دستگاه بسته بندی تک نفره آویشن

دستگاه بسته بندی تک نفره آویشن

دستگاه بسته بندی تک نفره آویشن
گیاه آویشن یکی از گیاهان دارویی با خاصیت می باشد که دمنوش آن برای درمان برخی بیماریها و هم بعنوان طعم دهنده مورد استفاده قرار میگیرد. برای استفاده ساده تر و سریعتر ازاین گیاه میتوان آن را به صورت تک نفره یا اصطلاحا ساشه بسته بندی کرد. برای بسته بندی این گیاهان دارویی باید بعد از مرحله فرآوری و خشک کردن توسط دستگاه آسیاب آن را به شکل پودر درآورد و سپس با دستگاه بسته بندی تک نفره آویشن یا ساشه آن را بسته بندی نمود.

با این دستگاه میتوان بسته بندی تک نفره در سایز و اندازه های مختلف تولید کرد(سه طرف دوخت –چهار طرف دوخت –مدادی و…)همچنین قابلیت آسان باز شو را نیز میتوان در این دستگاه پیاده سازی کرد.

شرکت صنعت کاران متحد سازنده دستگاه بسته بندی تک نفره آویشن یا اصطلاحا دستگاه بسته بندی ساشه تک نفره آویشن میباشد. با استفاده از این دستگاه بسته بندی آویشن و انواع گیاهان دارویی که به صورت خشک یا دمنوش مورد استفاده قرار میگیرد را میتوان به صورت تک نفره یا ساشه بسته بندی نمود.

سیستم عملکرد این دستگاه به صورت PLC بوده دارای تاچ اسکرین لمسی ،منوی چهار زبانه اپراتوری آسان ،استفاده از موتور سروو با دقت وزن بالا و تلرانس پایین ازویژگیهای مهم این دستگاه به شمار می آید. از این دستگاه میتوان درکارخانجات تولید و بسته بندی مواد غذایی ، بسته بندی ادویه جات و پودریجات و… استفاده کرد. ارتفاع کوچک با قابلیت جابجایی آسان و همچنین سرعت بالا در دقیقه حدود ۵۰ بسته به صورت تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست از جمله ویژگیهای دیگر این دستگاه است.

شرکت صنعت کاران متحد بعنوان سازنده دستگاههای بسته بندی تک نفره مفتخر است که این محصول صد درصد ایرانی را به کشورهای مختلف صادرکرده و کالای ایرانی را به بازارهای جهانی معرفی کند.

این دستگاه دارای۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش بهمراه نصب و راه اندازی و آموزش میباشد.

دستگاه بسته بندی تک نفره آویشن

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

[email protected]

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *