سورتینگ ها

سورتینگ ها

سورتینگ ها

یکی از ماشین آلات صنعتی در زمینه دسته بندی محصولات سورتینگ ها می باشند.

سورت کردن به معنای مرتب سازی می باشد.

سورتینگ ها دستگاه هایی می باشند که جهت مرتب سازی محصولات در سایز، شکل ظاهری و رنگ های گوناگون کاربرد دارند حتی شما می توانید با این دستگاه محصولات فاسد و خراب را از محصولات کشاورزی خود جداسازی نمایید.

شرکت صنعت کاران متحد که یکی از بهترین شرکت ها در زمینه طراحی، تولید و صادرات انواع ماشین الات صنعتی ازجمله دستگاه بسته بندی، دستگاه خشک کن ، دستگاه بسته بندی خانگی می باشد دارای انواع دستگاه های سورتینگ از جمله سورتینگ خرما و سورتینگ پرتقال می باشند.

سورتینگ خرما : این دستگاه جهت مرتب سازی محصولات از جمله خرما در سایز های مختلف می باشد. دستگاه سورتینگ خرما از لحاظ کارایی دارای انواع گوناگونی می باشد که هر یک کارایی خاص خود را دارند.

سورتینگ پرتقال : این دستگاه جهت مرتب سازی انواع سبزیجات و میوه جات از جمله پرتقال می باشند. دستگاه سورتینگ پرتقال از لحاظ کارایی انواع مختلفی دارد.

شما می توانید جهت هرگونه اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع دستگاه های صنعتی شرکت صنعت کاران متحد با مشاوران ما دز این زمینه تماس حاصل فرمایید.

کلیه ماشین آلات تولید شده توسط شرکت صنعت کاران متحد شامل ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشند و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل نیز توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و اطلاع از قیمت ماشین آلات می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ تماس حاصل فرمایید و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اشتراک گذاری مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *