دستگاه بسته بندی ادویه جات

دستگاه بسته بندی ادویه جات

دستگاه بسته بندی ادویه جات

ادویه جات از دیرباز به عنوان طعم دهنده انواع غذاها ذائقه هر کدام از ما را تحت تاثیر خود قرارداده است . علاوه بر خواص غذایی بالا و همچنین خواص دارویی مفید سهم بزرگی از بازار فروش مواد غذایی را به خود اختصاص داده است . امرووزه در همه فروشگاههای عرضه مواد غذایی از این نوع محصول یافت میشود با پیشرفت جوامع و صنعتی شدن زندگی نیاز به ادویه جات بسته بندی شده در وزنهای مختلف بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است

بسته بندی ادویه و پودریجات
در همین خصوص شرکت صنعت کاران متحد بعنوان طراح ، سازنده و صادر کننده ماشین آلات مواد غذایی سازنده دستگاه های بسته بندی تمام اتوماتیک برای بسته بندی انواع ادویه جات- پودرهای خوراکی و دارویی – انواع آردها میباشد که این دستگاهها به دو دسته تقسیم میشوند: دستگاههای بسته بندی در اوزان زیر یک کیلوگرم و دستگاههای بسته بندی در اوزان بالاتر از یک کیلو گرم که هر کدام از این دستگاهها بنا به ظرفیت تولید و سرعت بسته بندی در دقیقه به مدلهای مختلفی تقسیم میشوند.

دستگاههای بسته بندی پودری ( دستگاههای بسته بندی پودری- قوطی پرکن پودری- ساشه پودری ) برای بسته بندی انواع مواد پودری ادویه جات ، آرد برنج و… به صورت تمام اتوماتیک از اوزان پایین تا یک کیلوگرم استفاده میشود . با این دستگاه میتوان بسته های (۱۰۰-۲۰۰-۳۰۰-۴۰۰-۷۰۰-۹۰۰و۱۰۰۰ گرمی ) تولید کرد.

برای بسته بندی در اوزان بالاتر از یک کیلو از دستگاههای کیسه پرکن پودری استفاده میشود با استفاده از این دستگاه میتوان بسته بندیهایی در اوزان (۲-۵-۱۰-۱۵-۲۰-۳۰-۵۰) کیلو گرم تولید کرد. برای پرکردن کیسه های مواد پودری و…. در این اوزان مناسب میباشد.

کلیه دستگاههای بسته بندی مجهز به سیستم PLC-تاچ اسکرین لمسی و منوی چهارزبانه میباشند. کلیه دستگاهها شامل ۱۸ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش میباشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره دستگاه بسته بندی ادویه جات می توانید با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

۹۸۲۶۳۴۷۶۳۳۲۶-۸+ ۹۸۲۶۳۴۷۱۴۹۶۴-۶+ ۹۸۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰+

Email:[email protected]

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

[email protected]

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *