قیمت دستگاه بسته بندی

قیمت دستگاه بسته بندی

با توجه به گستردگی تنوع ماشین آلات، می توان گفت که قیمت دستگاه بسته بندی به نوع عملکرد ، سرعت و دقت سیستم بستگی دارد . به طور مثال دستگاه بسته بندی گرانولی که معمولا برای مواد گرانولی همچون ماکارانی فرم ، پفک ، پاپ کرن ، مواد شیمیایی گرانولی و … مورد استفاده قرار می گیرد ، به صورت الکترومکانیک و پنوماتیک عمل می کند و می تواند در هر دقیقه بین ۱۵ تا ۳۵ بسته را با اوزان ۲۰ تا ۱۱۰۰ گرم بسته بندی نماید . در سمت دیگر سیستم پودری است که تنها برای محصولات پودری مانند آرد ، شیر خشک و ادویه بسیار مناسب می باشد و دارای راندمانی مشابه نوع گرانولی حجمی است .

در دسته بندی دیگری از انواع این ماشین آلات می توان به توزین دارهای گرانولی اشاره کرد که قیمت دستگاه بسته بندی در این رده بیشتر به تعداد توزین ها و در نتیجه سرعت و راندمان آن بستگی دارد . در کل این نوع دستگاه بسته بندی برای موادی چون تخمه ، پسته ، حبوبات ، قند و شکر ، زرشک و کشمش ، برنج ، چای و …. مورد کاربرد قرار می گیرد و دارای یک ، دو ، چهار ، شش، هشت و یا ده توزین می باشند و بسته به این تعداد می توانند حداقل ۱۰ و حداکثر ۴۵ بسته را در هر دقیقه خروجی دهند .
نوع دیگری از ماشین آلات صنعت بسته بندی که به دلیل کاربرد و سرعت ، قیمت متفاوتی نسبت به سایر نمونه ها دارد ، سیستم حجمی است که برای انواع خشكبار از جمله انواع بادام ، پسته و تخمه ، انواع حبوبات مانند نخود و لوبیا ، چيپس سیب زمینی ، چیپس خرما ، نمک ، قند و شکر،کشمش ، چای و … مورد استفاده قرار می گیرد و دارای راندمان ۲۰ تا ۳۰ بسته با وزن های ۲۰ الی ۱۵۰۰ گرم می باشد .

سیستم پیلوپک نیز در گروه دیگری از این دسته ماشین های صنعتی قرار میگیرد که با توجه به نوع ماده و سرعت ، نرخ متفاوتی را به خود اختصاص می دهد . این سیستم مخصوص مواردی چون اشکال مختلف نان ( لواش ، سنگک و …) ، بستنی ، شکلات ، انواع کیک و کلوچه و قند می باشد و بین ۱۴ الی ۱۷ پاکت را در دقیقه به سمت خروجی می فرستد.

با توجه به تمام نمونه های ذکر شده می توان دید که قیمت دستگاه بسته بندی متناسب با ساختار ماده ای که نیاز به بسته بندی دارد و میزان راندمان درخواستی تان و با توجه به بودجه در نظر گرفته شده ، مختلف است .
اما تمام مهندسین شرکت صنعت کاران متحد در تلاش اند که در کنار قیمت مناسب ماشین آلات تولیدی ، کیفیت بالا را نیز یه نمایش بگذارند و افتخاری مضاعف برای این برند بیافرینند .

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از این دستگاه ها و همچنین اطلاع از آخرین قیمت دستگاه بسته بندی تولید شده توسط گروه صنعتی صنعت کاران متحد می توانید با واحد فروش شرکت تماس بگیرید .

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

sanatkarancompan[email protected]

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *