دستگاه تاریخ زن

از دستگاه تاریخ رن می توان جهت درج تاریخ تولید، تاریخ انقضا، انواع شماره، قیمت محصول و غیره اشاره کرده.این دستگاه می توانید از یک تا چهار ردیف انواع انواع تاریخ را و غیره را به روی سفلون به صورت حراراتی چاپ کند.کیفیت در درج انواع تاریخ به روی محصول مورد نظر بستگی به جنس تریس استفاده شده در محصول دارد.

دستگاه تاریخ زن قابلیت درج انواع تاریخ به روی بسته بندی حبوبات، مرغ، آبیموه، شیر، کیک و گلوچه و غیره را دارا است.نحوه ای کارکردن این دستگاه به این صورت می باشد که ابتدا دستگاه بر روی دستگاه بسته بندی نصب می گردد سپس به صورت تمام اتوماتیک با تنظیم کارکرد اولیه و اطلاعات برنامه ریزی شده تاریخ و... را روی محصول درج می کن.

دستگاه تاریخ رن

سیستم حرارتی استفاده شده در آن به صورت المنت می باشد.همچنین این دستگاه قابلیت انتخاب درج تاریخ روی هر قسمت محصول مورد نظر را دارا است.از رنگ های آبی ، قرمز، مشکی می توان جهت درج انواع نوشته روی محصول استفاده کرد.جنس حروف استفاده در این دستگاه از نوع جنس فولاد می باشد.به دلیل اتوماتیک بودن این دستگاه هزینه نیروی انسانی حذف شده و هزینه چاپ بسیار پایین می آید.

امکان اتصال به کامیپوتر از یو اس بی USB  از دیگر ویژگی های این دستگاه می باشد.همچنین قابلیت درج تاریخ بر روی انواع تریس با تمامی سایز های موجود در بازار ایران را دارد.امکان چاپ حروف فارسی و لاتین بر روری محصول مورد نظر را دارد.ظاهر زبیا و کم حجم با کارایی با از دیگر ویژگی های آن می باشد.سرعت چاپ بستگی به سایر محصولات بسته بندی شده دارد به نحوه ای که هر چه بسته بزرگ تر باشد از لحاظ طول و عرض تعداد بسته های تاریخ زده شده کاهش میابد.

وزن تقریبی دستگاه تاریخ زن چهار و نیم کلیوگرم می باشد.ابعاد آن پنجاه در پنجاه می باشد.نوع ربیون استفاده از جنس ریبون حرارتی می باشد و برقی مصرفی آن برق 220 ولت شهری می باشد.