صنعت کاران متحد ارائه دهنده دستگاه های بسته بندی و خشک کن میوه

ماشین سازی صنعت کاران متحد
جستجو
Close this search box.

دستگاه بسته بندی قند خرد شده

قند خردشده یک از مواد غذایی پرمصرف در سبد خانوار به شمار می آید. این محصول که پس از خرد کردن قند تولید می شود دارای بسته بندی های متعددی می باشد.

انواع بسته بندی قند

یک نمونه از این بسته بندی ها به صورت بسته بندی سلفونی در اوزن 450 یا 900 گرمی می باشد که در اکثر فروشگاه های عرضه محصولات غذایی یافت می شود.
نوع دیگر بسته بندی این محصول به شکل بسته بندی کارتن های 5 کیلویی یا کیسه های 10 کیلویی می باشد.

دستگاه های بسته بندی قند

شرکت صنعت کاران متحد سازنده انواع دستگاه های بسته بندی قند خرد شده می باشد. این دستگاه های به صورت تمام اتوماتیک برای بسته بندی انواع مواد گرانولی استفاده می شود.
سیستم بسته بندی قند شامل دستگاه بالابر Z به همراه مخزن، دستگاه بسته بندی توزین دار (دوتوزین، چهارتوزین، ده توزین)، نوار نقاله جلو بسته بندی، سیستم تاریخ زن حرارتی، سیستم فرم پاکت زن، دستگاه غبار گیر می باشد. این سیستم برای بسته بندی قند به صورت سلفونی در اوزان 20 تا 1000 گرم مورد استفاده قرار می گیرد.

 

برای بسته بندی قند به صورت کارتنی یا داخل کیسه در اوزان 2، 5، 10، 15 کیلو گرم، از سیستم کارتن پرکن شامل دستگاه بالابر پله دار، دستگاه کارتن پرکن (تک توزین – دو توزین) نوار نقاله زیر کارتن پرکن، سیستم کیسه گیر، دستگاه دوخت می باشد استفاده می شود.

هردو سیستم بسته بندی برای کارخانجات تولید قند، کارگاه های قند خرد کنی و بسته بندی قند خرد شده مفید و قابل استفاده می باشد.

اشتراک گذاری :

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + دوازده =

در این مطلب میخوانید