دستگاه خشک کن

دستگاه خشک کن

امروزه دستگاه های صنعتی خشک کن در زمینه های مختلف کاربرد فراوانی دارند از این رو توانسته اند طرفداران بسیار زیادی را کسب نمایند. این دستگاه ها در انجام اموری هم چون خشک نمودن انواع میوه و سبزیجات، حبوبات، آجیل، پودریجات، مواد شیمیایی، مواد دارویی، تجهیزات ساختمانی و. . . کاربرد دارند.

معمولا دستگاه های خشک کن با انتقال حرارت به محصولات به خشک نمودن و تبخیر آب موجود در بافت آن ها می پردازند.

محصولاتی هم چون میوه های خشک و سبزیجات خشک مورد استفاده بیشتر افراد می باشند زیرا این محصولات علاوه بر طعم خوب دارای خواص فروان می باشند و از این رو خشک کن های میوه و سبزیجات مورد استفاده ی بسیاری از فروشگاه ها، رستوران ها، مغازه ها و حتی مصارف خانگی قرار گرفته است.

با خشک نمودن محصولات غذایی با استفاده از دستگاه های خشک کن، دیگر محصولات در م عرض خطر فاسد شدن قرار نمیگیرند از این رو طول عمر آن ها افزایش می یابد.
شرکت صنعت کاران متحد که یکی از بهترین تولید کنندگان ماشین آلات صنایع غذایی می باشند دارای انواع گوناگونی از دستگاه های خشک کن جهت خشک نمودن محصولات غذایی می باشند که عباتند از :

دستگاه خشک کن چای
دستگاه خشک کن خرما
دستگاه خشک کن پفک
دستگاه خشک کن ذرت
دستگاه خشک کن باد گرم خشکبار
دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات

دستگاه های خشک کن میوه و سبزیجات نیز انواع مختلفی دارند که عبارت اند از:

خشک کن کانتینیوس : خشک کن کانتینیوس نواری و خشک کن کانتینیوس واگنی
خشک کن کابینتی
خشک کن گردان

شما می توانید جهت کسب هرگونه اطلاعات بیشتر با مشاران ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

کلیه ماشین آلات تولید شده توسط شرکت صنعت کاران متحد شامل ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشند و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل نیز توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و اطلاع از قیمت ماشین آلات می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ تماس حاصل فرمایید و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اشتراک گذاری مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *