صنعت کاران متحد ارائه دهنده دستگاه های بسته بندی و خشک کن میوه

ماشین سازی صنعت کاران متحد
جستجو
Close this search box.

دستگاه بسته بندی حبوبات

تصویر حبوبات در انواع مختلف
فهرست مطالب
لیست دستگاه های مورد استفاده در خطوط بسته بندی و فرآوری حبوبات

فیلم خط فرآوری و بسته بندی حبوبات

نمایش ویدیو درباره دستگاه بسته بندی حبوبات

دستگاه بسته بندی حبوبات و دستگاه فرآوری حبوبات از جمله نخود، لوبیا چیتی، لوبیا قرمز، لوبیا سفید، لوبیا چشم بلبلی، عدس، لپه، ارزن، باقلا خشک، برنج، جو، ذرت، ماش، و انواع بادام هندی، درختی، کوهی، پسته کوهی، پسته اکبری، پسته فندقی، پسته کله قوچی، تخم آفتابگردان، تخم کدو، فندق، آلو، آلوچه، چلغوز، تخمه ژاپنی، نخودچی وغیره می باشد.
نحوه ی چیدمان ماشین آلات در خط پاک کنی و دستگاه بسته بندی حبوبات به صورت های مختلف قابل انجام می باشد.
سیستم پاک کنی و بسته بندی حبوبات تولیدی شرکت صنعت کاران متحد به صورت کاملا اتوماتیک بوده و با رعایت اصول و استانداردهای بهداشتی می باشد.

راهنمای خرید دستگاه بسته بندی حبوبات

در این مقاله قصد داریم ماشین آلات خط تولید فرآوری، بوجاری و بسته بندی حبوبات را مورد بررسی قرار دهیم تا شما گرامیان را در راستای خرید دستگاه بسته بندی حبوبات راهنمایی نماییم. همچنین قصد داریم مشخصات فنی نحوه کارکرد و اپراتوری هر کدام را بررسی کنیم. اگر قصد خرید دستگاه بوجاری حبوبات، نوار نقاله دستچین، چشمی، نوار بازرسی، دستگاه پولیش حبوبات، واکس، بالابر کاسه ای، دستگاه الویتور حبوبات مانند نخود، لوبیا، عدس، ماش، لوبیا عروس، لوبیا قرمز، لوبیا چیتی، لپه، برنج، گندم، غلات و همچنین بالابر کاسه ای را دارید، با صنعت کاران متحد همراه باشید.

اولین نکته کلیدی که در هنگام فروش تجهیزات فرآوری و بسته بندی حبوبات باید مدنظر قرار داده شود، انواع این دستگاه ها در مدل های خانگی و صنعتی است که توسط شرکت های سازنده بسیاری در داخل و خارج از کشور تولید می گردد. بدیهی است که قیمت این تجهیزات به ظرفیت و ابعاد آنها بستگی دارد. همچنین توجه داشته باشید که برای خرید ماشین آلات و انتخاب برند سازنده دستگاه به کیفیت و پشتیبانی آن دقت کافی داشته باشید.

انواع ماشین آلات فرآوری حبوبات

در ابتدا برای بسته بندی حبوبات باید این محصول را فرآوری کرده و برای پک کردن آماده نماییم . این تجهیزات در انواع مختلفی تولید می گردند که هر کدام کار خاصی انجام داده و بخشی از خط تولید بسته بندی حبوبات را تشکیل می دهند که عبارتند از:

 • دستگاه بوجاری حبوبات
 • نوار نقاله دستچین
 • بالابر کاسه ای
 • دستگاه پولیش حبوبات
 • بالابر Z

در ادامه به کارکرد هر کدام پرداخته ایم. با صنعت کاران متحد تا انتهای متن همراه باشید.

دستگاه بوجاری حبوبات 

دستگاه بوجاری برای جداسازی، غربال کردن و درجه بندی حبوبات مورد استفاده قرار می گیرد. در نتیجه به نوعی می توان گفت که بوجاری دستگاه جداسازی و پاکسازی نیز محسوب می شود. در گذشته بوجاری کردن حبوبات در خانه ها توسط مادربزرگ ها صورت می گرفت. بزرگ تر ها این محصولات را بوجار کرده و برای نگه داری آماده می کردند. در حال حاضر از تجهیزات مدرن و جدید در این خصوص استفاده می گردد که بسیار کارآمد بوده و روند کار را تسریع می بخشند.

عملیات غبار گیری و خاک گیری در این مرحله نیز صورت می گیرد. جهت صادرات و عرضه نخود، لپه، لوبیا قرمز، لوبیا سفید، لوبیا عروس، لوبیا چشم بلبلی، عدس، ماش، جو و گندم در بازار داخلی و خارجی خرید این دستگاه بسیار کارآمد بشمار می رود.

دستگاه نوار نقاله دستچین 

دستگاه نوار نقاله دستچین و نوار نقاله چشمی برای بازرسی و بازبینی مجدد حبوبات توسط اپراتور و جداسازی ضایعات از محصول مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه نیز به پاک کردن حبوبات کمک می کند. این قسمت از خط تولید به رسیدن به یک پکینگ حرفه ای و بازاری پسند کمک کرده و در پروسه برندسازی بسیار حائز اهمیت و موثر است. چرا که یکی از ارکان برند محبوب و پرطرفدار شدن در بین مشتریان، ارائه محصول با کیفیت و سالم در پک های زیبا محسوب می شود.

دستگاه بالابر کاسه ای

برای انتقال محصول به داخل مخزن دستگاه های بوجاری، نوار دستچین و پولیش از دستگاه بالابر کاسه ای استفاده می گردد.

دستگاه پولیش حبوبات 

دستگاه پولیش نیز برای براق کردن، واکس زدن و جلا دادن محصول مورد استفاده قرار می گیرد. در این پروسه حبوبات بعد از بوجار و جداسازی پولیش شده و برای فروش و عرضه به مشتریان جلوه بصری پیدا می کند.

دستگاه بالابر Z

از دستگاه بالابر Z نیز برای انتقال حبوبات به دستگاه ها در خط تولید و فرآوری حبوبات استفاده می شود.

انواع دستگاه بسته بندی حبوبات

حالا که محصول مورد نظر پاک سازی و آماده شده است وارد مرحله بسته بندی می شویم؛ انواع دستگاه بسته بندی حبوبات دارای مدل های مختلف با ظرفیت های گوناگون تولید می گردد. این دستگاه ها براساس وزن محصول می توانند از 20 -1000 گرم حبوبات را وزن کرده و در پک های 20 تا 1000 گرمی بسته بندی نمایند.

از دستگاه هایی که قابلیت بسته بندی حبوبات دارند و در صنعت کاران متحد با بهترین و با کیفیت ترین قطعات تولید می گردند عبارتند از:

 • دستگاه بسته بندی حجمی
 • دستگاه بسته بندی دو توزین
 • دستگاه بسته بندی چهار توزین
 • دستگاه بسته بندی ده توزین

این ماشین آلات عملیات پکینگ را با دقت و حساسیت بالا انجام داده و حبوبات را در داخل سلفون پک می کنند. از مزایای آنها نیز می توان به اپراتوری آسان و طول عمر بالای تجهیزات اشاره کرد که صنعت کاران متحد با ارائه 20 سال خدمات پس از فروش و پشتیبانی گسترده، کارایی و طول عمر بالای این تجهیزات را تضمین می نماید.

انواع دستگاه بسته بندی حبوبات از لحاظ ظرفیت

به جهت امکان ایجاد کسب و کارهای کوچک و بزرگ با هر میزان سرمایه، انواع دستگاه بسته بندی حبوبات از لحاظ ظرفیت، در ابعاد مختلفی تولید می گردند تا طیف گسترده ای از نیاز کارافرینان، کارفرمایان، صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک، نیاز کشاورزان و صادر کننده یا وارد کنندگان را برآورده سازند. از این حیث این تجهیزات را می توان در دو دسته تقسیم بندی کرد که عبارتند از:

 • دستگاه بسته بندی حبوبات صنعتی
 • دستگاه بسته بندی حبوبات کارگاهی یا خانگی

ممکن است شما گرامیان قصد داشته باشید که با حداقل سرمایه و در منزل کسب و کار راه بیاندازید و با ایجاد کارآفرینی برای اعضای خانواده و اطرافیان به اقتصاد خانوار و افراد کمک نمایید. ممکن است شما یک تولید کننده، کشاورز، باغدار، وارد کننده یا صادر کننده باشید یا با یک تولید کننده، صادر کننده یا باغدار ارتباط و همکاری داشته باشید.

اینکه با توجه به فضا و سرمایه تان به میزان کم یا زیاد تصمیم گرفته اید یک کار حرفه ای انجام دهید بسیار قابل ستایش بوده و کارشناسان صنعت کاران متحد در این مسیر همراه شما خواهند بود تا از صفر تا صد راه اندازی خط تولید کوچک و بزرگتان را راه اندازی کرده و با شما در راه برندیگ و سودآفرینی همراه باشند. با ما در ادامه (در این خصوص) بیشتر مطالعه فرمایید.

دستگاه بسته بندی حبوبات به روش صنعتی

 1. دستگاه بسته بندی وکیوم
 2. دستگاه بسته بندی قوطی پرکن
 3. دستگاه بسته بندی فویل سیل
 4. دستگاه کیسه- کارتن پرکن

از جهاتی دیگر انواع مختلف دستگاه بسته بندی صنعتی حبوبات برای بسته بندی سلفونی و یا داخل کیسه به صورت زیر نیز تقسیم می گردد:

 1. دستگاه بسته بندی دو توزین
 2. دستگاه بسته بندی چهار توزین
 3. دستگاه بسته بندی ده توزین
 4. دستگاه بسته بندی چهارده توزین
 5. دستگاه بسته بندی حجمی

دستگاه بسته بندی وکیوم حبوبات، به دو دسته دستگاه وکیوم عمودی و دستگاه وکیوم افقی مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه بسته بندی وکیوم حبوبات

این دستگاه در دو مدل مختلف تک کابین و دوکابین ساخته می شود و برای وکیوم کردن انواع مواد غذایی نظیر حبوبات، صیفی جات، گوشت و مرغ، خکشبار و سبزیجات مورد استفاده تولید کنندگان این صنعت قرار می گیرد.

دستگاه بسته بندی شیرینگ حبوبات

دستگاه بسته بندی شیرینگ حبوبات با مدل های مختلف طراحی و ساخته میشود. که بیشترین مورد استفاده از این نوع دستگاه ها انواع کابینی، کانوایردار و تونلی می باشد. دستگاه بسته بندی حبوبات شیرینگ قابلیت بسته بندی های حرفه ای را جهت ارائه محصول نهایی به مشتریان را به صورت شیرینگ پک فراهم می نماید و میتوان به عنوان یکی از پرکاربردترین نوع بسته بندی حبوبات در ایران باشد.

خطوط فرآوری و بسته بندی حبوبات به روش صنعتی

در مراحل بسته بندی و تصفیه حبوبات، پیش از هر چیز محصول مورد نظر را الک نمایید، این عملیات با کمک دستگاه بوجاری و فیلتر و سیکلون نصب شده بر روی دستگاه انجام می گردد و مراحل بعدی جهت تصفیه بهتر روی حبوبات انجام می شود.

تصفیه بهتر حبوبات با کمک دستگاه سیاه دانه گیر و شن گیر تکمیل شده و سپس حبوبات تصفیه شده توسط نوار نقاله به دستگاه پالیشر منتقل شده تا گرد و غبار محصول گرفته شده و حبوبات کاملا براق شوند. در مرحله بعدی حبوبات بوسیله بالابر به دستگاه بسته بندی حبوبات منتقل می گردد.

در دستگاههای بسته بندی عمودی مانند دستگاه بسته بندی عمودی حجمی یا عمودی پیمانه ای و یا دستگاه بسته بندی عمودی توزین دار مانند دو توزین یا چهار توزین، مناسب جهت بسته بندی انواع حبوبات می باشند.

برای بسته بندی حبوبات با این دستگاه ها،حجم پیمانه به صورت اتوماتیک قابل تنظیم است و احتیاجی به تعویض پیمانه نخواهید داشت. از لحاظ قیمت، دستگاه بسته بندی عمودی توزین دار گران تر از دستگاه های بسته بندی عمودی پیمانه ای اتوماتیک می باشد.
پس از بسته بندی حبوبات، نوبت به مرحله بسته بندی شیرینگ و کارتن شدن محصولات می رسد، استفاده از کیسه های وکیومی برای بسته بندی حبوبات مورد استفاده می باشد که دستگاه وکیوم مواد غذایی با تعداد نازل های متفاوت بسته در راندمان تولید شما، متفاوت است.

استفاده از انواع بالابر و انتقال نوار نقاله ای در خطوط تولید و فرآوری و الک کردن و بسته بندی انواع حبوبات کاربرد فراوان دارد و باعث سرعت در خط تولید می گردد.

شرکت صنعت کاران متحد این امکان را به شما می دهد تا انواع ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی حبوبات ساخت این شرکت را مشاهده کرده و پس از بررسی دقیق اقدام به ثبت سفارش نمایید.

دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی

 1. دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی دستی
 2. دستگاه بسته بندی حبوبات ریلی

از ویژگی مهم دستگاه های بسته بندی خانگی که معمولا برای همه مشتریان این دسته از دستگاه ها اهمیت بالایی دارد کم جا بودن و اشغال کمترین میزان فضا و کیفیت عملکرد دستگاه و قیمت به صرفه آن می باشد.جهت خرید دستگاه بسته بندی خانگی نکته مهم وجود دارد:

 1. قیمت خرید دستگاه بسته بندی حبوبات
 2. محل استفاده از دستگاه بسته بندی
 3. شرایط پرداخت جهت خرید دستگاه
 4. میزان فضای اشغالی شده توسط دستگاه
 5. امکانات کاربردی دستگاه بسته بندی
 6. گارانتی کیفیت و خدمات پس از فروش
دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی دستی

دستگاه دوخت دستی خانگی یکی از روش های سریع و ارزان بسته بندی انواع حبوبات در خانگی می باشد. دستگاه های بسته بندی خانگی ساخت شرکت صنعت کاران در سایزهای متفاوتی با امکانات و کیفیت بی همتا تولید می شود.

دستگاه بسته بندی حبوبات ریلی

این نوع دستگاه دارای قابلیت تاریخ زن همزمان و همچنین دوخت استانداردتر و سریع تر به نسبت سایر دستگاه های ذکر شده می باشد. این دستگاه در مدل های ساده و میزدار تولید می گردد. دستگاه دوخت ریلی قابلیت استفاده در محیط خانگی و صنعتی را نیز دارا می باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی

از آنجاییکه دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی در ابعاد و ظرفیت پایین تری نسبت به مدل های صنعتی تولید می شوند، از قیمت پایین تری نیز برخوردارند. برای مثال دستگاه های بسته بندی حبوبات تک توزین و دو توزین قابل بهره برداری در خانه هستند و هزینه کمتری نسبت به مدل های بزرگتر مانند دستگاه بسته بندی حبوبات چهار توزین دارند. توجه داشته باشید که برای بهره بری از این تجهیزات در منزل باید فضای کافی مانند پارکینگ، انباری یا زیرزمین قرار دهید.

کارشناسان فروش صنعت کاران متحد با روی گشاده مشخصات فنی و قیمت هرکدام از این تجهیزات را به شما مشتریان گرامی پاسخگو هستند. در نتیجه می توانید برای آگاهی از قیمت تجهیزات بسته بندی خانگی و کسب مشاوره کسب و کار در منزل با آنها تماس حاصل فرمایید.

ماشین آلات خط فرآوری و بسته بندی حبوبات

قبل از بسته بندی حبوبات ابتدا بایستی این محصول را فرآوری و آماده بسته بندی کنیم. این کار توسط دستگاه های بوجاری، نوار نقاله دستچین، دستگاه پولیش و بالابر های کاسه ای انجام می گیرد.

دستگاه بوجاری برای جداسازی و دانه بندی حبوبات مورد استفاده قرار می گیرد.
دستگاه نوار نقاله دستچین برای بازبینی مجدد توسط اپراتور و جداسازی ضایعات از محصول استفاده می شود.
دستگاه پولیش نیز برای براق کردن و جلا دادن محصول مورد استفاده قرار می گیرد.
برای انتقال محصول به داخل مخزن دستگاه های بوجاری، نوار دستچین و پولیش از دستگاه دستگاه بالابر کاسه ای استفاده می گردد.

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات

شرکت صنعت کاران متحد سازنده انواع دستگاه های بسته بندی مواد غذایی، با تکیه بر تکنولوژی و توان متخصصان خود، یکی از بهترین تولید کننده ها در زمینه ماشین آلات خط فرآوری و دستگاه های بسته بندی حبوبات می باشد.

دستگاه های بسته بندی با توجه به نوع و شکل بسته بندی، دارای قیمت های متفاوت است.

مدل های نیمه اتوماتیک از 25 تا 30 میلیون تومان و مدل های اتوماتیک از 50 میلیون به بالا به بازار عرضه می شود. البته باتوجه به نوسانات بازار این قیمتها متغیر می باشد.

دستگاه بسته بندی حبوبات برای بسته بندی انواع حبوبات (نخود، عدس، لوبیا، ماش، لوبیا قرمز، لوبیا عروس، لوبیا چیتی، انواع غلات، برنج، گندم، جو و …) به کار می رود و در مدل های دستگاه بسته بندی دو توزین حبوبات، دستگاه بسته بندی حبوبات چهار توزین، دستگاه بسته بندی حبوبات ده توزین، دستگاه بسته بندی حبوبات چهارده توزین ساخته می شود.

از جمله سیستم های مکمل دستگاه بسته بندی حبوبات می توان به سیستم تاریخ زن حرارتی، سیستم فرم پاکت زن، سیستم تزریق گاز ازت، و نوار نقاله جلو بسته بندی اشاره کرد.

انواع بسته بندی حبوبات 

بسته بندی حبوبات می تواند در انواع سلفون بسته بندی، پاکت، جعبه ای، قوطی، وکیوم و غیره صورت گیرد که در ادامه به بررسی هر کدام پرداخته ایم:

دستگاه بسته بندی حبوبات سلفونی 

برای انتقال حبوبات به مخزن دستگاه های بسته بندی از بالابر Z استفاده می شود . همچنین سیستم های تاریخ زن حرارتی-سیستم تزریق گاز ازت- سیستم فرم پاکت زن به عنوان مکمل دستگاه بسته بندی برای درج مشخصات روی بسته –تزریق ازت داخل بسته ها و فرم دهی به بسته ها  کاربرد دارد. ودر نهایت برای بالا آوردن بسته ها از زیر دستگاه از دستگاه نوار نقاله جلو بسته بندی استفاده می شود . و بسته های حبوبات آماده ارسال به بازار مصرف می باشند .

دستگاه بسته بندی قوطی پرکن حبوبات 

اگر بخواهیم حبوبات را داخل قوطی پلاستیکی یا فلزی بسته بندی کنیم باید از دستگاه بسته بندی قوطی پرکن دو توزین یا دستگاه قوطی پرکن چهارتوزین گرانولی استفاده کنیم . همچنین برای پرکردن انواع حبوبات داخل کیسه یا کارتن از دستگاه کیسه پرکن-کارتن پرکن  باید استفاده کنیم .

دستگاه بسته بندی وکیوم حبوبات 

نوع دیگر بسته بندی حبوبات به صورت وکیوم شده می باشد که توسط دستگاه وکیوم صورت می گیرد.

دستگاه بسته بندی فویل سیل حبوبات  

بسته بندی داخل ظروف یکبار مصرف نیز نوع دیگری از بسته بندی حبوبات می باشد که توسط دستگاه فویل سیل انجام می شود .

دستگاه کیسه پرکن حبوبات 

بسته بندی انواع حبوبات و غلات داخل کیسه- گونی- کارتن و… در اوزان 2-5-10-15-20-50 کیلو گرم توسط این دستگاه صورت می گیرد.

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات در صنعت کاران متحد

این دستگاه ها با توجه به نوع بسته بندی که میخواهید تولید کنید قیمتهای متفاوتی دارند.

مدل های نیمه اتوماتیک از 25 تا 30 میلیون تومان و مدلهای اتوماتیک از 50 میلیون به بالا در بازار عرضه می شود البته باتوجه به نوسانات بازار این قیمتها متغیر می باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه بسته بندی حبوبات در صنعت کاران متحد

کلیه دستگاه ها دارای 18 ماه گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش صنعت کاران متحد هستند. همچنین دستگاه بسته بندی حبوبات با پشتیبانی گسترده به مشتریان عرضه شده و این هولدینگ از صفر تا صد راه اندازی خط تولید و بسته بندی در کنار کارآفرینان و تولید کنندگان خواهد بود.

مراحل نصب و راه اندازی و آموزش دستگاه توسط تکنسین های شرکت صنعت کاران متحد انجام می پذیرد.

واحد فروش: ۰۲۶۴۴۵۲۶۶۰۱
همراه فروش – خط ویژه: ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰
پست الکترونیک: info@sanatkaranco.com
کارخانه و نمایشگاه: کیلومتر12 اتوبان کرج- قزوین، روبروی کارخانه آرد ستاره، شرکت صنعت کاران متحد

برای بسته بندی حبوبات در منزل از دستگاه های بسته بندی وکیوم رومیزی، پرکن، دو توزین مینی و دو توزین می توان استفاده کرد که انتخاب و خرید آنها به فضا و بودجه شما بستگی دارد.

جهت بسته بندی حبوبات در اشل صنعتی و صادرات و عرضه گسترده این تجهیزات می توان از انواع دستگاه های توزین دار، وکیوم، فویل سیل و شیرینگ بهره برد.

برای تعیین قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات در انواع خانگی و صنعتی، فاکتورهایی مانند ظرفیت، ابعاد و نوع کاربری مدنظر قرار داده می شود. برای آگاهی از قیمت این تجهیزات می توانید با کارشناسان فروش صنعت کاران متحد تماس بگیرید.

برای بسته بندی حبوبات در منزل باید فاکتورهایی مثل فضا و بودجه تان را در نظر بگیرید. از دستگاه های بسته بندی حبوبات ارزان که برای پک کردن نخود لوبیا لپه عدس و ماش مناسب باشند می توان به وکیوم رومیزی، پرکن رومیزی و دستگاه دوخت ریلی اشاره کرد.

مقالات مرتبط با دستگاه های بسته بندی حبوبات و خطوط تولید آن

اشتراک گذاری :

28 دیدگاه

 • سلام لطفالیست ترتیبی ، ابعاد و قیمت دستگاه های خط فرآوری و بسته بندی حبوبات را ایمیل فرمائید . سپاس

  پاسخ دادن
  • با سلام اطلاعات دستگاه به پیوست ارسال میگردد لطفا ملاحظه کنید باتشکر 09128402270

   پاسخ دادن
 • سلام و خسته نباشید. ابندا باید این توضیح رو بدم که جزو معدود شرکت هایی هستید که اطلاعات درست و مفید رو تو وب سایتتون قرار دادید.
  من قصد ره اندازی خط تولید بسته بندی محصولات خشکبار دارم البته بصورت کامل ممنون میشم اگر لیست قیمت خط تولید دستگاه های بوجاری، نوار نقاله دستچین، دستگاه پولیش و بالابر های کاسه ای بهمراه بسته بندی دو توزین را به ایمیل من ارسال کنید

  پاسخ دادن
  • -۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰با سلام و تشکراطلاعات مورد نظر به ایمیل شما ارسال گردید

   پاسخ دادن
 • سلام قيمت واطلاعات كامل درخصوص خط كامل دستگاه بسته بندى حبوبات ميخواستم به تفکیک هر قسمت و قیمت آن
  ممنون

  پاسخ دادن
 • باسلام قيمت واطلاعات كامل درخصوص خط كامل دستگاه
  بسته بندى حبوبات ميخواستم لطفا

  پاسخ دادن
 • سلام وبا عرض خسته نباشید خدمت شما ازدستگاه های بسته بندی خانگی درفضای ۱۸متری می توان استفاده کردلطف درصورت امکان لیست دستگاه وقیمت روبرام ارسال کنید.

  پاسخ دادن
  • سلام میخواستم بدونم خط بسته بندی
   حبوبات مشاغل خانکی چه قدر سرمایه
   میخواد وایا اداره های مربوطه
   مجوز میدن وچه قدر فضای کار میخواد

   پاسخ دادن
   • با سلام اطلاعات درخواستی به پیوست ارسال گردید لطفا ملاحظه کنید باتشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

    پاسخ دادن
 • سلام وقت بخیر قیمت تمام شده دستگاه ها برای راه اندازی خط تولید بسته بندی حبوبات و ادویه جات چقد است ممنون.و فضا و نیروی کار لازم چطور با سپاس ازلطف شما

  پاسخ دادن
 • با سلام
  اگه ممکنه یک لیست کلی از دستگاه ها و قیمت هاتون برام بفرستید.ممنون میشم.

  پاسخ دادن
 • با سلام
  احتراما قيمت دستكاهاي بسته بندي و خشك كن ميوه جات رابرايم ارسال بفرماييدالبته فضاي موجود براي اين كار فقط 100متر مربع است

  پاسخ دادن
 • با سلام
  بنده هم سوال یکی از دوستان رو دارم و میخام بدونم که در صورتی که بخایم کار بسته بندی حبوبات رو از داخل منزل شروع بکنیم، به چه دستگاه هایی و چه مقدار سرمایه ی اولیه ای نیازمندیم؟ضمن اینکه آ یا اداره بهداشت یا سازمان های ذیربط اجازه ی این کار و درج لوگو و. ….روی بسته ها رو به ما خواهند داد یا خیر؟
  لطفا این اطلاعات به ایمیل بنده ارسال گردد.
  با سپاس
  Fatemeh.kianifar@gmail.com

  پاسخ دادن
  • سلام لطفالیست ترتیبی ، ابعاد و قیمت دستگاه های خط فرآوری و بسته بندی حبوبات را ایمیل فرمائید . سپاس

   پاسخ دادن
   • با سلام اطلاعات دستگاه به پیوست ارسال میگردد لطفا ملاحظه کنید باتشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

    پاسخ دادن
 • دوستانی که این کارو دارن انجام بدن اگه بنده رو راهنمایی کنن ممنون میشم
  بنده به عنوان شغل دوم میخوام بسته بندی در منزل را شروع کنم.
  چه از لحاظ کارهای اداری و چه از لحاظ شیوه کار ممنون میشم راهنمایی کنید
  شاد و سر بلند باشید
  E.mail : mehdi5535005@gmail.com
  0938-5535005
  مهدی بازرگان

  پاسخ دادن
  • سلام وقت بخیر لیست بسته بندی حبوبات
   مشاغل خانگی رو میخاستم
   09306674010 واتساپ

   پاسخ دادن
   • با سلام اطلاعات درخواستی به پیوست ارسال گردید لطفا ملاحظه کنید باتشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

    پاسخ دادن
 • عرض سلام و خسته نباشید

  قیمت این دستگاه به تنهایی چنده؟؟
  آیا برای بسته بندی حبوبات در خانه همین دستگاه کافیه یا احتیاج به دستگاه دیگری هست؟
  هزینه ی تقریبی برای راه اندازی این کار در منزل را چقدر پیش بینی می کنید؟

  با تشکر از سایت خوبتون..به امید موفقیت روز افزونتون

  پاسخ دادن
 • سلام
  لطفا در صورت امکان لیست قیمت دستگاه های بسته بندی حبوبات به خصوص دستگاه های تک توزینه و حجمی را به همراه ابعاد ایمیل نمایید.
  باتشکر.

  پاسخ دادن
 • سلام، لیست قیمت و شرایط فروش دستگاه بسته بندی حبوبات را لطف کنید برام ایمیل کنید.باسپاس

  پاسخ دادن
  • سلام وقت بخیر لیست بسته بندی حبوبات
   مشاغل خانگی رو میخاستم
   09306674010 واتساپ

   پاسخ دادن
   • با سلام اطلاعات درخواستی به پیوست ارسال گردید لطفا ملاحظه کنید باتشکر ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

    پاسخ دادن
 • باسلام
  برای شروع کار در خانه باید تمام این دستگاه ها را خریداری کنیم یا یک دستگاه هم کار بسته بندی را انجام میدهد؟
  سری کامل این دستگاه چند قیمت می باشد؟
  اگر با یکی دو دستگاه هم می توان شروع کرد. راهنمایی کنید چقد هزینه لازم است؟
  با تشکر

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + پنج =

در این مطلب میخوانید