دستگاه طعم پاش پیوسته SKM-۲۰۳

یکی از مهمترین ماشین آلات در خط فرآوری وبسته بندی خشکبار دستگاه طعم پاش پیوسته (درام) می باشد. از آنجایی که این دستگاه وظیفه ی طعم زنی به محصولات تولیدی را برعهده دارد در ابعاد و ظرفیت های مختلف تولید می گردد.
همچنین یکی از مهمترین ماشین آلات در خط فرآوری و تولیدی محصولات مرتبط با پفک و سایر محصولات مرتبط دستگاه دراژه طعم پاش و ماشین آلات خطوط تولیدی صنایع غذایی و اشامیدنی می باشد. از آنجایی که این دستگاه وظیفه ی طعم زنی و رطوبت گیری پفک را برعهده دارد در ابعاد و ظرفیت های مختلف تولید می گردد.
این دستگاه به لحاظ کارآیی و مکانیزم عملکردی ، به صورت تمام اتوماتیک بوده و شامل مخزن اصلی درام دار و همچنین سیستم عملکردی پاششی می باشد.

یکی از دستگاههایی که در شرکت صنعت کاران متحد ، طراح ، سازنده و صادر کننده ماشین آلات خطوط صنایع غذایی ، بسته بندی و آشامیدنی ، تولید می گردد ، دستگاه طعم پاش پیوسته (درام ) خشکبار می باشد. دستگاه طعم پاش به لحاظ کارکرد ، دارای یک مخزن اصلی تمام استیل با سیستم کنترل سرعت و نازل طعم پاش می باشد. این دستگاه مجهز به درام متحرک جهت دوران محصول و طعم دهی کامل به محصول بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی خشک کاربرد فراوانی دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره دستگاه طعم پاش پیوسته (درام ) می توانید باواحد فروشاین شرکت تماس حاصل نمایید.

۵- ۴۴۵۲۶۶۰۱ -۰۲۶
۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰
[email protected]

دستگاه طعم پاش پیوسته خشکبارSKM-۲۰۳
ابعاد دستگاه۳۰۰*۷۰*۱۶۰
برق مورد نیازسه فاز
توان برق مصرفی۱/۵ کیلو وات
وزن دستگاه۵۰۰ کیلو گرم

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *