دستگاه خشک کن خرما

دستگاه خشک کن خرما جهت خشک کردن انواع خرما استعمران،خضراوی، زاهدی،گنطار،کبکاب، خاصی،پیارم، خنیری،آل مهتری،مردارسنگ،اشتری،حاج باقری،مضافتی،هلیلی،کلوته،کروت، ربی،لشت،خاصوئی ،اشرسی مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه خشک کن خرما توسط فن های خود محصول خرما را آبگیری می نماید.خرمای مورد استفاده از جنس کم شیره می باشد.دستگاه خشک کن مجهز به سه عدد فن است.

دستگاه خشک کن خرما محصول را بعد از مرحله ی شستشو هوادهی نموده و آماده ی سورت نهایی می نماید

.بدنه ی دستگاه خشک کن از جنس تمام استنلس استیل می باشد.دستگاه خشک کن خرما در ابعاد استاندارد تولید می گردند و سیستم سیرکولاسیون هوا را انجام می دهد.سیستم سیرکولاسیون خشک کن خرما با فن های نصب شده در این دستگاه صورت می پذیرد.نیروی مورد نیاز برای تامین هوادهی و خشک کن خرما را می توان هم با برق و هم با سوخت های موجود انجام داد.

نوار توری دستگاه از جنس استیل مختص حمل مواد غذایی علی الخصوص خرما می باشد.البته بسته به نوع خرما و میزان رطوبت آن طول این دستگاه قابل افزایش می باشد.قطعات داخلی دستگاه خشک کن خرما قابل شستشو می باشد.این دستگاه همچنین قابلیت رطوبت گیری انواع مشتقات خرما را داراست.

سیستم گردش هوا به نحوی تعبیه و طراحی گردیده است که به راحتی در لابلای محصول هوا گردش نموده و ازآغاز خط تا پایان آن خرما کاملاً خشک گردد و از رطوبت گیری کامل آن اطمینان کامل بدست آید.برق مصرفی در خط تولید خرما از برق سه فاز می باشد.

دستگاه خشک کن خرما  

 

مدل دستگاه

SKMKH 16006

 نوع دستگاه:

الکترومکانیک

طول دستگاه:

3.8 متر

عرض دستگاه:

0.9متر

ارتفاع دستگاه :

1متر

تعداد اپراتور مورد نیاز:

یک نفر

ظرفیت تولید دستگاه:

350کیلو گرم در ساعت

تجهیزات مورد نیاز جانبی:

ندارد

توان مصرفی:

3kw

ولتاژ ورودی :

380 V

وزن دستگاه:

280kg