Disable Preloader

جزئیات خبر

دستگاه بسته بندی برنج یکی از مهمترین محصولات کشاورزی کشت شده در کشور ما محصول برنج میباشد.حجم گسترده ای از مناطق شمالی کشور وحاشیه دریای خزر به کشت این محصول اختصاص دارد .

دستگاه بسته بندی برنج

دستگاه بسته بندی برنج –یکی از مهمترین محصولات کشاورزی کشت شده در کشور ما محصول برنج میباشد.حجم گسترده ای از مناطق شمالی کشور وحاشیه دریای خزر به کشت این محصول اختصاص دارد .

برنج بعنوان یک ماده غذایی مهم در سبد خانوار ایرانی به شمار می آید و مقدار زیادی ازآن به خارج از کشور صادر میشود.

در همین رابطه ماشین آلات شالی کوبی و بسته بندی این محصول مهم حائز اهمیت میباشند .

شرکت صنعت کاران متحد سازنده  دستگاه های بسته بندی تمام اتوماتیک برای بسته بندی برنج –غلات –گندم – جو و سایر حبوبات میباشد، که این دستگاهها  به دو دسته تقسیم میشوند:

دستگاه بسته بندی برنج در اوزان زیر یک کیلوگرم و دستگاههای بسته بندی در اوزان بالاتر از یک کیلو گرم که هر کدام از این دستگاهها بنا به ظرفیت تولید و سرعت بسته بندی در دقیقه به مدلهای مختلفی تقسیم میشوند.

دستگاه بسته بندی برنج توزین دار شامل( دستگاههای بسته بندی تک توزین- دو توزین– چهار توزین– ده توزین- چهارده توزین ) برای بسته بندی انواع  مواد گرانولی حبوبات-خشکبار- قند –شکر- نمک- چای- برنج- غلات – چیپس و پفک و پاپ کرن به صورت تمام اتوماتیک از 20 گرم تا یک کیلو گرم استفاده میشود . با این دستگاه میتوان بسته های (100-200-300-400-700-900و1000 گرمی ) تولید کرد.

برای بسته بندی در اوزان بالاتر از یک کیلو از دستگاه های کیسه پرکن یا کارتن پرکن استفاده میشود با استفاده از این دستگاه میتوان بسته بندیهایی در اوزان (2-5-10-15-20-30-50) کیلو گرم تولید کرد. برای پرکردن کیسه های برنج و حبوبات و …. در این اوزان مناسب میباشد.

کلیه دستگاههای بسته بندی مجهز به سیستم PLC -تاچ اسکرین لمسی و منوی چهارزبانه میباشند. کلیه دستگاهها شامل 18ماه گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش میباشند.

دستگاه کیسه پر کن برنج:

دستگاه کیسه پر کن برنج

کیسه پرکن برنج

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

 

sanatkarancompany@gmail.com

اشتراک گذاری:
نظرات
 • صنعت کاران:
  1397/1/6

  به لینک محصولات در منو مراجعه شود

  پاسخ
  فراموج:
  1397/1/6

  آیا کیفیت محصولات را تضمین میکنید؟

  پاسخ
  صنعت کاران:
  1397/1/6

  بله

  پاسخ
ارسال نظر