دستگاه آپارات قند همراه با کندانسور

دستگاه آپارات قند همراه با کندانسورمجهز به سکوی تمام استیل طرح قائم robrt همراه با کندانسور می باشد.ظرفیت دستگاه آپارات همراه با کندانسور در هر پارت پخت چهار تن می باشد.در قسمتهای کار بادستگاه ، همراه با کندانسور ،دریچه های مخصوص بازدید قرارگرفته است.

دستگاه آپارات مجهز به با رومتریک با فلوتر اتوماتیک تنظیم سطح آب به همراه پمپ وکیوم و پمپ مربوطه می باشد که در قسمتهای مورد نظر دستگاه آپارات همراه با کندانسور قرار گرفته است. قابل ذکر است در طراحی دستگاه آپارات کاهش در مصرف انرژی مد نظر بوده و قسمت مبدل حرارتی در داخل دستگاه آپارات همراه با کندانسور نصب و قابل دمونتاژ خواهد بود.

دستگاه آپارات قند همراه با کندانسور

عملکرد اصلی دستگاه آپارات مربوط به مرحله ی کریستالیزاسیون می باشد . شربت قند پس از تولید در لوله های این دستگاه به صورت ناپیوسته حرکت در می آیند و با روال رفت و برگشت ، شربت به مرحله ی اشباع و فوق اشباع می رسد . مخازن تحت خلاء به فعالیت می پردازد. در این مرحله ، باید شربت طی حرارت افزایش دما پیدا کرده و تغلیظ گردد . دستگاه آپارات مجهز به مبدل های حرارتی بوده که باعث جوشش شربت می گردند.این دستگاه شامل سه قسمت از شماره های یک تا سه می باشد . در کل مراحل این فرآیند باعث تشکیل مراحل کریستالیزاسیون و دانه بندی می گردد.

سیستم آپارات به دلیلی اهمیتی که در خط تولید قند کله – شمشی به روش پختی دارد از جنس تمام استنلس استیل تولید گردیده و بر اساس ظرفیتهای درخواستی قابل ارائه می باشد.

 

اطلاعات فنی این ماشین به شرح زیر می باشد :

نام دستگاه

دستگاه آپارات همراه باکندانسور

نوع دستگاه:

الکترومکانیک

طول دستگاه:

3.5 متر

عرض دستگاه:

2.5 متر

ارتفاع دستگاه :

4.1 متر

تعداد اپراتور مورد نیاز:

یک نفر

ظرفیت تولید دستگاه:

700 کیلو گرم در ساعت

تجهیزات مورد نیاز جانبی:

مخزن ذخیره

توان مصرفی:

3kw

ولتاژ ورودی :

380 V

وزن دستگاه:

1500kg

 

 جهت مشاهده تصاویر کلی و ارائه توضیحات کامل تر به وب سایت جدید صنعت کاران متحد وارد شوید