Disable Preloader

جزئیات مقاله

دستگاه بسته بندی تک نفره قهوه

دستگاه بسته بندی تک نفره قهوه

دستگاه بسته بندی تک نفره قهوه طراحی شده توسط مهندسین شرکت صنعت کاران متحد.قهوه این میوه مهم آمریکای جنوبی سهم گسترده ای در بازار نوشیدنیهای دنیا ایفا میکند. بسته بندی پودر قهوه به شکلهای گوناگون در همه جا یافت میشود.

اما برای دسترس بودن و سریع مهیا شدن یک قهوه خوب چه راهکاری را باید پیشنهاد کرد؟

دستگاه بسته بندی تک نفره قهوه یکی از راه حل های این مسئله است. به این صورت که بسته بندیهای کوچک بارعایت موارد بهداشتی و ظاهری زیبا

درابعاد و سایز های گوناگون تولید شده و برای آماده شدن یک قهوه مناسب و خوب فقط نیاز به مقداری آب جوش است تا یک قهوه فوری و مناسب برای شما تهیه شود.

دستگاهی که میتواند قهوه را به این شکل بسته بندی کند دستگاه بسته بندی تک نفره قهوه یا در اصطلاح دستگاه بسته بندیساشه قهوه نام دارد که یکی از محصولات تولیدی شرکت صنعت کاران متحد طراح،سازنده و صادرکننده انواع ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی  میباشد

این دستگاه به صورت تمام اتوماتیک انواع مواد پودری از جمله قهوه ،کاکائو، کافی میکس ،ادویه جات و… را دراوزان پایین از 3 تا 10 الی 15 گرم در بسته بندیهای مختلف سه طرف دوخت ،چهارطرف دوخت، مدادی و ….بساته بندی میکند.

سیستم برنامه نویسی plc، استفاده از موتور سروو با دقت وزن بالا،تاچ اسکرین لمسی ، کاربری آسان و منوی چهار زبانه از ویژگیهای منحصر به فرد این دستگاه میباشد.

دستگاه بسته بندی تک نفره قهوه

این دستگاه دارای ارتفاع کوتاه ، وزن پایین با قابلیت جابجایی آسان مناسب برای استفاده در فروشگاهها، کارگاههای کوچک و همچنین کارخانجات تولید و فرآوری و بسته بندی قهوه میباشد.

این دستگاه دارای 18 ماه گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش و همچنین مراحل نصب و راه اندازی و آموزش دستگاهها توسط تکنسین های این شرکت صورت میگیرد.

این دستگاه با تکنولوژی روز دنیا  ساخته شده و قابل رقابت با نمونه خارجی و صادر شده به چندین کشور از جمله ترکمنستان- عراق- تاجیکستان و… میباشد.

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

 

sanatkarancompany@gmail.com

 
 
اشتراک گذاری: