دستگاه های سورتینگ

دستگاه سورتینگ

دستگاه های سورتینگ

دستگاه های سورتینگ

امروزه دستگاه های سورتینگ طرفداران بسیاری پیدا کرده اند. سورتینگ ها دستگاه هایی برای سورت و جداسازی محصولات کشاورزی بر اساس نوع، اندازه، شکل ظاهری، رنگ و جداساختن محصولات فاسدبه صورت اتوماتیک می باشند.این دستگاه ها دارای نوار های قابل تعویض می باشند که جهت دسته بندی محصولات در سایز های مختلف می باشد با توجه به نوع محصول و سایز آن سرعت های متفاتی دارند.

سورتینگ خرما :

سورتینگ خرما دستگاهی برای دسته بندی خرما و محصولاتی مشابه آن( زیتون و. .. ) می باشد که با تعویض نوار های دستگاه می توان محصولات را در شش سایز مختلف دسته بندی کرد.

سورتینگ پرتقال:

سورتینگ پرتقال دستگاهی برای جدا سازی انواع میوه جات و سبزیجات (پرتقال، نارنگی و. ..) می باشد که می توان با تعویض نوار های دستگاه محصولات را در ۶ سایز متفاوت دسته بندی نمود.

دستگاه سورتینگ خرماSKM-۵۰۱
ابعاد دستگاه۳۰۰*۱۰۰*۱۵۰
برق مورد نیازسه فاز/تک فاز
توان برق مصرفی۰/۵ کیلو وات
وزن دستگاه۳۵۰ کیلوگرم

کلیه ماشین آلات تولید شده توسط شرکت صنعت کاران متحد شامل ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشند و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل نیز توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و اطلاع از قیمت ماشین آلات می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ تماس حاصل فرمایید و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اشتراک گذاری مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *