دستگاه بسته بندی میوه

از آنجا که هدف از دستگاه بسته­ بندی میوه جلوگیری از فساد داخلی فیزیکی، شیمیایی و زیستی می­باشد.شرکت صنعت کاران متحد در راستای احترام به مهندسی بعد از برداشت محصول به منظور پیشگیری نمودن از، از دست­رفتن رطوبت بافت مواد خوراکی تازه در شرایط عادی جوی و بعلاوه جلوگیری از پژمرده شدن و ناشاداب بودن آن در ذیل به معرفی برخی از مزایای آنمی­پردازد.

. این روزها شاهد تعدد و تنوع محصولات بسته­بندی شده­ی چشمگیر و پرطمطراق بسیاری در بازار هستیم. بنابراین از ویژگی­های انواع دستگاه بسته­ بندی میوه می­توان از یک سو به نقش چشمگیر آن در بازاریابی و از سوی دیگر به قابلیت انتقال دادن اطلاعات بسیاری به مشتری اشاره کرد. اگرچه بسته­ بندی میوه درمرحله پایانی چرخه قرار می­گیرد ولی همچنان وزن­کشی و بسته­بندی یکی از مراحل مهم در سفر طولانی و پیچیده از رشد به مصرف­کنندگان است و  در سالم تحویل دادن محتویات بسته درسفر از تولید به مصرف نقش پایداری را ایفا میکند.                                 

  شرکت صنعت کاران متحد یکی از باکیفیت­ترین تولید­کننده­های دستگاه بسته­بندی و خط کامل سورت  میوه و سبزی در ایران می­باشد. این دستگاه برای استفاده به صورت صنعتی و نیمه صنعتی طراحی شده است. با توجه به استفاده روزافزون از محصولات بسته­بندی جایگزین بسیار مناسبی برای محصولات فله­ای  موجود در بازار می­باشد.

دستگاه بسته­ بندی میوه دارای مشخصات عمومی زیر می­باشد:

سيستم تخليه در آب:          

سیستم تخلیه در آب متشکل از حوضچه شستشو و وان تخلیه از جنس فولاد ضدزنگ می­باشد. سیستم پیش­بری میوه مجهز به پمپ سیرکولاسیون و نقاله بالابر رولری به ابعاد 1*3*4 متر و توان مصرفی 3 کیلو وات می­باشد.                                         

2- ميز گزينش اوليه:

  میز گزینش اولیه شامل میز رولری حمل میوه مجهز به رولرهای مخصوص می­باشد مناسب جهت جداکردن میوه­های ناسالم بوسیله دستگاه به صورت تمام اتوماتیک و بدون دخالت اپراتور می­باشد. طول دستگاه 2/5 متر، عرض دستگاه 30 سانتی­متر (تعداد 25 سبد) بوده واز طرفی مجهز به سکوی ایستادن کارگران است.

3- ماشين اتوماتيک ضدعفونی و پوليش ميوه:

ماشین ضدعفونی و پولیش میوه  شامل سیستم ضدعفونی پاششی و شستشوی ثانویهبا آب بر بستر برسهای مخصوص می­باشد. این دستگاه مجهز به سیستم آبگیر است. دارای ابعاد 3/0 * 1/5. ماشین اتوماتیک ضدعفونی و پولیش میوه دارای برسهای ظریف است که سطح میوه را تمیز می­کند و به تناسب نوع میوه از پرکلرین یا متیل بروماید به منظور ضدعفونی به آن اضافه می­نماید.   

4-دستگاه پولیش یا واکسینگ:

که دارای ابعاد 3/0 × 5/1 متر است و برس های مخصوص دارد که ضمن حرکت روی نقاله های غلطکی مواد پارافینی را به میوه می رساند.

4- تونل خشک کن:

این دستگاه مجهز به نقاله حمل میوه در داخل تونل می­باشد. تونل خشک­کن و سیستم کانال هدایت هوای گرم و سیستم تولید هوای گرم می­باشد. طول دستگاه 6 متر و عرض آن 1 متر می­باشد.                                                    

5- سيستم رديف کن و هدايت ميوه به ماشين وزنی:

این دستگاه  مجهز به مجموعه لاستيکی مخصوص هدايت ميوه، برسهای هدايت ميوه، تنظيم کننده ميوه با  طول 5 متر و عرض  5/1 متر می­باشد.

6- ماشين درجه بندی وزنی ( سورتينگ ميوه وزني پيشرفته ):

این دستگاه مجهز به  سيستم انتقال ميوه، سيستم توزين و درجه بندی تنظيم کننده سرعت می­باشد. 

7- سيستم بسته بندی:

سیستم بسته­بندی مجهز به نقاله اصلی توزیع میوه، نقاله­های بسته­بندی میوه و تابلو فرمان کل خط می­باشد.          

  دستگاه بسته­بندی میوه و سبزیجات محصول شرکت صنعت کاران ن متحد می­باشد که از قطعات مرغوب ایرانی به همراه قطعات خارجی دارای استاندارد ساخته­شده است.

1.    تنظیم دستگاه به طریقه­ی نرم افزاری می­باشد.

2.    قابلیت اپراتوری آسان یکی دیگر از مزیت­های این دستگاه نسبت به طریقه­ی سنتی می­باشد.

3.    دارای قابلیت نصب آسان.

4.    دارای ظاهری مناسب.

5.    دارای قیمت بسیار مناسب.

6.    بدنه از جنس استنلس استیل و ضد زنگ می­باشد.

7.    مطابق با اصول بهداشتی.

8.    دارای 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می­باشد.