ادویه جاتی که خواص ضد سرطانی دارند

ادویه جاتی که خواص ضد سرطانی دارند

ادویه جایی که خواص ضد سرطانی دارند
به پودر های خشک حاصل از دانه ها، میوه ها، ریشه ها و. . . ادویه می گویند.

ادویه که در عربی جمع دواء و معادل فارسی آن چاشنی می باشد دارای کاربرد های فراوان می باشد.

ادویه ها یا همان پودریجات که اغلب جهت عطر و طعم بخشیدن به غذا از آن ها استفاده می شود دارای خواص فراوان می باشد. یکی از دلایل مختلف بودن طعم غذا ها و ذائقه ها در کشور های مختلف به کارگیری ادویه های خاص می باشد. در کشور ایران ادویه جاتی هم چون زردچوبه، فلفل، زیره و دارچین پرمصرف تر می باشند.

انجمن ملی سرطان تایید کرده است که ادویه های زیر خواص ضد سرطانی دارند :
آویشن
ترخون
گشنیز
رازیانه
پونه
رزماری
زرد چوبه
زیره سبز
اکلیل کوهی
هر ادویه خواص مربوط به خود را دارد که اغلب برای درمان بسیاری از بیماری ها کارآیی دارند. لازم به ذکر است که مصرف بی رویه ادویه جات عوارض خطرناکی را به همراه دارد.

اکثر ادویه جات یا همان پودریجات خواصی هم چون تقویت سیستم ایمنی بدن، رفع درد، کمک به دستگاه گوارش، پیش گیری از چاقی فخاصیت ضد پیری و. .. وجود دارد.

در این مقاله ما شما را مختصرا با انواع ادویه جات و خواص آن ها آشنا کردیم در مقاله های بعدی قصد داریم که به صورت تخصصی تر به بررسی هر یک از مواد پودری بپردازیم.

به منظور تهیه، تولید و بسته بندی مواد پودری ماشین آلات صنعتی مورد نیاز می باشد. شرکت صنعت کاران متحد که یکی از بهترین شرکت ها در زمینه ی طراحی و تولید انواع دستگاه بسته بندی، دستگاه خشک کن، دستگاه بسته بندی خانگی دارای انواع دستگاه های صنعتی جهتت تهیه و تولید مواد پودری می باشد.

شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

کلیه ماشین آلات تولید شده توسط شرکت صنعت کاران متحد شامل ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشند و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل نیز توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و اطلاع از قیمت ماشین آلات می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ تماس حاصل فرمایید و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اشتراک گذاری مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *