذایی و آشامیدنی ،تولید می گردد ،دستگاه بسته بندی حجمی مینی می باشد.

بزرگترین مزیت این دستگاه ارتفاع پایین حداکثر ۲۴۰ سانتی متر ، برق تک فاز ، قابلیت جابجایی آسان می باشد..

دستگاه بسته بندی حجمی مینی به لحاظ کارکرد ، دارای سیستم فکی دوخت دو طرفه به همراه سیستم های برقی برنامه نویسی شده و در ابعاد و سایزهای مختلف می باشد و در انواع و ظرفیت های مختلف دارای سرعت متناسب با محصول می باشد.

دستگاه بسته بندی حجمی مینی مجهز به سیستم کنترلی تمام لمسی بوده و اپراتور به راحتی می تواند با دستگاه کار کرده و یکی از بزرگترین مزیت های این دستگاه سیستم عیب یابی در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره دستگاه بسته بندی حجمی مینی می توانید با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

دستگاه بسته بندی حجمی مینی

دستگاه بسته بندی حجمی مینیSKM-۱۳۰۴
سرعت تولید۱۰الی۲۵ بسته در دقیقه
ابعاد دستگاه۱۴۰*۱۱۰*۲۳۰
توان برق مصرفی۲۲۰ ولت تک فاز
وزن دستگاه۵۰۰کیلوگرم
توع عملکردبه صورت حجمی پیمانه ای
دقت توزین۵±۱۰ گرم

۵- ۴۴۵۲۶۶۰۱ -۰۲۶ ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

Email:[email protected]

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *