خط کامل بوجاری با پولیش حبوبات

خط بسته بندی حبوبات و خشکبار

شرکت صنعت کاران متحد طراح ، سازنده و صادر کننده خط بسته بندی حبوبات و حشکبار و انواع ماشین آلات بسته بندی حبوبات و خشکبار و انواع ماشین آلات بسته بندی محصولات غذایی می باشد .

خط پاک کنی و بسته بندی انواع حبوبات از جمله نخود، لوبیا چیتی،لوبیا قرمز،لوبیاسفید،لوبیا چشک بلبلی،

عدس،لپه،ارزن،باقلاخشک و خشکبار مناسب جهت سورت و بسته بندی نخود، لوبیاچیتی، لوبیاقرمز، لوبیا سفید، لوبیا چشم بلبلی

برنج، جو ، ذرت، ماش، و انواع بادام هندی، درختی، کوهی، پسته کوهی، پسته اکبری، پسته فندقی

پسته کله قوچی، تخم آفتابگردان، تخم کدو،فندق، آلو،آلوچه، چلغوز، تخمه ژاپنی،نخودچی وغیره می باشد.

پاک کنی و بسته بندی حبوبات و خشکبار به صورت تمام اتوماتیک می باشد و نحوه ی چیدمان ماشین آلات در خط پاک کنی وبسته بندی حبوبات وخشکبار به صورتهای مختلف قابل انجام می باشد.

سیستم پاک کنی و بسته بندی حبوبات وخشکبار تولیدی شرکت صنعت کاران متحد به صورت کاملا اتوماتیک بوده و با رعایت اصول و استانداردهای بهداشتی تمام ماشین آلات مربوط به این خط ازبهترین و با کیفیت ترین برند ها تولید می گردند.

خط کامل بوجاری با پولیش حبوبات

ماشین آلات خط تولید به تفکیک ذیل می باشند:

1- دستگاه بالابر کاسه ای حبوبات و خشکبارمدل SKM 1401

دستگاه بالابر کاسه ای حبوبات وخشکبار جهت انتقال محصولات مختلف از جمله حبوبات و خشکبار ، شکلات ، تافی ، چیپس و ... مورد استفاده قرار می گیرد.تمامی پیمانه های دستگاه بالابر کاسه ای از جنس تمام اسنلس استیل بوده و دستگاه بالابر کاسه ای حبوبات وخشکبار این انتقال را با سرعت دلخواه نسبت به ظرفیت کاری تولید حبوبات وخشکبار برعهده دارد.

2- دستگاه پولیش حبوبات و خشکبار مدل SKM 1404

دستگاه پولیش حبوبات وخشکبار مختص جلا دادن و براق کردن حبوبات و خشکبارمی باشد که توسط دستگاه پولیش حبوبات و خشکبار صورت می پذیرد. این مرحله قبل از بسته بندی حبوبات و خشکبار صورت پذیرفته و توسط دستگاه پولیش ، محصولات با ظاهری زیباتر آماده ارائه میگردند.

3- دستگاه نوارنقاله دستچین حبوبات وخشکبار SKM 1403

دستگاه نوارنقاله دستچین حبوبات وخشکبار مختص جداسازی محصولات بی کیفیت می باشد که توسط اپراتور صورت می پذیرد. دستگاه نوار نقاله دستچین در ابعاد استاندارد و سفارشی تولید می گردند.نوار انتقال دستگاه نوارنقاله دستچین حبوبات وخشکبار از جنس pvc کاملاً بهداشتی می باشد.همچنین دستگاه نوار نقاله دستچین مجهز به سیستم تابلو برق می باشد

4- دستگاه بوجاری حبوبات و خشکبار SKM 1400

دستگاه بوجاری حبوبات و خشکبار مختص جداسازی گردوخاک و خاشاک و ضایعات می باشد.دستگاه بوجاری در دو مدل با ظرفیت های صنعتی تولید می گردند.دستگاه بوجاری حبوبات و خشکبار مجهز به سیستم تابلو برق و همچنین کنترل دیجیتال مختص دستگاه بوجاری می باشد.از دیگر مزایای دستگاه استفاده کامل از این مدل در خطوط تولید حبوبات و خشکبار می باشد.

5- بالابر دستگاه بسته بندی مدل SKM 1101

بالابر دستگاه بسته بندی مدل Zمختص انتقال حبوبات و خشکبار به دستگاه بسته بندی می باشد.کاسه های دستگاه بالابر دستگاه بسته بندی مدل Z از جنس پلی آمید و کاملاً بهداشتی بوده و جهت ظرفیتهای مختلف قابل تنظیم می باشد.دستگاه بسته بندی مدل Z در ظرفیتهای مختلف از تک توزین تا شانزده توزین می باشد.همچنین دستگاه بالابر در انواع محصولات مواد غذایی کاربرد دارد. دستگاه بالابر دستگاه بسته بندی مدل Z قابل تولید در ارتفاع دلخواه نیز می باشد.دستگاه بالابر بدون نیاز به اپراتور انسانی می باشد.

6-دستگاه بسته بندی چهارتوزین SKM 1004

دستگاه بسته بندی چهارتوزین مناسب جهت بسته بندی خشكبار ، حبوبات ، پسته ، چيپس ، میوه خشک وغیره بوده و بسته بندی انواع محصولات مواد غذایی به صورت سه سردوخت انجام می پذیرد.دستگاه بسته بندی چهارتوزین مجهز به لودسل و چشم الکترونیکی در قسمت بسته بندی بوده و کارکرد دستگاه با سیستم PLC می باشد. دستگاه بسته بندی چهار توزین مجهزبه کاسه های وزن کشی می باشدوعملکرد دستگاه توسط صفحه تاچ اسکرین کنترل می گردد.

7-دستگاه تاریخ زن SKM 6H

دستگاه تاریخ زن قابلیت نصب بروی انواع دستگاههای بسته بندی خشكبار ، حبوبات ، پسته ، چيپس ، پفک ، کشمش،میوه خشک و مواد پودری ، ویفر و بیسکویت و غيره رادارا می باشد.سیستم تاریخ زن به صورت حرارتی پنوماتیکی می باشد و در صورت نیاز قابلیت کاربه صورت دستی جهت بسته بندی مرغ و جعبه های مقوایی رانیز دارا می باشد.این دستگاه قابلیت نصب برروی دستگاه بسته بندی رادارد.دستگاه تاریخ زن تا پنج ردیف اطلاعات را برروی محصولات بسته بندی شده حک نموده ودستگاه قابل تنظیم باسرعت دستگاه بسته بندی می باشد

8- دستگاه تزریق گاز ازت SKM 8H

دستگاه تزریق گاز ازت جهت تزریق گاز ازت در بسته های مواد غذایی مورد استفاده قرارمی گیرد.دستگاه تزریق گاز ازت در زمان دوخت لفافه بسته بندی تزریق گاز ازت را انجام داده و گاز ازت را به داخل بسته بعد از انجام مرحله مکش انجام میدهد.دستگاه تزریق گاز ازت قابل نصب برروی دستگاه بسته بندی می باشد.این دستگاه بنابرظرفیت تولیدی کار قابلیت تنظیم شدن را دارد.

9- دستگاه فرم پاکت زن SKM 10H

دستگاه فرم پاکت زن قابلیت نصب بروی انواع دستگاههای بسته بندی خشكبار ، حبوبات ، پسته ، چيپس ، پفک ، کشمش،میوه خشک و مواد پودری ، ویفر و بیسکویت و غيره رادارا می باشد.سیستم فرم پاکت زن جهت شکل دهی به بسته های بسته بندی شده می باشد. دستگاه فرم پاکت زن قابلیت شکل دهی به لفافه جهت شکل پذیری به نوع بسته مورد نظر را دارا می باشد.

 

 

جهت مشاهده تصاویر کلی و ارائه توضیحات کامل تر به وب سایت جدید صنعت کاران متحد وارد شوید