دستگاه بسته بندی تک نفره عسل

دستگاه بسته بندی تک نفره عسل

عسل با دارا بودن خواص غذایی ودارویی فراوان یک محصول کاملا طبیعی بوده ودر بسته بندیهای مختلف در بازار موجود است. دستگاه بسته بندی تک نفره عسل یک نوع بسته بندی جدید با ظاهری متفاوت از آنچه که تاکنون دربازار موجود بوده است میباشد.
این بسته بندی در ابعاد کوچک به شکلهای مستطیلی یا مربع کوچک در اوزان پایین عرضه میشود.
دستگاهی که میتواند بسته های کوچک عسل را تولید کند دستگاه بسته بندی تک نفره عسل یا دستگاه بسته بندی ساشه عسل و یا دستگاه بسته بندی عسل تک نفره نام دارد.

این دستگاه ساخت شرکت صنعت کاران متحد طراح،سازنده و صادرکننده انواع ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی میباشد.

این دستگاه به صورت تمام اتوماتیک با استفاده از برنامه نویسی plc، صفحه نمایشگر لمسی- منوی چهارزبانه و سیستم موتورسروو با دقت بالا

کار بسته بندی مایعات غلیظی همچون عسل- شیره انگور- شیره خرما- کرم کارامل و… را انجام میدهد.

شکل بسته بندی که این دستگاه انجام میدهد در اشکال سه طرف دوخت- چهار طرف دوخت- مدادی با قابلیت ایزی اوپن یا آسان باز شو میباشد که میتواند سلایق مختلف خریداران را برآورده کند.

تعداد بسته های تولیدی در هر دقیقه بین ۳۰ الی ۴۰ بسته متغیر میباشد. سیستم تاریخ زن حرارتی برای درج تاریخ تولید و انقضا بر روی بسته ها از جمله مواردی هست که روی این دستگاه نصب میشود.

بدنه دستگاه از جنس آهن با پوشش رنگ الکترو استاتیک و مخازن درگیر با مواد غذایی از جنس استنلس استیل میباشد.

ارتفاع کم ،قابلیت جابجایی آسان باعث شده تا در اکثر کارخانجات تولید مواد غذایی ،؛کارگاههای کوچک تولیدی- فروشگاهها و… از این دستگاه استفاده گردد.

این دستگاه شامل ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش میباشد و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل نیز توسط متخصصان این شرکت صورت میگیرد.

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

[email protected]

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *