دستگاه وکیوم

چرا به دستگاه بسته­بندی وکیومی اندیشیده­ایم؟

بشر امروزی گذشته از انسان دوران­های اولیه تاریخ که هر آنچه را از زیست بوم به دست میآورد به مصرف آنی می­رساند یعنی به عبارتی نیازی به تثبیت ماندگاری و ویتامینها و مواد معدنی غذا نداشت، علاقه­مند است به منظور ماندگاری محصول مصرفی به بسته­بندی آن بپردازد. در این میان محصولات بسته­بندی­حاصل شده از دستگاه­های بسته­بندی همچون دستگاه وکیوم دنیای زیبائی را تشکیل داده­اند که در آن از خردسال تا بزرگسال می­تواند به فانتزی­های زیبائی که در این بازار پرطمطراق خلق شده است و با کیفیتشان، کیفیت ماندگاری محصول را نیز تضمین می­کنند دست یابند.

سبزیها و میوه­ها با بهره­مندی از انواع مواد معدنی و ویتامین­ها از امتیاز بسیار بالائی برای قرار گرفتن در رژیم غذایی روزانه برخوردارند. جدای این حسن، به دلیل آلودگی­های موجود در طبیعت و درصد بالای انتقال بیماری­های میکروبی و انگلی طریقه­ی شستشو و نگهداری آنها برای جلوگیری از ورود میکروب به میکروارگانیسم محصول از اهمیت بالائی برخورداست که دستگاه وکیوم در این زمینه به جایگاهی مطلوب دست یافته است و وکیوم کردن این محصولات را ضروری نموده است.

از آنجایی که به کارگیری اتمسفر اصلاح شده ­ی به کار گرفته شده در دستگاه وکیومی برای نگهداری میوه­ و سبزی­های تازه از جمله مواردی است که در اغلب تحقیقات قرن بیستم مورد آنالیز و برررسی قرار گرفته است. به کار گیری این فرمول در دستگاه وکیوم زمانی مؤثر خواهد بود که با کنترل دما همراه باشد وگرنه در تمام دماها مؤثر نخواهد بود. بنابراین مقادیر گاز و درجه حرارت در این تکنولوژی از اهمیت بالائی برخوردار است.

از این رو در راستای بسته­بندی وکیومی انواع مواد غذایی مانند سبزیجات، پیاز، سیر، بادنجان، هویچ، خشکبار،گوشت، مرغ، میگو، قارچ، خرما و ... دستگاه وکیوم SKM2010 مخصوص ظروف آماده تک مخزنه ساخت شرکت صنعت کاران متحد درخشان دارای سیستم دیجیتال حافظه­دار و فول اتومات، آلیاژ بدنه داخلی 304، ضد زنگ و ضد اسید، سیستم تزریق گاز که جهت افزایش ماندگاری محصولات بر روی دستگاه وکیوم نصب می­گردد، دوخت، تنظیم و فشار کابین می­باشد معرفی می­گردد.

دستکاه وکیوم با بهترین کیفیت و تکنولوژی روز که در دسته ماشین­آلات صادراتی CLASS A، ساخت مهندسان مجرب صنعت کاران متحد است،  معرفی می­گردد.

جهت دریافت کاتولوگ دستگاه بر روی لینک زیر کلیک کنید.