صنعت قارچ

صنعت قارچ

نوگرایی و تنوع طلبی در ذات خلقت نهاده شده است. باتغییرات نگرش درسطح جهانی نسبت به مصرف مواد غذایی،  صنعت قارچ نیز جزو رویکردهای نوین تولید کنندگان قرارگرفته است.از این رو اطلاعاتی درباره صنعت قارچ  تقدیم میگردد.

جدای از زیبایی صنعت قارچ وجود پارامترهای متنوع و مطبوع مورد نیاز جهت تولید و فرآوری محصول در زمینه این صنعت در کشور که از 13 اقلیم 11 اقلیم را به خود اختصاص داده است، صنعت قارچ با در نظر گرفتن مؤلفه هایی حقیقی همچون مواد اولیه ارزان قیمت، نیروی انسانی متخصص و غیر متخصص، سوخت ارزان قیمت، سهولت و امکان صادرات، وجود بازارهای مطلوب و……….. این صنعت را به صنعتی برتر تبدیل نموده است. اگرچه هنوز بر محصولات قارچ مطالعه و پرداخت کافی صورت نگرفته وناشناخته باقی مانده است.

از این رو شرکت صنعت کاران متحد درخشان براین باور است تا با توجه به نیاز روز افزون و پتانسیل بالای کشور در جهت پیشرفت همه جانبه در صنعت بر این مهم، “صنعت قارچ” و توسعه هرچه بیشتراین محصول با استفاده ازتکنیک­های جدید متمرکز گردیده تا کشورمان “ایران” نیز در کنار کشورهایی همچون “هلند” که از جمله بزرگترین صادر­کنندگان قارچ دکمه­­­­ای در دنیا می­باشد جایگاه خاص خویش را باز نموده و سهم عمده­ای از بازار های جهانی را به خود اختصاص  می­دهد.

همچنین علاوه بر سود­دهی مناسب و بازده خوب این صنعت در چند سال اخیر و گسترش آن در سراسر کشور از جمله آذربایجان و بازار پسند بودن قارچ دکمه­ای سفید که یکی از محصولات باغبانی­ست که پوشش محافظی نداشته و مستعد فساد است، روش های مختلفی چون خشک ­کردن، منجمد ­کردن، نگهداری در مایعات، و کنسرو کردن جهت حفظ ارزش غذایی آن ابداع گردیده است.

بنابر این بسته­ بندی به روش اتمسفر اصلاح شده MAP  روش جدیدی ست که توسط تولیدکنند­گان جهت افزایش ماندگاری تازه خوراکی استفاده می­گردد.

شرکت صنعت کاران متحد درخشان خرسند است که با بهره گیری ازاین تکنولوژی در دستیابی به این مهم و به روز آوری در صنعت قارچ  و فراهم آوردن رضایت تولیدکنندگان و آبادانی ایران عزیزمان سهم کوچکی را بر عهده دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از دستگاه ها و همچنین اطلاع از آخرین قیمت دستگاه های بسته بندی می توانید با واحد فروش شرکت به شماره ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ تماس حاصل نموده و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه (1)

 • Ghazwan.had Reply

  Dear Sir ,

  I am writing to ask for some information about
  ‎دستگاه بسته بندی تی بگ

  Please send me the complete Information Including :
  ۱-Price US $.
  ۲-Payment terms.
  Looking forward to your reply as soon as possible.
  Thank you ..
  Yours sincer
  Ghazwan

  مرداد 6, 1398 at 12:18 ب.ظ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *