Disable Preloader

جزئیات مقاله

دستگاه بسته بندی تک نفره کنجد

دستگاه بسته بندی تک نفره کنجد

دستگاه بسته بندی تک نفره کنجد طراحی شده توسط مهندسین شرکت صنعت کاران متحد.کنجد یک ماده مغذی با خاصیتهای فراوان است که امروزه محصولات متعددی باشکلهای گوناگون از کنجد در بازار موجود میباشد.

روغن کنجد- ارده- و سایر محصولات در بسته بندی های گوناگون مورد استفاده قرار میگیرد. موارد مصرف آن در شیرینی پزی- کلوچه پزی- تهیه نانهای گوناگون-و… میباشد. برای استفاده بهتر و سریعتر با رعایت موارد بهداشتی میتوان کنجد را در بسته بندیهای کوچک با وزن کم بسته بندی نمود .

این نوع بسته بندی به نام دستگاه بسته بندی تک نفره کنجد یا دستگاه بسته بندی ساشه کنجد معرفی میگردد .

این بسته بندی در اشکال مختلف به شکلهای سه طرف دوخت-چهار طرف دو.خت- مدادی با قابیلت ایزی اوپن یا راحت بازشو دیده میشود و معمولا به شکلهای مستطیلی یا مربع کوچک یا مدادی  بسته بندی صورت میگیرد.

برای بسته بندی انواع مواد غذایی در اوزان پایین مثل ( نمک ، شکر، کاکائو کافی میکس ،نسکافه ،کنجد و…. )از این دستگاه استفاده میشود.

این دستگاه ساخت شرکت صنعت کاران متحد طراح، سازنده و صادر کننده انواع ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی میباشد. 

ویژگیهای این دستگاه عبارتند از تمام اتوماتیک، دارای منوی چهار زبانه، تاچ اسکرین لمسی با کاربری آسان برای اپراتور،حمل و نقل آسان ،ارتفاع پایین  و قابل استفاده در کارخانجات تولیدی-کارگاههای خانگی- فروشگاهها –مراکز خرید و… میباشد.

دستگاه بسته بندی تک نفره کنجد

این دستگاه تماما ساخت داخل میباشدو با استانداردهای جهانی مطابقت داشته و حتی به کشورهای خارجی نیز صادرگردیده است.

بدنه دستگاه از جنس آهن با پوشش رنگ الکترو استاتیک کوره ای با مقاومت بالا و همچنین مخازن آن از جنس تمام استیل و کاملا بهداشتی میباشد. برق مصرفی دستگاه 220 ولت و تنها به یک نفر اپراتور نیازدارد.سرعت بسته بندی در دقیقه بین35 تا 50 بسته متغیر میباشد.

18 ماه گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش ،نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل توسط متخصصین این شرکت صورت میپذیرد.

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

 

sanatkarancompany@gmail.com

اشتراک گذاری: