دستگاه تاریخ زنSKM6H

دستگاه تاریخ زن قابلیت نصب بروی انواع دستگاههای بسته بندی خشكبار ، حبوبات ، پسته ، چيپس ، پفک ، کشمش،میوه خشک و مواد پودری ، ویفر و بیسکویت و غيره رادارا می باشد.سیستم تاریخ زن به صورت حرارتی پنوماتیکی می باشد و در صورت نیاز قابلیت کاربه صورت دستی جهت بسته بندی مرغ و جعبه های مقوایی رانیز دارا می باشد.این دستگاه قابلیت نصب برروی دستگاه بسته بندی رادارد.دستگاه تاریخ زن تا پنج ردیف اطلاعات را برروی محصولات بسته بندی شده حک نموده ودستگاه قابل تنظیم باسرعت دستگاه بسته بندی می باشد.دستگاه تاریخ زن قابلیت کاربا کدهای فارسی و لاتین را نیز دارا می باشد.

و همچنین از دستگاه تاریخ رن می توان جهت درج تاریخ تولید، تاریخ انقضا، انواع شماره، قیمت محصول و غیره اشاره کرده.این دستگاه می توانید از یک تا چهار ردیف انواع انواع تاریخ را و غیره را به روی سفلون به صورت حراراتی چاپ کند.کیفیت در درج انواع تاریخ به روی محصول مورد نظر بستگی به جنس تریس استفاده شده در محصول دارد.

دستگاه تاریخ زن قابلیت درج انواع تاریخ به روی بسته بندی حبوبات، مرغ، آبیموه، شیر، کیک و گلوچه و غیره را دارا است.نحوه ای کارکردن این دستگاه به این صورت می باشد که ابتدا دستگاه بر روی دستگاه بسته بندی نصب می گردد سپس به صورت تمام اتوماتیک با تنظیم کارکرد اولیه و اطلاعات برنامه ریزی شده تاریخ و... را روی محصول درج می کن.

دستگاه تاریخ رن

سیستم حرارتی استفاده شده در آن به صورت المنت می باشد.همچنین این دستگاه قابلیت انتخاب درج تاریخ روی هر قسمت محصول مورد نظر را دارا است.از رنگ های آبی ، قرمز، مشکی می توان جهت درج انواع نوشته روی محصول استفاده کرد.جنس حروف استفاده در این دستگاه از نوع جنس فولاد می باشد.به دلیل اتوماتیک بودن این دستگاه هزینه نیروی انسانی حذف شده و هزینه چاپ بسیار پایین می آید.

امکان اتصال به کامیپوتر از یو اس بی USB  از دیگر ویژگی های این دستگاه می باشد.همچنین قابلیت درج تاریخ بر روی انواع تریس با تمامی سایز های موجود در بازار ایران را دارد.امکان چاپ حروف فارسی و لاتین بر روری محصول مورد نظر را دارد.ظاهر زبیا و کم حجم با کارایی با از دیگر ویژگی های آن می باشد.سرعت چاپ بستگی به سایر محصولات بسته بندی شده دارد به نحوه ای که هر چه بسته بزرگ تر باشد از لحاظ طول و عرض تعداد بسته های تاریخ زده شده کاهش میابد.

وزن تقریبی دستگاه تاریخ زن چهار و نیم کلیوگرم می باشد.ابعاد آن پنجاه در پنجاه می باشد.نوع ربیون استفاده از جنس ریبون حرارتی می باشد و برقی مصرفی آن برق 220 ولت شهری می باشد.

مدل دستگاه

SKM 6H

 نوع دستگاه:

پنوماتیک

ظرفیت تولید دستگاه:

بسته به نوع دستگاه بسته بندی

تجهیزات مورد نیاز جانبی:

کاربن

توان مصرفی:

3kw

ولتاژ ورودی :

220V

وزن دستگاه:

15kg