خط سورت و بسته بندی حبوبات

خط سورت و بسته بندی حبوبات

خط سورت و بسته بندی حبوبات شامل: تمیز کردن- غبارروبی- جلادادن – سایزبندی کردن و بسته بندی حبوبات می باشد.
در مرحله اول با استفاده از دستگاه بوجاری حبوبات بوجار شده و مواد زاید ازجمله سنگ و سنگریزه ،شن و.. از محصول اصلی جداشده و کار تمیز کردن آن صورت میگیرد.

بعد از این مرحله برای بازبینی دوباره محصول و جداسازی محصول نامرغوب از دستگاه نوار نقاله دستچین چشمی استقاده میشود کارکرد این دستگاه به این نحو است که حبوبات روی یک نوار نقاله متحرک قرار گرفته و به حرکت در می آید اپراتور در کنار دستگاه ایستاده و محصول را زیر نظر دارد و در صورت مشاهده هرگونه محصول نامرغوب آن را برداشته و جداسازی میکند.

بعد از عبور این محصول از این مرحله برای جلادادن این محصول از دستگاه پولیش حبوبات استفاده می شود . این دستگاه با استفاده از تشک مخصوص تعبیه شده در آن محصول مورد نظر را غبارروبی و براق میکند. و در نهایت حبوبات آماده بسته بندی کردن میباشد.

برای بسته بندی حبوبات نیاز به دستگاههای بسته بندی تمام اتوماتیک داریم تا دراوزان مختلف کار بسته بندی را برای ما انجام دهد. این دستگاهها به دستگاههای بسته بندی تمام اتوماتیک توزین دار معروف هستند .

این دستگاهها در مدلهای مختلف (تک توزین- دوتوزین- چهار توزین- ده توزین ) ساخته میشوند بنا به سرعت تولید در دقیقه و ظرفیت تولید مد نظر از هرکدام از این دستگاهها میتوان استفاده کرد. دستگاههای مکمل تاریخ زن حرارتی- فرم پاکت زن – سیستم تزریق گاز ازت از جمله امکاناتی هستند که به دستگاههای بسته بندی اضافه میشوند.

برای انتقال محصولات به داخل مخزن دستگاههای بسته بندی ازz دستگاه بالابرZ استفاده میشود. همچنین برای جمع آوری بسته های تولید شده از دستگاه نوار نقاله جلو بسته بندی استفاده میشود.

کلیه دستگاههای بسته بندی ساخت شرکت صنعت کاران متحد دارای ۱۸ ماه گارانتی و۲۰ سال خدمات پس ازفروش می باشند.

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

[email protected]

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *