صنعت کاران متحد ارائه دهنده دستگاه های بسته بندی و خشک کن میوه

خط سورت و بسته بندی حبوبات

خط سورت و بسته بندی حبوبات شامل: تمیز کردن- غبارروبی- جلادادن – سایزبندی کردن و بسته بندی حبوبات می باشد.
در مرحله اول با استفاده از دستگاه بوجاری حبوبات بوجار شده و مواد زاید ازجمله سنگ و سنگریزه، شن و.. از محصول اصلی جداشده و کار تمیز کردن آن صورت می گیرد.

بعد از این مرحله برای بازبینی دوباره محصول و جداسازی محصول نامرغوب از دستگاه نوار نقاله دستچین چشمی استقاده می شود کارکرد این دستگاه به این نحو است که حبوبات روی یک نوار نقاله متحرک قرار گرفته و به حرکت در می آید اپراتور در کنار دستگاه ایستاده و محصول را زیر نظر دارد و در صورت مشاهده هرگونه محصول نامرغوب آن را برداشته و جداسازی می کند.

بعد از عبور این محصول از این مرحله برای جلادادن این محصول از دستگاه پولیش حبوبات استفاده می شود. این دستگاه با استفاده از تشک مخصوص تعبیه شده در آن محصول مورد نظر را غبارروبی و براق می کند. و در نهایت حبوبات آماده بسته بندی کردن می باشد.

برای بسته بندی حبوبات نیاز به دستگاه های بسته بندی تمام اتوماتیک داریم تا دراوزان مختلف کار بسته بندی را برای ما انجام دهد. این دستگاه ها به دستگاه های بسته بندی تمام اتوماتیک توزین دار معروف هستند.

این دستگاه ها در مدلهای مختلف (تک توزین- دوتوزین- چهار توزین- ده توزین ) ساخته می شوند بنا به سرعت تولید در دقیقه و ظرفیت تولید مد نظر از هرکدام از این دستگاه ها می توان استفاده کرد. دستگاه های مکمل تاریخ زن حرارتی- فرم پاکت زن – سیستم تزریق گاز ازت از جمله امکاناتی هستند که به دستگاه های بسته بندی اضافه می شوند.

برای انتقال محصولات به داخل مخزن دستگاه های بسته بندی ازz دستگاه بالابر استفاده می شود. همچنین برای جمع آوری بسته های تولید شده از دستگاه نوار نقاله جلو بسته بندی استفاده می شود.

کلیه دستگاه های بسته بندی ساخت شرکت صنعت کاران متحد دارای ۱۸ ماه گارانتی و۲۰ سال خدمات پس ازفروش می باشند.

کلیه ماشین آلات تولید شده توسط شرکت صنعت کاران متحد شامل ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشند و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل نیز توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و اطلاع از قیمت ماشین آلات می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ تماس حاصل فرمایید و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

مطالب مرتبط
برچسب ها
ترافل خرما توپک خرما خرمای شکلاتی خشک کن خرما خط تولید سبزی خشک خط تولید میوه خشک خمیرزنی خرما دستگاه آبگیر سانتریفیوژ دستگاه بسته بندی دستگاه بسته بندی آجیل دستگاه بسته بندی حبوبات دستگاه بسته بندی حجمی مینی دستگاه بسته بندی خرما دستگاه بسته بندی خشکبار دستگاه بسته بندی دو توزین دستگاه بسته بندی دو توزین مینی دستگاه بسته بندی ساشه آبلیمو دستگاه بسته بندی ساشه تک نفره دستگاه بسته بندی ساشه سه طرف دوخت دستگاه بسته بندی ساشه عسل دستگاه بسته بندی ساشه مایع دستگاه بسته بندی ساشه مدادی دستگاه بسته بندی ساشه پودری دستگاه بسته بندی سبزی خشک دستگاه بسته بندی سس تکنفره دستگاه بسته بندی شکر دستگاه بسته بندی قند دستگاه بسته بندی مایعات تک نفره دستگاه بسته بندی مایعات تکنفره دستگاه بسته بندی مایع تکنفره دستگاه بسته بندی مینی دستگاه بسته بندی میوه خشک دستگاه بسته بندی نستله دستگاه بسته بندی نمک دستگاه بسته بندی پودری دستگاه بسته بندی پودری مینی دستگاه بسته بندی چای دستگاه بسته بندی چهار توزین مینی دستگاه بسته بندی چیپس دستگاه بسته بندی کافی میکس دستگاه خشک کن کابینتی دستگاه میکسر بلندر پودری دستگاه کیسه پرکن قند قند خرما چیپس خرما