Disable Preloader

جزئیات مقاله

دستگاه بسته بندی سس مایونز تک نفره

دستگاه بسته بندی سس مایونز تک نفره

دستگاه بسته بندی سس مایونز تک نفره طراحی شده توسط مهندسین شرکت صنعت کاران متحد.سس مایونز بعنوان چاشنی یا طعم دهنده انواع سالادها و غذاهای آماده در فست فودها- رستورانها و منازل مورد استفاده قرار میگیرد.

امروزه با گسترش شهرنشینی و استفاده اغلب مردم از غذاهای آماده  این چاشنی غذایی نیز مصرف بالایی را به خود اختصاص داده است . سس مایونز تک نفره یا همان سس مایونز ساشه توسط دستگاه بسته بندی ساشه مایعاتی بسته بندی میشود.

شرکت صنعت کاران متحد طراح،سازنده و صادرکننده انواع ماشین آلات فرآوری و بسته بندی مواد غذایی سازنده دستگاه بسته بندی سس مایونز تک نفره یا ساشه مایعاتی میباشد.

از این دستگاه برای بسته بندی انواع مایعات از جمله سس مایونز- سس گوجه فرنگی- سس کچاپ- سس هزار جزیره- سس خردل- آبلیمو- آبغوره- نبات مایع- عسل- روغن حیوانی و…. استفاده میشود.

بسته هایی که این دستگاه قابلیت تولید آن را دارد عبارتند از: بسته بندی سه طرف دوخت- بسته بندی چهارطرف دوخت-  بسته بندی مدادی با قابلیت آسان باز شو میباشد که معمولا در اشکال مستطیل شکل کوچک و بزرگ یا به صورت باریک و مدادی در بازار دیده میشوند.

این دستگاه تمام اتوماتیک با سرعت بسته بندی 35 تا 50 بسته در دقیقه میباشد. جنس بدنه دستگاه از نوع آهن با رنگ کوره ای مقاوم و مخازن تمام استیل میباشد. تاچ اسکرین لمسی با منوی چهار زبانه و کاربری آسان و راحت  از ویژگیهای منحصر به فرد این دستگاه میباشد.

این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز در ساخت این دستگاه این کالا را قابل رقابت با نمونه های خارجی نموده و حتی موفق به صادرات این محصول به خارج از کشور گردیده است. این دستگاه قابل استفاده در کارخانجات تولید سس مایونز-سس گوجه فرنگی- تولید عسل- آبلیمو- روغن مایع و…  میباشد.

این دستگاه دارای 18 ماه گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش میباشد. مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل توسط متخصصین این شرکت صورت میپذیرد.

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

 

sanatkarancompany@gmail.com

اشتراک گذاری: