راه اندازی خط بسته بندی نمک در کشور ارمنستان شهر ایروان

راه اندازی خط بسته بندی نمک در کشور ارمنستان شهر ایروان

در راستای شناساندن محصول با کیفیت ایرانی به بازارهای جهانی و صادرات ماشین آلات صنایع غذایی به نقاط مختلف دنیا این بار شرکت صنعت کاران متحد با ساخت و راه اندازی ماشین آلات خط بسته بندی نمک در شهر ایروان ارمنستان گام دیگری در این زمینه برداشته است.

این خط تولید با ظرفیت روزانه 10 تن نمک بسته بندی شده با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک در حال حاضر مشغول به فعالیت می باشد.

کلیه ماشین آلات این خط توسط شرکت صنعت کاران متحد ساخته و در این کشور نصب و راه اندازی گردیده است.

این دستگاه ها شامل دستگاه بالابر ماردونی تمام استیل، دستگاه بسته بندی چهار توزین، دستگاه نوار نقاله، دستگاه شیرینگ پک می باشد.

صادرات به کشورهای همسایه با توجه به پتانسل مناسب این کشورها برای ایجاد و راه اندازی واحد های بسته بندی مواد غذایی همواره یکی از اهداف شرکت صنعت کاران متحد بوده و تا کنون این شرکت موفق به صادرات ماشین آلات صنایع غذایی به 22 کشور دنیا شده است.

کلیه ماشین آلات تولید شده توسط شرکت صنعت کاران متحد شامل ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشند و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل نیز توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی خطوط مختلف صنایع غذایی و اطلاع از قیمت ماشین آلات می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ تماس حاصل فرمایید و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اشتراک گذاری مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *