دستگاه بسته بندی کشمش

دستگاه بسته بندی کشمش

دستگاه بسته بندی کشمش

کشمش، میوه خشک مغذی است و مانند دیگر خشکبارها در تمام سال یافت می شود. یک غذای پر انرژی، کم چرب و کم سدیم می باشد.در اکثر نقاط ایران یافت میشود. کشمش که محصول فرآوری شده از انگور میباشد،سهم زیادی از تولیدات خشکبار ایران را دربرمیگیرد و بعنوان یک محصول صادراتی پر فروش میتوان از آن یاد برد.

شرکت صنعت کاران متحد طراح، سازنده و صادرکننده ماشین آلات صنایع غذایی خط کامل فرآوری و بسته بندی انواع خشکباراز جمله کشمش -فندوق- پسته و ….. را با بهترین کیفیت تولید مینماید . برای بسته بندی این محصول دو مدل دستگاه بسته بندی وجود دارد :دستگاه بسته بندی کشمش در اوزان زیر یک کیلوگرم و دستگاههای بسته بندی در اوزان بالاتر از یک کیلو گرم که هر کدام از این دستگاهها بنا به ظرفیت تولید و سرعت بسته بندی در دقیقه به مدلهای مختلفی تقسیم میشوند.

دستگاههای بسته بندی توزین دار شامل( دستگاههای بسته بندی تک توزین- دو توزینچهار توزینده توزینچهارده توزین ) برای بسته بندی انواع مواد گرانولی حبوبات -خشکبار(کشمش -فندوق –پسته و…)- قند –شکر- نمک- چای- برنج- غلات – چیپس و پفک و پاپ کرن به صورت تمام اتوماتیک از ۲۰ گرم تا یک کیلو گرم استفاده میشود . با این دستگاه میتوان بسته های (۱۰۰-۲۰۰-۳۰۰-۴۰۰-۷۰۰-۹۰۰و۱۰۰۰ گرمی ) تولید کرد.

برای بسته بندی در اوزان بالاتر از یک کیلو از دستگاههای کیسه یا کارتن پرکن استفاده میشود با استفاده از این دستگاه میتوان بسته بندیهایی در اوزان (۲-۵-۱۰-۱۵-۲۰-۳۰-۵۰) کیلو گرم تولید کرد. برای پرکردن کیسه های خشکبار (کشمش-فندوق-پسته وبرنج و حبوبات و …. در این اوزان مناسب میباشد.

کلیه دستگاههای بسته بندی مجهز به سیستم PLC-تاچ اسکرین لمسی و منوی چهارزبانه میباشند. کلیه دستگاهها شامل ۱۸ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش میباشند

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

[email protected]

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *