دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی

بسته بندی مواد غذایی امروزه یکی از اهداف مهم جوامع صنعتی می باشد که نیاز بشر را به مواد غذایی سالم و بهداشتی مرتفع سازد.
برای این منظور از دستگاه های بسته بندی تمام اتوماتیک در کارخانجات مواد غذایی استفاده می شود.

این دستگاه ها بنا به نوع بسته بندی در مدلهای گوناگون ساخته می شوند. امروزه برای هر ماده غذایی یک نوع بسته بندی مخصوص تعریف شده که معمولا با همان مدل در بازار عرضه میگردد.

مثلا برای بسته بندی انواع مواد گرانولی ( حبوبات خشکبارقندچایشکرنمکچیپسپفکپاپ کرنسبزی خشکمیوه خشک و….) از دستگاه بسته بندی توزین دار استفاده می شود. دستگاه های بسته بندی توزین دار شامل( تک توزین – دو توزینچهارتوزینده توزین وچهارده توزین ) میباشند.

برای بسته بندی ادویه جات و انواع مواد پودری از دستگاه های بسته بندی پودری استفاده می شود.

برای بسته بندی مواد غذایی داخل قوطی های فلزی – پلاستیکی- پت و… از دستگاه قوطی پرکن استفاده می شود. برای بسته بندی در اوزان بالای یک کیلو داخل کارتن-گونی و… از دستگاه بسته بندی کارتن پرکن یا کیسه پرکن استفاده می شود.

برای بسته بندی تک عددی از دستگاه های بسته بندی افقی استفاده می شود.

این دستگاه ها به صورت تمام اتوماتیک هستند سیستم عملکرد آنها الکترومکانیک- پنوماتیک می باشد. برق مصرفی این دستگاه ها معمولا 380 ولت می باشد و در مواقعی با برق 220 ولت هم ساخته می شوند. این دستگاه ها مجهز به سیستم برنامه نویسی پی ال سی بوده و تمام عملکرد دستگاه از طریق صفحه نمایشگر لمسی و منوی چهار زبانه با کاربری آسان و راحت در اوزان مختلف کار بسته بندی را انجام میدهند.

شرکت صنعت کاران متحد طراح، سازنده و صادرکننده انواع ماشین آلات فرآوری و بسته بندی مواد غذایی سازنده مدلهای گوناگون دستگاه های بسته بندی می باشد.

این شرکت با راه اندازی بیش از 700 کارخانه داخل ایران و صادرات به 20 کشوردنیا گام مهمی را در عرصه تولید این ماشین آلات برداشته و محصول ایرانی با کیفیت را به بازارهای جهانی معرفی کرده است.

بسته بندی 10 توزین

بسته بندی ۱۴ توزین :
یکی از مهمترین ماشین آلات در زمینه ی تولید محصولات صنایع غذایی و علی الخصوص حبوبات و خشکبار و… دستگاه بسته بندی مولتی هد ۱۴ توزین می باشد. از آنجایی که این دستگاه وظیفه ی خطیر بسته بندی محصولات در شکل ها و سایز های مختلف بنا بر کشش و درخواست بازار در ابعاد و ظرفیت های مختلف تولید می گردد.

بسته بندی چهار طرف دوخت ۱۴ توزین :
یکی از دستگاه هایی که در شرکت صنعت کاران متحد، طراح، سازنده و صادر کننده ماشین آلات خطوط صنایع غذایی و آشامیدنی، تولید می گردد، دستگاه بسته بندی مولتی هد ۱۴ توزین می باشد.

بسته بندی چهار طرف دوخت ۱۰ توزین :
دستگاه بسته بندی چهارطرف دوخت ده توزین به لحاظ کارکرد، دارای سیستم فکی دوخت چهار طرفه به همراه سیستم های برقی برنامه نویسی شده و در ابعاد و سایزهای مختلف می باشد و در انواع و ظرفیت های مختلف دارای سرعت متناسب با محصول می باشد.

بسته بندی چهار طرف دوخت پودری :
دستگاه بسته بندی پودری مجهز به سیستم کنترلی تمام لمسی بوده و اپراتور به راحتی می تواند با دستگاه کار کرده و یکی از بزرگترین مزیت های این دستگاه سیستم عیب یابی در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

بسته بندی دو توزین :
دستگاه بسته بندی دو توزین مجهز به سیستم کنترلی تمام لمسی بوده و اپراتور به راحتی می تواند با دستگاه کار کرده و یکی از بزرگترین مزیت های این دستگاه سیستم عیب یابی در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

بسته بندی چهار توزین :
دستگاه بسته بندی چهارتوزین به لحاظ کارکرد، دارای سیستم فکی دوخت دوطرفه به همراه سیستم های برقی برنامه نویسی شده و چهار عدد سیستم توزین و در ابعاد و سایزهای مختلف می باشد و در انواع و ظرفیت های مختلف دارای سرعت متناسب با محصول می باشد.


قوطی پر کن دو توزین گرانولی :
دستگاه بسته بندی قوطی پرکن مجهز به سیستم کنترلی تمام لمسی بوده و اپراتور به راحتی می تواند با دستگاه کار کرده و یکی از بزرگترین مزیت های این دستگاه سیستم عیب یابی در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

قوطی پر کن چهار توزین گرانولی :
این دستگاه وظیفه ی خطیر بسته بندی محصولات در شکل ها و سایز های مختلف بنا بر کشش و درخواست بازار در ابعاد و ظرفیت های مختلف در داخل انواع ظروف استوانه ای شکل قوطی، پت و…بر عهده دارد.

قوطی پر کن پودری :
یکی از دستگاه هایی که در شرکت صنعت کاران متحد، طراح، سازنده و صادر کننده ماشین آلات خطوط صنایع غذایی و آشامیدنی، تولید می گردد، قوطی پرکن پودری می باشد.

بسته بندی حجمی :
یکی از مهمترین ماشین آلات در زمینه ی تولید محصولات صنایع غذایی و علی الخصوص حبوبات و خشکبار وچیپس، پفک، پاپ کورن، شکر، نمک، دستگاه بسته بندی حجمی می باشد. این دستگاه وظیفه ی خطیر بسته بندی محصولات در شکل ها و سایز های مختلف بنا بر کشش و درخواست بازار در ابعاد و ظرفیت های مختلف را بر عهده دارد.

بسته بندی و کیوم :
دستگاه بسته بندی وکیوم مجهز به سیستم مکش هوای داخل بسته در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

بسته بندی فویل سیل :
یکی از مهمترین ماشین آلات در زمینه ی تولید محصولات صنایع غذایی و علی الخصوص محصولاتی که نیاز به بسته بندی داخل ظروف را دارند دستگاه بسته بندی فویل سیل می باشد.

بسته بندی سلفون کش :
دستگاه بسته بندی سلفون کش مجهز به سیستم PLC و دوخت حرارتی در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

بسته بندی شیرینگ پک :
دستگاه شیرینگ پک مجهز به سیستم نواری انتقالی همزمان باکس به سمت خروجی دستگاه در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

دستگاه بسته بندی دو توزین مینی :
بزرگترین مزیت این دستگاه ارتفاع پایین حداکثر ۲۴۰ سانتی متر، برق تک فاز، قابلیت جابجایی آسان می باشد.


بسته بندی چهار توزین مینی :

دستگاه بسته بندی چهار توزین مینی مجهز به سیستم کنترلی تمام لمسی بوده و اپراتور به راحتی می تواند با دستگاه کار کرده و یکی از بزرگترین مزیت های این دستگاه سیستم عیب یابی در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

بسته بندی پودری مینی :
یکی از دستگاهایی که در شرکت صنعت کاران متحد، طراح، سازنده و صادر کننده ماشین آلات خطوط صنایع غذایی و آشامیدنی، تولید می گردد، دستگاه بسته بندی پودری مینی می باشد.

دستگاه بسته بندی حجمی مینی :
دستگاه بسته بندی حجمی مینی به لحاظ کارکرد، دارای سیستم فکی دوخت دو طرفه به همراه سیستم های برقی برنامه نویسی شده و در ابعاد و سایزهای مختلف می باشد و در انواع و ظرفیت های مختلف دارای سرعت متناسب با محصول می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از دستگاه ها و همچنین اطلاع از آخرین قیمت دستگاه های بسته بندی می توانید با واحد فروش شرکت به شماره ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ تماس حاصل نموده و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها (11)

 • علی حیدری Reply

  سلام و ادب می خواستم بدونم دستگاه تولید مواد غذایی دارید یا فقط بسته بندیه اگه دارید برام ایمیل کنید باتشکر

  مرداد 6, 1398 at 12:28 ب.ظ
 • کاظم محمدی Reply

  سلام درصورت امکان کاتولوگ همه محصولات همراه با قیمت برای من ارسال کنید باتشکر

  مرداد 6, 1398 at 12:28 ب.ظ
 • زهرا نورالهی Reply

  سلام و خسته نباشيد قیمت دستگاه نقل و نبات و شکر پنیر را می خواستم

  مرداد 6, 1398 at 12:29 ب.ظ
 • نوزاد عبدالله طالب Reply

  مرحبا
  انا مهتم بمنتجكم اريد بعض التفاصيل الاخرى و ما افضل سعر يمكنكم تقديمه
  اتطلع الى ردكم
  تحياتي
  المهندس نوزاد عبدالله طالب
  كركوك – العراق
  موبايل ۰۰۹۶۴۷۷۰۱۳۰۱۶۴۰

  مرداد 6, 1398 at 12:29 ب.ظ
 • محسن Reply

  با سلام و عرض ادب
  اگر می شود کاتالوگ محصولاتتان را برای اینجانب ارسال فرمایید.

  مرداد 6, 1398 at 12:30 ب.ظ
 • میثم Reply

  با سلام و عرض خسته نباشید.
  لطفا کاتالوگ دارای قیمت دستگاه های خشک کن و انواع بسته بندی از دستی و اتوماتیک رو به ایمیل بنده ارسال کنید.
  با تشکر.

  مرداد 6, 1398 at 12:30 ب.ظ
 • mohsen Reply

  با سلام. اگر لطف کنید قیمت دستگاه هایی که برای تولید یک کارخانه قند مورد نیاز هست رو برام ارسال کنید. با تشکر

  مرداد 6, 1398 at 12:31 ب.ظ
 • majedhea Reply

  باسلام درصورت امکان کاتالوگ وقیمت للطف فرمایید

  مرداد 6, 1398 at 12:31 ب.ظ
 • Fazel Reply

  سلام
  دستگاه بسته بندی خانگی که باش بتونیم مغزها (بادام زمینی_مغز تخمه و… رو باش بسته بندی کنیم چه قیمتی داره واستاندارد فضا و مجوزهاش چیه
  باتشکر

  مرداد 6, 1398 at 12:32 ب.ظ
 • محمد شیخی Reply

  سلام
  بنده میخام تخمه آفتابگردان بسته بندی کنم.میشه لطف کنیدمراحل بسته بندی ودستگاه های لازم رو باقیمتهاشون درشرکت شما برام ارسال کنید.
  باتشکر

  مرداد 6, 1398 at 12:33 ب.ظ
 • مریم پودات Reply

  لطفن اطلاعات مربوط به دستگاه های خط تولید پودری و دستگاه بسته بندی مینی پودری همراه با قیمت برای اینجانت ارسال فرمایید. ممنون

  مرداد 6, 1398 at 12:33 ب.ظ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *