دستگاه بسته بندی لوبیا

دستگاه بسته بندی لوبیا

دستگاه بسته بندی لوبیا

لوبیا گیاهی است از تیره بقولات ، علفی و بالا رونده که به دور درختان و گیاهان دیگر می‌پیچد. از پوست و دانه‌های لوبیا هنگامی که لوبیا سبز است استفاده می‌شود که به نام لوبیای سبز معروف است ولی هنگامی که پوست غلاف سفت می‌شود دانه‌های داخل آن به صورت لوبیای خشک که به رنگ قرمز یا سفید می‌باشد مورد استفاده غذایی قرار می‌گیرد.

شرکت صنعت کاران متحد طراح، سازنده و صادرکننده ماشین آلات صنایع غذایی خط کامل فرآوری و بسته بندی انواع حبوبات(لوبیا-لوبیا چیتی-لوبیا قرمز و ….. را با بهترین کیفیت تولید مینماید . برای بسته بندی این محصول دو مدل دستگاه بسته بندی لوبیا وجود دارد :دستگاههای بسته بندی در اوزان زیر یک کیلوگرم و دستگاههای بسته بندی در اوزان بالاتر از یک کیلو گرم که هر کدام از این دستگاهها بنا به ظرفیت تولید و سرعت بسته بندی در دقیقه به مدلهای مختلفی تقسیم میشوند.

دستگاه بسته بندی لوبیا توزین دار شامل( دستگاههای بسته بندی تک توزین- دو توزین- چهار توزین- ده توزین- چهارده توزین ) برای بسته بندی انواع مواد گرانولی حبوبات(لوبیا-لوبیا چیتی-لوبیا قرمز و ….. )-خشکبار – قند –شکر- نمک- چای- برنج- غلات – چیپس و پفک و پاپ کرن به صورت تمام اتوماتیک از ۲۰ گرم تا یک کیلو گرم استفاده میشود . با این دستگاه میتوان بسته های (۱۰۰-۲۰۰-۳۰۰-۴۰۰-۷۰۰-۹۰۰و۱۰۰۰ گرمی ) تولید کرد.

برای بسته بندی در اوزان بالاتر از یک کیلو از دستگاههای کیسه یا کارتن پرکن استفاده میشود با استفاده از این دستگاه میتوان بسته بندیهایی در اوزان (۲-۵-۱۰-۱۵-۲۰-۳۰-۵۰) کیلو گرم تولید کرد. برای پرکردن کیسه های حبوبات (لوبیا- عدس- ماش و…)خشکبار (فندوق-پسته )وبرنج و …. در این اوزان مناسب میباشد.

کلیه دستگاههای بسته بندی مجهز به سیستم PLC-تاچ اسکرین لمسی و منوی چهارزبانه میباشند. کلیه دستگاهها شامل ۱۸ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش میباشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره دستگاه بسته بندی لوبیا می توانید با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

۹۸۲۶۳۴۷۶۳۳۲۶-۸+ ۹۸۲۶۳۴۷۱۴۹۶۴-۶+ ۹۸۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰+

Email:[email protected]

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

[email protected]

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *