دستگاه بسته بندی خرما

دستگاه بسته بندی خرما

دستگاه بسته بندی خرما

خرما محصول دشتستان های جنوب کشور اکثرا در مناطق گرمسیر یافت می شود. خرما دارای ارزش غذایی بالایی بوده و دارای ویتامینهای مختلف می باشد. از انواع خرما میتوان به خرماهای زاهدی- کبکاب- پیارم – خاصویی – شاهی – ربی- مضافتی – رطب و … اشاره کرد. این محصول استراتژیک گزینه مناسبی برای صادرات و دستیابی به بازارهای جهانی می باشد.

شرکت صنعت کاران متحد طراح، سازنده و صادرکننده ماشین آلات صنایع غذایی در زمینه فرآوری و بسته بندی خرما ماشین آلات ( سورتینگپولیشسرند شستشو– خشک کن – بسته بندی وکیوم – فویل سیل – پیلوپک ) را متناسب با ظرفیتهای گوناگون طراحی و تولید مینماید.برای بسته بندی خرما از دستگاه های وکیوم –فویل سیل و پیلوپک استفاده می شود. به این صورت که برای بسته بندی داخل نایلون و گرفتن هوای داخل بسته از دستگاه وکیوم – برای بسته بندی داخل ظروف یکبار مصرف و …. از دستگاه فویل سیل برای پرس کردن درب ظروف استفاده می شود و برای بسته بندی خرما به صورت تک عددی مانند گز، باسلوق و… از دستگاه بسته بندی پیلوپک استفاده می شود. برای بسته بندی خرمای خشک در اوزان زیر یک کیلوگرم داخل سلفون از دستگاه های بسته بندی توزین دار(تک توزین- دو توزین-چهارتوزین-ده توزین ) استفاده می شود که از ۲۰ گرم تا یک کیلوگرم به صورت تمام اتوماتیک محصول را بسته بندی می کند.
کلیه دستگاه های ساخت این شرکت دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از دستگاه ها و همچنین اطلاع از آخرین قیمت دستگاه های بسته بندی می توانید با واحد فروش شرکت به شماره ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ تماس حاصل نموده و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اشتراک گذاری مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *