دستگاه بسته بندی تک نفره فلفل

دستگاه بسته بندی تک نفره فلفل

دستگاه بسته بندی تک نفره فلفل

فلفل با خاصیت غذایی بالا از دیرباز مورد استفاده در طبخ غذاهای گوناگون بوده است. این ادویه مهم سهم زیادی از تولید و تجارت عرصه مواد غذایی را بعهده دارد. برای بالابردن سطح دسترسی به این محصول با رعایت بهداشت و سلامت مواد غذایی بسته بندی تک نفره فلفل یابسته بندی ساشه فلفل و یا دستگاه بسته بندی تک نفره فلفل امروزه به وفور یافت می شود.

یکی از تولیدات شرکت صنعت کاران متحد طراح، سازنده و صادرکننده انواع ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی دستگاه بسته بندی تک نفره فلفل

می باشد که قادر است در دقیقه حدود ۷۰ بسته فلفل در اوزان ۳ تا ۱۰ گرمی تولید کند.

این دستگاه به صورت تمام اتوماتیک با تاچ اسکرین لمسی و منوی چهار زبانه با قابلیت اپراتوری آسان و ارتفاع کم مناسب برای انواع محیطهای کارگاهی- رستورانی- مغازه ای و حتی منازل میباشد.سیستم تاریخ زن حرارتی برای درج اطلاعات تولید روی بسته بندی از سیستم های مکمل این دستگاه میباشد.

ارتفاع کم و همچنین کاربرد راحت و آسان قابل استفاده در محیط های کوچک-کارگاههای تولیدی – کارخانجات تولید و بسته بندی ادویه جات و چاشنی های مختلف از ویژگیهای این دستگاه میباشد.

دستگاه بسته بندی تک نفره فلفل

سیستم عملکردی این دستگاه به صورت ماردونی یا به صورت حجمی میباشد. سیستم موتور سروو با دقت بالا و تلرانس وزن پایین از مزایای این دستگاه است که با استفاده از تکنولوژی مدرن برنامه نویسی PLC پیاده سازی میشود.نوع لفاف بسته بندی مورد استفاده در این دستگاه از نوع سلفون opp –متالایز- صدفی- ترسبافون و… است که در شکلها و طرحهای گوناگون در بازار موجود میباشد.

مدلهای مختلف دستگاه بسته بندی تک نفره فلفل به صورت سه طرف دوخت،چهار طرف دوخت، مدادی و .. را با این دستگاه بسته بندی میتوان تولید نمود.

شرکت صنعت کاران متحد این دستگاه را با ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس ازفروش بهمراه نصب و آموزش به مشتریان عرضه میکند.

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد
[email protected]

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *