Disable Preloader

جزئیات مقاله

دستگاه های بسته بندی دستگاه هایی می باشند که جهت بسته بندی محصولات از آن ها استفاده می شود.

دستگاه بسته بندی

 


بسته بندی ده توزین

  بسته بندی ۱۴ توزین  : 

یکی از مهمترین ماشین آلات در زمینه ی تولید محصولات صنایع غذایی و علی الخصوص حبوبات و خشکبار و…  دستگاه بسته بندی مولتی هد ۱۴   توزین  می باشد. از آنجایی که این دستگاه وظیفه ی  خطیر بسته بندی محصولات در شکل ها  و سایز های مختلف بنا بر کشش و درخواست بازار  در ابعاد و ظرفیت های مختلف تولید می گردد.

بسته بندی 14 توزین

بسته بندی چهار طرف دوخت ۱۴ توزین  : 

یکی از دستگاههایی که در شرکت صنعت کاران متحد ، طراح ، سازنده و صادر کننده ماشین آلات خطوط صنایع غذایی و آشامیدنی ،تولید می گردد ، دستگاه بسته بندی مولتی هد ۱۴ توزین می باشد.

بسته بندی 4 طرف دوخت 14 توزین

 بسته بندی چهار طرف دوخت ۱۰ توزین  : 

دستگاه بسته بندی چهارطرف دوخت ده توزین به لحاظ کارکرد ، دارای سیستم  فکی دوخت چهار طرفه به همراه سیستم های برقی برنامه نویسی شده و در ابعاد و سایزهای مختلف می باشد و در انواع و ظرفیت های مختلف دارای سرعت متناسب با محصول می باشد.

چهار طرف دوخت ده توزین

بسته بندی چهار طرف دوخت  پودری : 

دستگاه بسته بندی پودری مجهز به سیستم  کنترلی تمام لمسی بوده و اپراتور به راحتی می تواند با دستگاه کار کرده و یکی از بزرگترین مزیت های این دستگاه سیستم عیب یابی در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

بسته بندی چهار طرف دوخت پودری

بسته بندی  دو توزین : 

دستگاه بسته بندی دو توزین مجهز به سیستم  کنترلی تمام لمسی بوده و اپراتور به راحتی می تواند با دستگاه کار کرده و یکی از بزرگترین مزیت های این دستگاه سیستم عیب یابی در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

بسته بندی دو توزین

بسته بندی  چهار  توزین : 

دستگاه بسته بندی چهارتوزین به لحاظ کارکرد ، دارای سیستم  فکی دوخت دوطرفه به همراه سیستم های برقی برنامه نویسی شده و چهار عدد سیستم توزین و در ابعاد و سایزهای مختلف می باشد و در انواع و ظرفیت های مختلف دارای سرعت متناسب با محصول می باشد.

بسته بندی چهار توزین

قوطی پر کن دو توزین گرانولی  : 

دستگاه بسته بندی قوطی پرکن مجهز به سیستم  کنترلی تمام لمسی بوده و اپراتور به راحتی می تواند با دستگاه کار کرده و یکی از بزرگترین مزیت های این دستگاه سیستم عیب یابی در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد .

دستگاه بسته بندی

قوطی پر کن چهار توزین گرانولی  : 

این دستگاه وظیفه ی خطیر بسته بندی محصولات در شکل ها  و سایز های مختلف بنا بر کشش و درخواست بازار در ابعاد و ظرفیت های مختلف  در داخل انواع ظروف استوانه ای شکل قوطی،پت و…بر عهده دارد.

دستگاه بسته بندی

قوطی پر کن  پودری : 

یکی از دستگاههایی که در شرکت صنعت کاران متحد ، طراح ، سازنده و صادر کننده ماشین آلات خطوط صنایع غذایی و آشامیدنی ،تولید می گردد ، قوطی پرکن پودری می باشد.

دستگاه بسته بندی

بسته بندی حجمی  : 

یکی از مهمترین ماشین آلات در زمینه ی تولید محصولات صنایع غذایی و علی الخصوص حبوبات و خشکبار وچیپس، پفک، پاپ کورن، شکر ، نمک ،دستگاه بسته بندی حجمی  می باشد.این دستگاه وظیفه ی  خطیر بسته بندی محصولات در شکل ها  و سایز های مختلف بنا بر کشش و درخواست بازار در ابعاد و ظرفیت های مختلف را بر عهده دارد.

دستگاه بسته بندی

بسته بندی و کیوم : 

دستگاه بسته بندی وکیوم مجهز به سیستم  مکش هوای داخل بسته در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

دستگاه بسته بندی

  بسته بندی فویل سیل : 

یکی از مهمترین ماشین آلات در زمینه ی تولید محصولات صنایع غذایی و علی الخصوص محصولاتی که نیاز به بسته بندی داخل ظروف  را دارند دستگاه بسته بندی فویل سیل  می باشد.

دستگاه بسته بندی  

بسته بندی سلفون کش  : 

دستگاه بسته بندی سلفون کش مجهز به سیستم PLC و  دوخت حرارتی در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

دستگاه بسته بندی

بسته بندی  شیرینگ پک : 

دستگاه شیرینگ پک مجهز به سیستم  نواری انتقالی همزمان باکس  به سمت خروجی دستگاه در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

دستگاه بسته بندی

  دستگاه بسته بندی دو توزین مینی : 

بزرگترین مزیت این دستگاه ارتفاع پایین حداکثر ۲۴۰ سانتی متر ، برق تک فاز ، قابلیت جابجایی آسان می باشد.

دستگاه بسته بندی

بسته بندی چهار توزین مینی  : 

دستگاه بسته بندی چهار توزین مینی مجهز به سیستم  کنترلی تمام لمسی بوده و اپراتور به راحتی می تواند با دستگاه کار کرده و یکی از بزرگترین مزیت های این دستگاه سیستم عیب یابی در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

بسته بندی 4 توزین مینی

  بسته بندی پودری مینی : 

یکی از دستگاهایی که در شرکت صنعت کاران متحد ، طراح ، سازنده و صادر کننده ماشین آلات خطوط صنایع غذایی و آشامیدنی ،تولید می گردد ،دستگاه بسته بندی پودری مینی می باشد.

 بسته بندی پودری مینی

    دستگاه بسته بندی حجمی مینی : 

دستگاه بسته بندی حجمی مینی به لحاظ کارکرد ، دارای سیستم  فکی دوخت دو  طرفه به همراه سیستم های برقی برنامه نویسی شده و  در ابعاد و سایزهای مختلف می باشد و در انواع و ظرفیت های مختلف دارای سرعت متناسب با محصول می باشد.

 

 

اشتراک گذاری: