دستگاه بالابر حلزونی

دستگاه بالابر حلزونی جهت انتقال مواد که به شکل ماردون حلزونی می باشد به دستگاه اکسترودر استفاده می گردد.ضخامت مخزن نگهداری دستگاه بالابر حلزونی از استیل 5/1 میلیمتری می باشد.دستگاه بالابر حلزونی

جنس داخلی حلزونی شکل نیز از استیل می باشد.دستگاه بالابر این خط در خطوط دیگر مواد غذایی نیز کاربرد داشته و دستگاه بالابر حلزونی قابلیت طراحی از لحاظ ارتفاع تا ابعاد مورد نظر را دارا می باشد. خود دستگاه بالابر نیز دارای سیستم برق مجزی می باشد.

دستگاه بالابر حلزونی در خط تولید پفک نمکی دومین دستگاه می باشد.این دستگاه همچنین در انواع خطوط سورت وبسته بندی پودری ، شیمیایی و دارویی نیز کاربرد دارد.ازدیگر مزایای این دستگاه می توان به استهلاک بسیار پایین قطعات آن اشاره کرد.ماردون داخلی دستگاه از جنس تمام استنلس استیل آبکاری شده می باشد.مخزن مورد استفاده در این دستگاه نیز در ابعاد مختلف قابل طراحی می باشد. جنس بیرونی بالابر نیز از استیل می باشد.از ویژگی های این دستگاه می توان به قابلیت جاگیری آن در نقاط مختلف به صورت آسان اشاره کرد.ماردون دستگاه به شکل مارپیچی عمل نموده و محصولات در شاخه های ماردون دستگاه ذخیره شده و به سمت بالا هدایت می گردند.

جهت مشاهده تصاویر کلی و ارائه توضیحات کامل تر به وب سایت جدید صنعت کاران متحد وارد شوید  

مدل دستگاه

SKM P1002

 نوع دستگاه:

الکترومکانیک

طول دستگاه:

2.5متر

عرض دستگاه:

1متر

ارتفاع دستگاه :

3.2 متر

تعداد اپراتور مورد نیاز:

یک نفر

ظرفیت دستگاه:

 500 کیلو گرم در ساعت

تجهیزات مورد نیاز جانبی:

ندارد

توان مصرفی:

3kw

ولتاژ ورودی :

380 V

وزن دستگاه:

150kg