دستگاه بلت

دستگاه بلت جهت انتقال قند از سانتریفیوژ به گرمخانه بعد از دستگاه بلت می باشد. نوار دستگاه بلت از اجناس تمام بهداشتی بوده و در قسمتهایی که نیاز به سیستم بلت باشد از این دستگاه استفاده می شود.دستگاه بلت در نمونه های انتقالی از پایین به بالا مورد استفاده قرار می گیرد.این دستگاه دارای مخزن در ابتدای دستگاه بلت بوده و قابل تنظیم برای رساندن محصول به ارتفاع مد نظر می باشد.

دستگاه بلت به دلیل اینکه جهت انتقال مواد به قسمتهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد بسته به نوع ، ابعاد و اندازه مورد نیاز در هنگام جانمائی توسط متخصصین و مهندسین شرکت ، صورت گرفته و بنا بر نیاز کارگاه یا کارخانه تولید و طراحی می گردد . از مزایای این دستگاه می توان به سیستم تابلو برق دیجیتال و نوار انتقال تمام بهداشتی اشاره نمود. شاسی دستگاه از رنگ های کوره ای الکترو استاتیک می باشد.

از مزایای دیگر دستگاه بالابر ، قابلیت تنظیم ارتفاع و طول دستگاه اشاره کرد. تمامی الکترو موتور ها و قطعات به کار گرفته شده در تولید دستگاه از بهترین و با کیفیت ترین های روز دنیا می باشند.تمامی ماشین آلات تولیدی در زمان راه اندازی ، با اعزام کارشناس به محل کارخانه ، آغاز به کار نموده و پس از اخذ اولین نمونه تولید شده از خطوط تولیدی ، اقدام به تولید روتین می گردد .

شرکت صنعت کاران متحد در زمینه راه اندازی و نصب تجهیزات و ماشین آلات تولیئد قند پخت ، از سیستم های علمی و روز دنیا در زمینه خطوط تولیدی شکر استفاده نموده و تابع استانداردهای روز دنیا و اتوماسیون های صنعتی می باشد.

دستگاه بلت

از دیگر مزایای دستگاه بلت برخوردای از استهلاک بسیار پایین در کارکرد قطعات می باشد.

این دستگاه نیازی به قطعات و لوازم یدکی نداشته و بعد از انجام نصب و راه اندازی آماده بهره برداری می گردد.

 

همچنین شرکت صنعت کاران متحد آمادگی خود را جهت بازدید مشتریان گرامی از ماشین آلات خود اعلام می نماید.