دستگاه بسته بندی برنج

دستگاه بسته بندی برنج

دستگاه بسته بندی برنج –یکی از مهمترین محصولات کشاورزی کشت شده در کشور ما محصول برنج می باشد. حجم گسترده ای از مناطق شمالی کشور وحاشیه دریای خزر به کشت این محصول اختصاص دارد.
برنج بعنوان یک ماده غذایی مهم در سبد خانوار ایرانی به شمار می آید و مقدار زیادی ازآن به خارج از کشور صادر می شود.

در همین رابطه ماشین آلات شالی کوبی و بسته بندی این محصول مهم حائز اهمیت میباشند.

شرکت صنعت کاران متحد سازنده دستگاه های بسته بندی تمام اتوماتیک برای بسته بندی برنج –غلات –گندم – جو و سایر حبوبات می باشد، که این دستگاه ها به دو دسته تقسیم می شوند:

دستگاه بسته بندی برنج در اوزان زیر یک کیلوگرم و دستگاه های بسته بندی در اوزان بالاتر از یک کیلوگرم که هر کدام از این دستگاه ها بنا به ظرفیت تولید و سرعت بسته بندی در دقیقه به مدلهای مختلفی تقسیم می شوند.

دستگاه بسته بندی برنج توزین دار شامل( دستگاه های بسته بندی تک توزین- دو توزینچهار توزین– ده توزین- چهارده توزین ) برای بسته بندی انواع مواد گرانولی حبوبات-خشکبار- قند –شکر- نمک- چای- برنج- غلات – چیپس و پفک و پاپ کرن به صورت تمام اتوماتیک از ۲۰ گرم تا یک کیلوگرم استفاده می شود. با این دستگاه می توان بسته های (۱۰۰-۲۰۰-۳۰۰-۴۰۰-۷۰۰-۹۰۰و۱۰۰۰ گرمی ) تولید کرد.

برای بسته بندی در اوزان بالاتر از یک کیلو از دستگاه های کیسه پرکن یا کارتن پرکن استفاده می شود با استفاده از این دستگاه می توان بسته بندیهایی در اوزان (۲-۵-۱۰-۱۵-۲۰-۳۰-۵۰) کیلوگرم تولید کرد. برای پرکردن کیسه های برنج و حبوبات و …. در این اوزان مناسب می باشد.

کلیه دستگاه های بسته بندی مجهز به سیستم PLC -تاچ اسکرین لمسی و منوی چهارزبانه میباشند. کلیه دستگاه ها شامل ۱۸ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش میباشند.

دستگاه کیسه پر کن برنج:

کیسه پرکن برنج

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

کلیه ماشین آلات تولید شده توسط شرکت صنعت کاران متحد شامل ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشند و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل نیز توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و اطلاع از قیمت ماشین آلات می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ تماس حاصل فرمایید و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اشتراک گذاری مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *