صنعت کاران متحد ارائه دهنده دستگاه های بسته بندی و خشک کن میوه

دستگاه بسته بندی حبوبات

 دستگاه بسته بندی حبوبات :

در این مقاله قصد داریم ماشین آلات فرآوری و بسته بندی حبوبات را به اختصار شرح دهیم  و ویژگی ها و مشخصات آنها را بیان کنیم .

شرکت صنعت کاران متحد سازنده انواع دستگاه های بسته بندی مواد غذایی تولید کننده ماشین آلات خط فرآوری و بسته بندی حبوبات می باشد .

دستگاه بسته بندی حبوبات یکی از پر کاربردترین انواع ماشین آلات بسته بندی بوده و در دو نوع، بسته بندی خانگی و بسته بندی صنعتی تقسیم بندی می شود. از دستگاه های بسته بندی حبوبات برای بسته بندی انواع حبوبات نظیر عدس، لوبیا، ماش، نخود، لپه، برنج، گندم، جو، غلات و سایر محصولات مشابه می توان استفاده کرد همچنین چگونگی فرآوری و بسته بندی حبوبات طبق استانداردهای بهداشتی از اهمیت خیلی بالایی برخوردار است.

دستگاه بسته بندی حبوبات:

درابتدا برای بسته بندی حبوبات باید این محصول را فرآوری و آماده بسته بندی کنیم .این کار توسط دستگاه های بوجاری –نوار نقاله دستچین –دستگاه پولیش و بالابر های کاسه ای انجام می گیرد .

دستگاه بوجاری حبوبات :

دستگاه بوجاری برای جداسازی و دانه بندی حبوبات مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه نوار نقاله دستچین :

دستگاه  نوار نقاله دستچین برای بازبینی مجدد توسط اپراتور و جداسازی ضایعات از محصول استفاده می شود .

دستگاه پولیش حبوبات :

دستگاه پولیش نیز برای براق کردن و جلا دادن محصول مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه بالابر کاسه ای:

برای انتقال محصول به داخل مخزن دستگاه های بوجاری-نوار دستچین-پولیش استفاده می گردد.

انواع دستگاه های بسته بندی حبوبات:

حال که محصول مورد نظر پاک سازی و آماده شده است وارد مرحله بسته بندی می شویم دستگاه های بسته بندی حبوبات دارای مدل های مختلف با ظرفیت های گوناگون می باشد . این دستگاه ها براساس وزن محصول می توانند از 20 -1000 گرم کار بسته بندی را انجام دهند. دستگاه بسته بندی حجمی- دستگاه بسته بندی دو توزین- دستگاه بسته بندی چهارتوزین – دستگاه بسته بندی ده توزین نمونه این دستگاه ها هستند که کار بسته بندی حبوبات داخل سلفون را انجام می دهند .

این دستگاه ها در مدلهای صنعتی و مدلهای کارگاهی ساخته می شود .

دستگاه بسته بندی حبوبات به روش صنعتی

 1. دستگاه بسته بندی وکیوم
 2. دستگاه بسته بندی قوطی پرکن
 3. دستگاه بسته بندی فویل سیل
 4. دستگاه کیسه- کارتن پرکن
 5. از جهاتی دیگر انواع مختلف دستگاه بسته بندی صنعتی حبوبات برای بسته بندی سلفونی و یا داخل کیسه به صورت زیر نیز تقسیم می گردد:

  1. دستگاه بسته بندی دو توزین
  2. دستگاه بسته بندی چهار توزین
  3. دستگاه بسته بندی ده توزین
  4. دستگاه بسته بندی چهارده توزین
  5. دستگاه بسته بندی حجمی
  6.  

   دستگاه بسته بندی وکیوم حبوبات، به دو دسته دستگاه وکیوم عمودی و دستگاه وکیوم افقی مورد استفاده قرار می گیرد.

   دستگاه بسته بندی وکیوم حبوبات

   این دستگاه در دو مدل مختلف تک کابین و دوکابین ساخته می شود و برای وکیوم کردن انواع مواد غذایی نظیر حبوبات، صیفی جات، گوشت و مرغ، خکشبار و سبزیجات مورد استفاده تولید کنندگان این صنعت می باشد.

   دستگاه بسته بندی شیرینگ حبوبات

   دستگاه بسته بندی شیرینگ حبوبات با مدل های مختلف طراحی و ساخته میشود. که بیشترین مورد استفاده از این نوع دستگاه ها انواع کابینی، کانوایردار و تونلی می باشد. دستگاه بسته بندی حبوبات شیرینگ قابلیت بسته بندی های حرفه ای را جهت ارائه محصول نهایی به مشتریان را به صورت شیرینگ پک فراهم می نماید و میتوان به عنوان یکی از پرکاربردترین نوع بسته بندی حبوبات در ایران باشد.

   خطوط فرآوری و بسته بندی حبوبات به روش صنعتی

   در مراحل بسته بندی و تصفیه حبوبات، پیش از هر چیز محصول مورد نظر را الک نمایید، این عملیات با کمک دستگاه بوجاری و فیلتر و سیکلون نصب شده بر روی دستگاه انجام می گردد و مراحل بعدی جهت تصفیه بهتر روی حبوبات انجام می شود.

   تصفیه بهتر حبوبات با کمک دستگاه سیاه دانه گیر و شن گیر تکمیل شده و سپس حبوبات تصفیه شده توسط نوار نقاله به دستگاه پالیشر منتقل شده تا گرد و غبار محصول گرفته شده و حبوبات کاملا براق شوند. در مرحله بعدی حبوبات بوسیله بالابر به دستگاه بسته بندی حبوبات منتقل می گردد.

   در دستگاههای بسته بندی عمودی مانند دستگاه بسته بندی عمودی حجمی یا عمودی پیمانه ای و یا دستگاه بسته بندی عمودی توزین دار مانند دو توزین یا چهار توزین، مناسب جهت بسته بندی انواع حبوبات می باشند.

   برای بسته بندی حبوبات با این دستگاه ها،حجم پیمانه به صورت اتوماتیک قابل تنظیم است و احتیاجی به تعویض پیمانه نخواهید داشت. از لحاظ قیمت، دستگاه بسته بندی عمودی توزین دار گران تر از دستگاه های بسته بندی عمودی پیمانه ای اتوماتیک می باشد.
   پس از بسته بندی حبوبات، نوبت به مرحله بسته بندی شیرینگ و کارتن شدن محصولات می رسد، استفاده از کیسه های وکیومی برای بسته بندی حبوبات مورد استفاده می باشد که دستگاه وکیوم مواد غذایی با تعداد نازل های متفاوت بسته در راندمان تولید شما، متفاوت است.

   استفاده از انواع بالابر و انتقال نوار نقاله ای در خطوط تولید و فرآوری و الک کردن و بسته بندی انواع حبوبات کاربرد فراوان دارد و باعث سرعت در خط تولید می گردد.

   شرکت صنعت کاران متحد این امکان را به شما می دهد تا انواع ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی حبوبات ساخت این شرکت را مشاهده کرده و پس از بررسی دقیق اقدام به ثبت سفارش نمایید.

   دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی

   1. دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی دستی
   2. دستگاه بسته بندی حبوبات ریلی
   3. از ویژگی مهم دستگاه های بسته بندی خانگی که معمولا برای همه مشتریان این دسته از دستگاه ها اهمیت بالایی دارد کم جا بودن و اشغال کمترین میزان فضا و کیفیت عملکرد دستگاه و قیمت به صرفه آن می باشد.جهت خرید دستگاه بسته بندی خانگی نکته مهم وجود دارد:

    1. قیمت خرید دستگاه بسته بندی حبوبات
    2. محل استفاده از دستگاه بسته بندی
    3. شرایط پرداخت جهت خرید دستگاه
    4. میزان فضای اشغالی شده توسط دستگاه
    5. امکانات کاربردی دستگاه بسته بندی
    6. گارانتی کیفیت و خدمات پس از فروش
    7. دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی دستی

     دستگاه دوخت دستی خانگی یکی از روش های سریع و ارزان بسته بندی انواع حبوبات در خانگی می باشد. دستگاه های بسته بندی خانگی ساخت شرکت صنعت کاران در سایزهای متفاوتی با امکانات و کیفیت بی همتا تولید می شود.

     دستگاه بسته بندی حبوبات ریلی

     این نوع دستگاه دارای قابلیت تاریخ زن همزمان و همچنین دوخت استانداردتر و سریع تر به نسبت سایر دستگاه های ذکر شده می باشد. این دستگاه در مدل های ساده و میزدار تولید می گردد. دستگاه دوخت ریلی قابلیت استفاده در محیط خانگی و صنعتی را نیز دارا می باشد.

     ماشین آلات خط فرآوری و بسته بندی حبوبات

     قبل از بسته بندی حبوبات ابتدا بایستی این محصول را فرآوری و آماده بسته بندی کنیم. این کار توسط دستگاه های بوجاری، نوار نقاله دستچین، دستگاه پولیش و بالابر های کاسه ای انجام می گیرد.

     دستگاه بوجاری برای جداسازی و دانه بندی حبوبات مورد استفاده قرار می گیرد.
     دستگاه نوار نقاله دستچین برای بازبینی مجدد توسط اپراتور و جداسازی ضایعات از محصول استفاده می شود.
     دستگاه پولیش نیز برای براق کردن و جلا دادن محصول مورد استفاده قرار می گیرد.
     برای انتقال محصول به داخل مخزن دستگاه های بوجاری، نوار دستچین و پولیش از دستگاه دستگاه بالابر کاسه ای استفاده می گردد.

     قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات

     شرکت صنعت کاران متحد سازنده انواع دستگاه های بسته بندی مواد غذایی، با تکیه بر تکنولوژی و توان متخصصان خود، یکی از بهترین تولید کننده ها در زمینه ماشین آلات خط فرآوری و دستگاه های بسته بندی حبوبات می باشد.

     دستگاه های بسته بندی با توجه به نوع و شکل بسته بندی، دارای قیمت های متفاوت است.

     مدل های نیمه اتوماتیک از 25 تا 30 میلیون تومان و مدل های اتوماتیک از 50 میلیون به بالا به بازار عرضه می شود. البته باتوجه به نوسانات بازار این قیمتها متغیر می باشد.

      

     دستگاه بسته بندی حبوبات برای بسته بندی انواع حبوبات (نخود، عدس، لوبیا، ماش، لوبیا قرمز، لوبیا عروس، لوبیا چیتی، انواع غلات، برنج، گندم، جو و …) به کار می رود و در مدل های دستگاه بسته بندی دو توزین حبوبات، دستگاه بسته بندی حبوبات چهار توزین، دستگاه بسته بندی حبوبات ده توزین، دستگاه بسته بندی حبوبات چهارده توزین ساخته می شود.

     از جمله سیستم های مکمل دستگاه بسته بندی حبوبات می توان به سیستم تاریخ زن حرارتی، سیستم فرم پاکت زن، سیستم تزریق گاز ازت، و نوار نقاله جلو بسته بندی اشاره کرد.

     مراحل بسته بندی حبوبات :

     دستگاه بسته بندی حبوبات سلفونی :

     برای انتقال حبوبات به مخزن دستگاه های بسته بندی از بالابر Z استفاده می شود . همچنین سیستم های تاریخ زن حرارتی-سیستم تزریق گاز ازت- سیستم فرم پاکت زن به عنوان مکمل دستگاه بسته بندی برای درج مشخصات روی بسته –تزریق ازت داخل بسته ها و فرم دهی به بسته ها  کاربرد دارد. ودر نهایت برای بالا آوردن بسته ها از زیر دستگاه از دستگاه نوار نقاله جلو بسته بندی استفاده می شود . و بسته های حبوبات آماده ارسال به بازار مصرف می باشند .

     دستگاه بسته بندی قوطی پرکن حبوبات :

     اگر بخواهیم حبوبات را داخل قوطی پلاستیکی یا فلزی بسته بندی کنیم باید از دستگاه بسته بندی قوطی پرکن دو توزین یا دستگاه قوطی پرکن چهارتوزین گرانولی استفاده کنیم . همچنین برای پرکردن انواع حبوبات داخل کیسه یا کارتن از دستگاه کیسه پرکن-کارتن پرکن  باید استفاده کنیم .

     دستگاه بسته بندی وکیوم حبوبات :

     نوع دیگر بسته بندی حبوبات به صورت وکیوم شده می باشد که توسط دستگاه وکیوم صورت می گیرد.

     دستگاه بسته بندی فویل سیل حبوبات  :

     بسته بندی داخل ظروف یکبار مصرف نیز نوع دیگری از بسته بندی حبوبات می باشد که توسط دستگاه فویل سیل انجام می شود .

     دستگاه کیسه پرکن حبوبات :

     بسته بندی انواع حبوبات و غلات داخل کیسه- گونی- کارتن و… در اوزان 2-5-10-15-20-50 کیلو گرم توسط این دستگاه صورت می گیرد .

      

     قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات :

     این دستگاه با توجه به نوع بسته بندی که میخواهید تولید کنید دارای قیمتهای متفاوت می باشد

     مدل های نیمه اتوماتیک از 25 تا 30 میلیون تومان و مدلهای اتوماتیک از 50 میلیون به بالا در بازار عرضه می شود البته باتوجه به نوسانات بازار این قیمتها متغیر می باشد.

     کلیه دستگاه ها دارای 18 ماه گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش می باشد .

     مراحل نصب و راه اندازی و آموزش دستگاه توسط تکنسین های شرکت صنعت کاران متحد انجام می پذیرد .

     واحد فروش: ۰۲۶۴۴۵۲۶۶۰۱
     همراه فروش – خط ویژه: ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰
     پست الکترونیک: [email protected]
     کارخانه و نمایشگاه: کیلومتر12 اتوبان کرج- قزوین، روبروی کارخانه آرد ستاره، شرکت صنعت کاران متحد

کلیه ماشین آلات تولید شده توسط شرکت صنعت کاران متحد شامل ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشند و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل نیز توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و اطلاع از قیمت ماشین آلات می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ تماس حاصل فرمایید و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

مطالب مرتبط
برچسب ها
ترافل خرما توپک خرما خرمای شکلاتی خشک کن خرما خط تولید سبزی خشک خط تولید میوه خشک خمیرزنی خرما دستگاه آبگیر سانتریفیوژ دستگاه بسته بندی دستگاه بسته بندی آجیل دستگاه بسته بندی حبوبات دستگاه بسته بندی حجمی مینی دستگاه بسته بندی خرما دستگاه بسته بندی خشکبار دستگاه بسته بندی دو توزین دستگاه بسته بندی دو توزین مینی دستگاه بسته بندی ساشه آبلیمو دستگاه بسته بندی ساشه تک نفره دستگاه بسته بندی ساشه سه طرف دوخت دستگاه بسته بندی ساشه عسل دستگاه بسته بندی ساشه مایع دستگاه بسته بندی ساشه مدادی دستگاه بسته بندی ساشه پودری دستگاه بسته بندی سبزی خشک دستگاه بسته بندی سس تکنفره دستگاه بسته بندی شکر دستگاه بسته بندی قند دستگاه بسته بندی مایعات تک نفره دستگاه بسته بندی مایعات تکنفره دستگاه بسته بندی مایع تکنفره دستگاه بسته بندی مینی دستگاه بسته بندی میوه خشک دستگاه بسته بندی نستله دستگاه بسته بندی نمک دستگاه بسته بندی پودری دستگاه بسته بندی پودری مینی دستگاه بسته بندی چای دستگاه بسته بندی چهار توزین مینی دستگاه بسته بندی چیپس دستگاه بسته بندی کافی میکس دستگاه خشک کن کابینتی دستگاه میکسر بلندر پودری دستگاه کیسه پرکن قند قند خرما چیپس خرما