صنعت کاران متحد ارائه دهنده دستگاه های بسته بندی و خشک کن میوه

صنعت کاران متحد
جستجو
Close this search box.

دستگاه های فرآوری ذرت

ذرت بو داده یا همان پاپ کرن یکی از خوراکی های پر طرفدار به ویژه در میان کودکان می باشد.

این ماده غذایی دارای ارزش فراوانی می باشد و سر شار از آنتی اکسیدان می باشد.

از فواید پاپ کرن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کنترل کننده قند خون
مفید برای دستگاه گوارش
ضد سرطان
.. .
دستگاه های فرآوری ذرت
شرکت صنعت کاران متحد که یکی از بهترین شرکت ها در زمینه ی طراحی، تولید و صادرات ماشین آلات صنعتی می باشد جهت تهیه و بسته بندی ذرت دارای انواع ماشین آلات صنعتی در این زمینه می باشد که عبارت اند از:

۱-دستگاه پخت ذرت: این دستگاه وظیفه ی پخت و رطوبت گیری محصولاتی همانند ذرت، پفک، کرانچی و. . . را دارد.

۲-خشک کن ذرت: این دستگاه برای خشک نمودن ذرت می باشد که مجهز به سیستم نمایشگر دمای داخلی به همراه کوره ی تامین حرارت در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

۳-دراژه طعم پاش پاپ کرن: یکی از مهم ترین ماشین آلات در زمینه ی فرآوری محصولات دستگاه طعم پاش می باشد که وظیفه ی طعم زنی محصولات را بر عهده دارد.

۴-مخزن ذوب روغن: مخزن ذوب روغن وظیفه ی ذخیره سازی اولیه روغن را برعهده دارد که به لحاظ کارکرد، دارای سیستمحرارت دهی داخلی قابل تنظیم بوده که درظرفیت های مختلف دارای سرعت متناسب با محصول می باشد.

۵-بالابر Z پاپ کرن: دستگاه بالابر Z پاپ کرن مواد اولیه را در خطوط صنایع غذایی منتقل می کند.

۶- دستگاه بسته بندی مولتی هد ۱۰ توزین : یکی از مهمترین ماشین آلات در زمینه ی تولید محصولات صنایع غذایی و علی الخصوص حبوبات، خشکبار، پاپ کورن و …دستگاه بسته بندی مولتی هد ۱۰توزین می باشد که وظیفه یخطیر بسته بندی محصولات در شکل هاو سایز های مختلف بنا بر کشش و درخواست بازار را دارد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه ها با ما تماس حاصل فرمایید.

کلیه ماشین آلات تولید شده توسط شرکت صنعت کاران متحد شامل ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشند و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل نیز توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و اطلاع از قیمت ماشین آلات می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ تماس حاصل فرمایید و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =