بسته بندی میوه بصورت کیسه ای

بسته بندی میوه بصورت کیسه ای

برای بسته بندی انواع میوه جات و صیفی جات داخل کیسه های نایلونی در اوزان مختلف 200-500-1000 گرمی از دستگاه بسته بندی کیسه پرکن استفاده می شود.
این دستگاه به صورت نیمه اتوماتیک عمل می کند به این صورت که محصول مورد نظر توسط یک بالابر به مخزن اصلی انتقال می یابد و سپس در آنجا توسط ترازوهای دیجیتالی وزن می شود و در انتها از طریق یک نازل داخل کیسه های نایلونی که اپراتور زیر نازل دستگاه قرار داده است ریزش می کند و بعد از آن توسط دوخت حرارتی درب کیسه ها دوخته می شود.
از این دستگاه برای بسته بندی انواع میوه مانند سیب، کیوی، گلابی و… صیفی جات مانند فلفل دلمه، لوبیا، هویج و… می توان استفاده کرد.

دستگاه بسته بندی و کیسه پرکن – کارتن پر کن

کلیه ماشین آلات تولید شده توسط شرکت صنعت کاران متحد شامل ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشند و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل نیز توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و اطلاع از قیمت ماشین آلات می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ تماس حاصل فرمایید و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *